صفحه 9 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 263

موضوع: هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

پیش فرض پاسخ : هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط ExpertNET نمایش پست ها
    هیچ کس چک نمیکنه در کل اینجا شما انسان درستکاری هستید مگر خلافش ثابت بشه ولی وای به حالتون اگه خلافش ثابت بشه!! کسی حتی کارفرما شما تو رستوران برای ظرف شستن نه به جایی ریپورت میده و نه جایی ثبت میکنه، بچه های بنگلادش و چین و ویتنام اصولاً و 99.9 % از این موضوع سوء استفاده می کنند!!
    2. اگر منظورتون اینه که بخواید جایی اجاره کنید و شرکت ثبت کنید خیر به هیچ عنوان مجاز نیستید
    3. اگر تو خونه کار میکنید و کار رو بهشون تهویل میدید شامل نمیشه ، مادامی که داخل شرکتی و یا محیطی از طرف اون شرکت هستید حساب میشه
    4. اگر میخواید وجه دریافت کنید باید با master ویا visa و یا papal اجرا کنید که مستلزم ثبت شرکت و با عقد قرارداد رسمی با یه شرکت فنلاندی هست که قانوناً نشدنی و غیر مجاز هست ، اما میشه به صورت توافقی با دوستان فنلاندیتون این کار رو انجام بدین من خودم در تلاش برای همین کار هستم
    سلام.ممنون از جوابتون...در مورد سوال چهارم...مثلا من یه تجارتی داشته باشم که تو ایران باشه و مشتری ایرانی.پولم یا بصورت ریالی باشه که بعدا بریزم به حساب پی پال خودم یا اینکه همون مشتریای ایرانی جوری باشه که مستقیم بریزن به حساب پی پالم...این مشکلی نداره؟چون در مورد بعضی کشورا قبلا تو همین سایت خونده بودم که اگه منبع کسی در آمد ( مثلا فورکس)داشته باشیم ایراد میگیرن...
    بازم ممنون که جواب دادین . بعد مدتها یکی از عزیزانی که خودش فنلانده اومد سر زد اینورا...لطفا این سر زدن ها مستمر باشه مخصوصا تو این چند ماه که تا ددلاین مونده...

Member ExpertNET آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology - Mikkeli UAS

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام.ممنون از جوابتون...در مورد سوال چهارم...مثلا من یه تجارتی داشته باشم که تو ایران باشه و مشتری ایرانی.پولم یا بصورت ریالی باشه که بعدا بریزم به حساب پی پال خودم یا اینکه همون مشتریای ایرانی جوری باشه که مستقیم بریزن به حساب پی پالم...این مشکلی نداره؟چون در مورد بعضی کشورا قبلا تو همین سایت خونده بودم که اگه منبع کسی در آمد ( مثلا فورکس)داشته باشیم ایراد میگیرن...
    بازم ممنون که جواب دادین . بعد مدتها یکی از عزیزانی که خودش فنلانده اومد سر زد اینورا...لطفا این سر زدن ها مستمر باشه مخصوصا تو این چند ماه که تا ددلاین مونده...
    والا بنده خودم داعماً سر میزدم اما خوب یکم این مدت کوتاهی کردم حق دارید از بقیه دوستانم نمیدونم چرا خبری نیست اما خب سوالاتم عموماً جواباش هست برای همین من اکثراً به سوالات تکراری خودم جواب نمیدم مدیران محترم زحمت کشیذن چندین بار تا حالا جواب من رو به سوال تکراری پاک کردن نه سوال رو از رو سکوت رو ترجیح میدم

راجع به سوال شما چون خوم فارکس کار میکنم خدمتتون میگم ، اما هنوز پول از حسابم برداشت نمردم بریزم تو بانک فنلاند که بهم اخطار بدن اما طبق قوانین بین الملل فارکس کاملاً قانونی هست به شرطب که قرارداد رسمی با بروکر یا IB رسمی داشته باشید ، و اینکه موقع افتتاح حساب ازتون میپرسن ماکزیمم چقدر در ماه انتقال از ایران به حسابتون امکان داره اتفاق بیفته !!! من هم گفتم ما که تحریم هستیم و خیلی محترمانه جواب دادند که وقتی از طریق کشور های دیگه برای شما پول ارسال میشه ما خیلی ساده میتونیم منشاء پول رو ردیابی کنیم! در جریان باشید ....
    If you born poor, its not your fault. But if you die poor, its your fault
    Bill Gates

Junior Member

سلام بچه ها.من میخوام برای تحصیل به خارج کشور برم.اما هزینه ها خیلی بالاست.یکی بهم گفت نروژ و فنلاند تحصیلات رایگانه. من لیسانس زیست شناسی دارم. اما میخوام تغییر رشته بدم برا پزشکی. میشه کمکم کنید. راهنماییم کنید؟

Junior Member

راستی بهم گفتن 20 ساعت اجازه کار در هفته دارم که این هزینه زندگی منو تامین میکنه.واقعیت داره؟ چه کارایی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

