صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 263

موضوع: هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

Junior Member frnsh1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

سلام
    ممنون از جوابتون اما چطوری میگین خیلی راحت میشه هزینه ها رو کاور کرد اما با دست خالی نیاید؟
    میشه یه کم بیشتر در مورد کار دانشجویی و هزینه ها توضیح بدین؟
    مرسی

...Giving up doesn't always mean you are Weak...
    ...Sometimes it means that you are Strong enough to let go...

Junior Member

خیلی خیلی ممنون، متوجه شدم... دستت درد نکته خیلی زحمت کشیدی.... این صحبتها به نوعی تقریبا یعنی همون 70% :د دم شما گرم..... مخلص شدیدا....

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط frnsh1 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جوابتون اما چطوری میگین خیلی راحت میشه هزینه ها رو کاور کرد اما با دست خالی نیاید؟
    میشه یه کم بیشتر در مورد کار دانشجویی و هزینه ها توضیح بدین؟
    مرسی
    پاسخ سوالتون رو در اینجا دادم
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    پاسخ سوالتون رو در اینجا دادم
    biscuitpolo ی عزیز یه سوال آخر هم داشتم.... امکان فاند گرفتن با این شرایط من وجود داره؟! اصلا فنلاند کلا فاند میده؟!

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba69 نمایش پست ها
    biscuitpolo ی عزیز یه سوال آخر هم داشتم.... امکان فاند گرفتن با این شرایط من وجود داره؟! اصلا فنلاند کلا فاند میده؟!
    سلام دوست عزیز - بستگی به دانشگاهی که انتخاب می کنید دارد - با توجه به اینکه بعضی از دانشگاه های فنلاند از سال گذشته شروع به دریافت شهریه از دانشجویان خارج از یورو کردند - در مقابل بورسیه و فاند های تحصیلی رو برای این افراد در نظر گرفتند که به بهترین ها تعلق می گیرد - از طرف دیگر برخی از رشته ها همچنان به صورت مجانی ارائه می شوند که امکان گرفتن فاند در این رشته ها خیلی کم و در برخی از آنها اصلا هیچ فاندی وجود ندارد - با توجه به شرایط شما - به نظرم شانس خوبی برای دریافت این فاند دارید - از طرفی به این خاطر که فنلاندی بلدید می توانید در رشته هایی که به فنلاندی نیز تدریس می شوند ثبت نام کنید - اما توجه داشته باشید این رشته ها آزمون ورودی زبان فنلاندی برگزار می کنند - در کل به نظرم می توانید به پذیرش در فنلاند امیدوار باشید و شانس گرفتن فاند هم در برخی از رشته ها دارید
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba69 نمایش پست ها
    کلا برای رشته های مجانی فاند نداریم اما همونطور که یه جا دیگه هم گفتم امکان پیدا کردن شغل تو دانشگاه یا صنعت مخصوصا تو تابستون به ویژه برای کسانی که برنامه نویسی بلدن هست و حقوقشم خوبه ! موقیعت های شغلی تو دانشگاه های بهتر خیلی بیشتره و اینکه دائما پوزیشن های تحقیقاتی واسه رشته های مختلف باز می شه و اعلامیشو میشه تو دانشگاه دید !

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    کلا برای رشته های مجانی فاند نداریم اما همونطور که یه جا دیگه هم گفتم امکان پیدا کردن شغل تو دانشگاه یا صنعت مخصوصا تو تابستون به ویژه برای کسانی که برنامه نویسی بلدن هست و حقوقشم خوبه ! موقیعت های شغلی تو دانشگاه های بهتر خیلی بیشتره و اینکه دائما پوزیشن های تحقیقاتی واسه رشته های مختلف باز می شه و اعلامیشو میشه تو دانشگاه دید !
    حد اقل در رشتۀ مورد نظر من این فرمایش دوستمون صادق نیست. دانشگاه هلسینکی برای رشتۀ مورد علاقۀ من در مقطع کارشناسی ارشد توییشن نداره ولیکن فاند ارائه میده. در رابطه با فاند در دانشگاه هلسینکی این لینک رو ببینید: http://www.helsinki.fi/studying/UH_g...larships.shtml

رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط cosmopolitan نمایش پست ها
    حد اقل در رشتۀ مورد نظر من این فرمایش دوستمون صادق نیست. دانشگاه هلسینکی برای رشتۀ مورد علاقۀ من در مقطع کارشناسی ارشد توییشن نداره ولیکن فاند ارائه میده. در رابطه با فاند در دانشگاه هلسینکی این لینک رو ببینید: http://www.helsinki.fi/studying/UH_g...larships.shtml
    این مورد مثل اینکه امسال اضافه شده چون پارسال همچین چیزیو من ندیم تو سایتش ! البته این فاند نیست ، grant هست و فکز کنم فقط 1 بار به دانشجو ها میدن ! که پول زیادیم نیست و البته به دانشجو هایی با معدل بالا

Junior Member

سلام دوستان
    میگم پلی تکنیکهایی که براشون از طریق سایت OPH اقدام میکنیم همه رایگان هستن دیگه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط enchanted نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میگم پلی تکنیکهایی که براشون از طریق سایت OPH اقدام میکنیم همه رایگان هستن دیگه؟
    میگم بهتره سایتشونو چک کنی شاید بعضی رشته ها شهریه بخواد !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)