صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 1718192021222324252627
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 263 , از مجموع 263

موضوع: هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

پیش فرض پاسخ : هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

با سلام به همه دوستان
    من و همسرم به همراه سه بچه کوچک زیر 9 سال قصد مهاجرت به فنلاند داریم. فعلا دارم سرچ میکنم که اطلاعات بیشتری کسب کنم. برای شروع و کلا مراحل مهاجرت خانوادگی اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنید. از چه طریقی میتونیم اقدام کنیم که امن تر و راحتتر باشه. مثلا سرمایه گذاری؟ ثبت شرکت؟ ویزای کار
    چون سه تا بچه کوچیک داریم باید اونجا اوضاع مساعدی داشته باشیم. اگه خودمون دوتا بودیم تا زمان راه افتادن کار و زندگی میشد هر شرایطی را تحمل کرد ولی با بچه.......

Junior Member

سلام من دو سال توی کوپیو زندگی کردم. هزینه زندگی دانشجویی توی کوپیو در صورتی که خیلی خیلی کم خرج کنید میشه 300 تا 350 یورو. به نظر اگر معمولی بخواد خرج بشه حدودای 400 تا 450 توی کوپیو خرجتون میشه. ولی داستان هلسینکی کلا متفاوته. هلسینکی چون مرکز فنلاند هست هزینه زندگی توش بیشتر مثلا خونه توی کوپیو با ماهی 230 میشه اجاره کرد ولی توی هلسینکی 500 میشه اجارش. بعد شهرهای کوچک مثل کوپیو رمیشه با دوچرخه تردد کرد ولی هلسینکی باید با اتوبوس ترددکرد فاصله مسیرهازیاده.

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

دوستان سلام.
    با فاند 2000 تا میشه توی شهر واسا دو نفره زندگی کرد؟ با گرفتن یه خونه یه خوابه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)