Lightbulb پاسخ : هزینهٔ زندگی‌ در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_nz نمایش پست ها
    سلام خوب هزینه ها واسه هر کس متفاوت هستش و بستگی به نوع خرج کردن بستگی داره. به طور میانگین اجاره 250 یورو هست، و 100 یورو هزینه ی خوردو خوراک و 50 یورو هم اضافه تر میشه 400 یورو!!تو این حدودا میتونی خرج کنی، هم یکم پایین تر میتونی بیای اگه شانس بیاری و مواضب باشی. بالا تر خرج کردن که کاری نداری D: کار هم سال اول نه گیر نمیاد!!خیلی سخته!!بهتر اینه که درس بخونی و تو دانشگاه یه کاری گیرت بیاد!!موفق باشی..
    نتونستم سوالم رو دریک تاپیک جداگانه مطرح کنم!.. امکان گرفتن فاند در دانشگاههای فنلاند که شهریه دریافت نمی کنند هست؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط Roja_88 نمایش پست ها
    نتونستم سوالم رو دریک تاپیک جداگانه مطرح کنم!.. امکان گرفتن فاند در دانشگاههای فنلاند که شهریه دریافت نمی کنند هست؟؟
    خیر چنین بورسی در فنلاند وجود نداره. ولی اگه وضع درسیت خوب باشه می تونی سال 2 پوزیشین بگیری(کار آموزی یا تز مستر). که اون هم کاملا به رشته ، دانشگاه و وضع مالی دانشگاه بستگی داره!

Junior Member boxter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    WTO

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام
    دوست من شما که ایشالا که تشریف بردی اونجا و حساب بانکی باز کردی و مشخصات حساب و ادرس فنلاند به بروکر بدی و حتی ادرس پی بالو فکر نکنم مشکلی داشته باشه و برای شارژ و برداشت منبع درامد فارکس که با بروکر قرارداد داشته باشی همه جای دنیا قانونی هستش و اگه در ایران ای بی هستید و شاید پی بال برای واریزهای شما از ایران اخطار بده شما میتونید از بروکر بخواهید فرم ای بی گری شما رو براتون بفرسته با مهر بروکر شما برای پی بال بفرستید که زیر نظر این بروکر شما دارید کار میکنید.
    زندگی زیباست

Junior Member

دوستان، از اونجا که تحصیل در فنلاند رایگان هست من یکم علاقه مند شدم که برم اونجا و تحصیل کنم، مطالب این تاپیک رو کامل خوندم، حالا یه سری سئوال دارم:
    1. اول که گفتید کار به سختی و یجورایی شانسی گیر میاد، و هزینه هرماه حدود 500یورو هست، من برنامه نویس و طراح وب هستم، به نظرتون برای من کار گیر میاد؟ (البته freelance هم کار میکنم ولی مطمئن نیستم که همیشه خرج هامو تضمین کنه)
    2. قبول شدن در دانشگاه های اونجا سخته؟
    3. لیست 5 شهر برتر فنلاند رو اگه هم به ترتیب خوب بودن شهر و هم به ترتیب ارزونی شهر برامون بگید خیلی کمک کردید.
    4. یادگیری زبان فنلاندی چقدر طول میکشه به نظرتون؟ 6ماه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyarm نمایش پست ها
    دوستان، از اونجا که تحصیل در فنلاند رایگان هست من یکم علاقه مند شدم که برم اونجا و تحصیل کنم، مطالب این تاپیک رو کامل خوندم، حالا یه سری سئوال دارم:
    1. اول که گفتید کار به سختی و یجورایی شانسی گیر میاد، و هزینه هرماه حدود 500یورو هست، من برنامه نویس و طراح وب هستم، به نظرتون برای من کار گیر میاد؟ (البته freelance هم کار میکنم ولی مطمئن نیستم که همیشه خرج هامو تضمین کنه)
    2. قبول شدن در دانشگاه های اونجا سخته؟
    3. لیست 5 شهر برتر فنلاند رو اگه هم به ترتیب خوب بودن شهر و هم به ترتیب ارزونی شهر برامون بگید خیلی کمک کردید.
    4. یادگیری زبان فنلاندی چقدر طول میکشه به نظرتون؟ 6ماه؟
    برای رشته هایی مثل شما کار راحت تر گیر میاد.
    قبولی در دانشگاه کاملا به شرایط تحصیلی شما ، رشته ، دانشگاه و .. بستگی داره!
    Helsinki, espoo, tampere, turku , oulu ,
    یاد گیری زبان فنلاندی یه کم زیاد طول می کشه! تو 6 ماه چیز خاصی نمیشه یاد گرفت!

نقل قول نوشته اصلی توسط sensitive نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من میخوام برای تحصیل به خارج کشور برم.اما هزینه ها خیلی بالاست.یکی بهم گفت نروژ و فنلاند تحصیلات رایگانه. من لیسانس زیست شناسی دارم. اما میخوام تغییر رشته بدم برا پزشکی. میشه کمکم کنید. راهنماییم کنید؟
    با سلام..
    البته بیشتر دانشگاههای فنلاند دیگه پولی شده. برای پزشکی تو فنلاند فکر کنم باید اول برای مستر اقدام کنی ولی بیشتر تحقیق کن. دانشگاه Kuopio که زیر مجموعه Eastern Finland هستش این رشته ها رو داره.
    موفق باشید
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)