صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 81

موضوع: امور بانکی در فنلاند و انتقال وجه

پیش فرض امور بانکی در فنلاند و انتقال وجه

سلام. جزء مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و شرکت در رشته فوق لیسانس، پرداخت Student Union Membership fee هست که باید تا Deadline که 1 آگوست هست قبض پرداختش به دانشگاه فرستاده بشه و یا اینکه توسط خود دانشجو پرداخت بشه. الآن فصل تعطیلاته و کسی جوابگو نیست. آیا کسی این پرداخت رو انجام داده؟ دیرتر میشه پرداخت کرد؟ از طریق Credit card نمیشه پرداخت کرد؟

چطور میشه از اینجا این پرداخت رو به حساب آنها انجام داد؟

از کمکتون پیشاپیش ممنون.

پیش فرض پاسخ : پرداخت برای Student Union Membesrhip

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7
    سلام. جزء مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و شرکت در رشته فوق لیسانس، پرداخت Student Union Membership fee هست که باید تا Deadline که 1 آگوست هست قبض پرداختش به دانشگاه فرستاده بشه و یا اینکه توسط خود دانشجو پرداخت بشه. الآن فصل تعطیلاته و کسی جوابگو نیست. آیا کسی این پرداخت رو انجام داده؟ دیرتر میشه پرداخت کرد؟ از طریق Credit card نمیشه پرداخت کرد؟

چطور میشه از اینجا این پرداخت رو به حساب آنها انجام داد؟

از کمکتون پیشاپیش ممنون.
    سلام
    شما تونستین پرداخت کنید؟ من باید 64 یورو بدم که رفتم صرافی پارسیان می گن زیر 500 دلار حواله نمی کنن. اگر راهی پیدا کردید به منم بگید لطفا

پیش فرض پاسخ : پرداخت برای Student Union Membesrhip

من Student Unionship رو چونه زدم که وقتی رسیدم پرداخت کنم ولی برای Deposit خونه میبایست پرداخت میکردم. برای پرداختهای کم به صرافیهای خصوصی مراجعه کنید.
    مشخصات صرافی مورد استفاده من:

صرافی جوان:
    تلفن 66737062 و 66716792
    خ جمهوری، نرسیده به چهار راه استانبول، مقابل خ بابی ساندز (کنسولگری سفارت انگلستان)، پاساژ آرمان، پ 17

در این صرافی، هزینه Transfer از پرداختهای کلان تا چندرغاز 30هزار تومان است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

پیش فرض پاسخ : واريز پول از ايران به فنلاند

بچه ها یه تجربه مفید برای کسایی که می خوان پول خوابگاه واریز کنن.
    من رفتم صرافی پارسیان اونا گفتن که ما پول به فنلاند واریز نمی کنیم. رفتم صرافی جوان 2 روزه پول رو واریز کردن . 50 یورو کارمزد گرفت.
    یه مورد مهم خوابگاه شماره ای (regidtration number) می ده که به صرافی حتما باید بگید که این شماره تون تو قبض وارد کنه.

Junior Member

این طور که شما گفتید صرافیها خیلی گرونن چرا نمیرید بانک پارسیان این کار واریز پول به فنلاند انجام میده با کارمزد 20000 تومان (حداقل برای بانک نوردیا)
    فکرکنم کارمزدی هم که میگیره برای مبلغ های بالاتر هم همین باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

Thumbs up پاسخ : واريز پول از ايران به فنلاند

بهترین بانک برای انجام کارای ترنسفر بانک توسعه صادراته (با خود صادرات اشتباه نگیرید من پارسال از طریق صادرات پول واریز کردم که بعد تازه 20 روز!!! گفتن که پولت برگشت خرده و نرفته تو حساب و یه چیزی نزدیک 20 هزارتومن هم از اصل پولم کم کرده بودند) البته بانکهای خصوصی هم مثل پارسیان در کل بهتر از بانکهای دولتی کار می کنند.
    برای خوابگاه استفاده از کزدیت رو قبول نکردن و گفتن حتما باید بانکی انجامش بدی که نهایتا از طریق دوستی از بانک باکو مبلغ واریز شد.(از ایران هم میشد که اون موقع چون این دوستم داشت می رفت مسافرت ایشون زحمتش رو کشید) نکته مهم اینکه شخص حقیقی که پول رو میریزه مهم نیست کی باشه بلکه فقط مشخصات سویفت به نام شما باید باشه. (یه سری فرم که در بانک پر میشه. چون رسیدی که من داشتم. پرداخت کننده نام کسی دیگه ای درش بود ولی همونطور که گفتم با شماره پیگیریش به اسم خودم بود) چند روز بعدشم ایمیلی دریافت کردم از فنلاند که پول رو دریافت کردیم و حله.

نمی دونم اگه واقعا این ت.ح.ر..ی.م آخری انجام بشه دیگه هیچ کدوم از بانکها نمی تونستن کار کنند. به هر حال سوالی که داشتم از دوستان صاحب تجربه اینه که چه طوری میشه از اون ور پول ریخت به ایران. بازم صرافی؟(البته در مورد استرالیا یه سری شرکتها با کسر درصدی این کار رو می کنند)

ممنون

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

چند روز پیش یکی از بچه از طریق همین بانک توسعه صادرات فرستاد که اونم برگشت خورد! یا با خود موسسه درمیون بگزارید و یا به آشنایی که اونور هست بسپارید که واریز کنه واستون.
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : امور بانکی- انتقال وجه و خرید ارز

سلام
    محض اطلاع. دوستانی که قصد خرید ارز دارند می تونند با داشتن پاسپورت و بلیط سفر با نرخ بانکی که ۲۵-۳۰ تا تک تومن در واحد پولی ارزونتره خرید کنند
    چون مقدارش محدوده اگه مهری نزدند تو بلیطتون و،،، می تونید دوباره از یه بانک دیگه اقدام کنید
    مزیتش هم تنها قیمتش نیست از طرفی اغلب صرافی ها پول درشت می دند که بعدا خرد کردنش سخته
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

اینم لینک بانک نوردیا جهت کسب اطلاعات افتتاح حساب و ،،،
    http://www.nordea.fi/760000.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    سلام
    محض اطلاع. دوستانی که قصد خرید ارز دارند می تونند با داشتن پاسپورت و بلیط سفر با نرخ بانکی که ۲۵-۳۰ تا تک تومن در واحد پولی ارزونتره خرید کنند
    چون مقدارش محدوده اگه مهری نزدند تو بلیطتون و،،، می تونید دوباره از یه بانک دیگه اقدام کنید
    مزیتش هم تنها قیمتش نیست از طرفی اغلب صرافی ها پول درشت می دند که بعدا خرد کردنش سخته
    موفق باشید
    در تکمیل این حرف اینو بگم که جدیدا نرخ ارز در بانکهای دولتی گرونتر از بانکهای خصوصی شده جالبه!!!

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)