صفحه 5 از 27 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 263

موضوع: هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

دوستان سلام
    تا اونجای که من تحقیق کردم برای زندگی دانشجویی تو اروپا مقدار هزینه ای که لازمه برای هر ماه بین 500 تا 1200 یورو متغییره اما اکثر دانشجوا ها مجردن الان سوال من اینه
    برای یه خانواده سه نفری(یک بچه) چه مقدار در یک ماه هزینه برای زندگی در فنلاند لازمه؟

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تا اونجای که من تحقیق کردم برای زندگی دانشجویی تو اروپا مقدار هزینه ای که لازمه برای هر ماه بین 500 تا 1200 یورو متغییره اما اکثر دانشجوا ها مجردن الان سوال من اینه
    برای یه خانواده سه نفری(یک بچه) چه مقدار در یک ماه هزینه برای زندگی در فنلاند لازمه؟
    تو فنلاند برای یک خونه 1 خوابه یا 2 خوابه که مال دانشگاه باشه باید ماهی 400 تا 600 یورو بدی و برای همچین خونه ای تو بازار آزاد 700 تا 1000 یورو . هزینه خورد و خوراک هم برای خونواده سه نفری فکر کنم ماهی 450 تا 600 یورو بشه برای حالت نرمال. بقیه هزینه ها هم مثل حمل و نقل و تفریح و اینا بستگی به مدل زندگی داره و برای سه نفر ممکن از ماهی 150 یورو باشه به بالا. اگه از دانشگاه خونه بگیری در حالت نرمال کل هزینه ها از 1100-1400 یورو در ماه نباید بیشتر بشه. تو کشورهای دیگه هم تقریبا همینه حالا با 10-15 درصد بالا پایین . البته تو نروژ و دانمارک 1.5 تا 2 برابر این هزینه ها رو باید بدی !

پیش فرض پاسخ : اسکان دانشجویی

آخه هیچکدوم از این کشورهایی که گفتی ویزای همراه برای همسر نمیدن!
    اتفاقا از اسپانیا ایتالیا هم پذیرش دارم. یکی هم از کانادا دارم برای همین ترم بود که برای ویزا اقدام کردم که سفارتش فعلا تعطیل شد فرستادن ترکیه پرونده رو.
    من تا 9 یا 10 هزار یورو (برای 2 نفر)در سال مشکلی ندارم ولی اینجور که گفتی بیشتر میشه نه؟

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

پیش فرض پاسخ : آشنایی با متقاضیان و قبول شدگان سال 2012 فنلاند

چیزی به نام بورس توی فنلاند نیست؟؟
    من ندیدم که از بورس چیزی بنویسن! همه فقط می گن پذیرش گرفتن! شرایط بورس در فنلاند به چه صورته؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    چیزی به نام بورس توی فنلاند نیست؟؟
    من ندیدم که از بورس چیزی بنویسن! همه فقط می گن پذیرش گرفتن! شرایط بورس در فنلاند به چه صورته؟
    بهتر بود فروم رو مطالعه می کردید یا سوالتون رو در تاپیک مربوطه می پرسیدید.
    اکثر دانشگاه های فنلاند فعلا رایگان هستند و تعدادی هم شهریه می گیرن که در بعضی رشته ها بورس هم میدن. بیشتر دانشگاه هایی که دوستان پذیرش گرفتند رایگان هستند.

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

من منظورم فاند برای هزینه ی زندگی است! می خوام بدونم شرایطش برای مقطع دکترا چطوره ؟
    وگرنه می دونم دانشگاه رایگانه!
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    من منظورم فاند برای هزینه ی زندگی است! می خوام بدونم شرایطش برای مقطع دکترا چطوره ؟
    وگرنه می دونم دانشگاه رایگانه!
    در مقطع دکتری شما معمولاً همزمان با پذیرش دکتری به عنوان researcher استخدام دانشگاه میشید که معمولاً به طور متوسط حدود 1700-1800 یورو دریافت میکنید به عنوان حقوق ماهیانه (بعد از کسر مالیات) که تقریباً دو برابر هزینه های عادی زندگیتون رو کاور میکنه... scholarship هم در فنلاند هست ولی دریافتش کمی سخته... همونطور که گفتم تقریباً تمام بچه های دکتری شرایط بالا رو دارند.
    Winners are simply willing to do what losers won't

Question پاسخ : هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

درود
    من در مورد هزینه ها فنلاند توی AA که خوندم دستم اومد که هزینه زندگی دانشجویی حول و حوش 600 تا 800 یورو هست(اگه اشتباه برداشت کردم بگید!) که نسبتن در مقایسه با بعضی کشورها (مثلن نروژ) بهتره...
    اما توی این سایت (لینک زیری)هزینه متوسط فقط اجاره خونه توی فنلاند رو زده نزدیک 750 یورو (حول حوش مرکز شهر)!

http://www.numbeo.com/cost-of-living...ountry=Finland

بخاطر همین کمی گیج شدم و شک کردم که کدوم یکی درستتره و به واقعیت نزدیکتر؟
    اگر کسی از دوستان راهنمایی کنه ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها
    درود
    من در مورد هزینه ها فنلاند توی AA که خوندم دستم اومد که هزینه زندگی دانشجویی حول و حوش 600 تا 800 یورو هست(اگه اشتباه برداشت کردم بگید!) که نسبتن در مقایسه با بعضی کشورها (مثلن نروژ) بهتره...
    اما توی این سایت (لینک زیری)هزینه متوسط فقط اجاره خونه توی فنلاند رو زده نزدیک 750 یورو (حول حوش مرکز شهر)!

http://www.numbeo.com/cost-of-living...ountry=Finland

بخاطر همین کمی گیج شدم و شک کردم که کدوم یکی درستتره و به واقعیت نزدیکتر؟
    اگر کسی از دوستان راهنمایی کنه ممنون میشم

دوست عزیز در صورتی که به عنوان دانشجو خونه بگیرید باهاتون ارزونتر حساب می‌کنند!‌ مثلا اگر یک خونه مشترک با 2-3 دانشجوی دیگه گیرتون بیاد ممکنه با 400 یورو هم بتونید خونه اجاره کنید. قیمتهای بازار آزاد خیلی بالاتره، با توجه به پستهای قبلی. سایت نومبو هم قیمتهای بازار آزاد رو اعلام میکنه...
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ommmmid نمایش پست ها
    دوست عزیز در صورتی که به عنوان دانشجو خونه بگیرید باهاتون ارزونتر حساب می‌کنند!‌ مثلا اگر یک خونه مشترک با 2-3 دانشجوی دیگه گیرتون بیاد ممکنه با 400 یورو هم بتونید خونه اجاره کنید. قیمتهای بازار آزاد خیلی بالاتره، با توجه به پستهای قبلی. سایت نومبو هم قیمتهای بازار آزاد رو اعلام میکنه...
    خوب اگه متاهل باشی و نخوای با 2-3 نفر دیگه خونه ی مشترک بگیری اون وقت چی؟ اون وقت هزینه هات سرسام آور نمیشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)