صفحه 224 از 225 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 2242

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_m91 نمایش پست ها
    با سلام

من در خرداد 1394 مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار رو از دانشگاه آزاد با معدل 15.34 گرفتم.
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه بعد از لیسانس شروع به خدمت سربازی کردم آسا این دو سال هم جزء گپ تحصیلی حساب میشه؟ و بعد از خدمت هم شاغل هستم
    و این که میخواستم بدونم مجدد میتونم برای دوره لیسانس اقدام کنم برای پذیرش؟
    سلام
    شدنی هست ولی شهریه باید بپردازید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member ArMin_2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

عرض ادب و احترام.
    لیسانس: مهندسی شهرسازی، دانشگاه غیرانتفاعی، معدل: 15.76.
    فوق لیسانس: مهندسی شهرسازی-برنامه‌ریزی شهری، دانشگاه سراسری شیراز، معدل: 16.84.

مقاله:
    1 مقاله ISI.
    3 مقاله علمی-پژوهشی داخلی.
    1 مقاله کنفرانسی بین‌المللی (برگزار شده در ایران).

زبان:
    تافل 84.

طرح پژوهشی:
    1 طرح پژوهشی به عنوان مجری اصلی طرح.

تدریس:
    یک ترم به عنوان TA در دانشگاه شیراز.
    مدرس کارگاه شهرسازی برای کارمندان شهرداری، به مدت 16 ساعت.

کتاب:
    ترجمه و چاپ 2 جلد کتاب تخصصی.

سابقه کار:
    همکاری در پروژه‌های شهری با شرکت‌های مهندسین مشاور به مدت 2 سال (5 پروژه).
    گذراندن 2 سال خدمت سربازی بصورت امریه در سازمان مرتبط با رشته (آیا به عنوان رزومه و سابقه کار محسوب میشود؟).

در صورت نیاز: 2 توصیه نامه قابل دریافت.

ممنون میشم از دوستان عزیزی که در خصوص کشور فنلاند تخصص و تجربه‌ای دارند راهنمایی بفرمایند که آیا برای پوزیشن دکتری در قالب فول‌فاند امکان‌پذیر هست و حدود این شانس را چطور ارزیابی می‌کنید؟
    پیشاپیش سپاس از لطف و محبت شما و وقت ارزشمندی که صرف میکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Highway and Transportation Engineering- UPM

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    میخواستم با توجه به تجربه شما ازتون کمک بگیرم که ایا شانسی برای گرفتن پدیرش و یا فاند از دانشگاه های فنلاند رو دارم یا خیر؟

تحصیلات:
    لیسانس مهندسی عمران، دانشگاه غیرانتفاعی، سال 95، معدل 16.70
    فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش راه و ترابری، دانشگاه UPM مالزی، سال 2020، معدل 3.76 از 4

مقالات:
    2 مقاله مروری به تنهایی
    1 مقاله تحقیقاتی در دست تهیه

سابقه تدریس:
    4 سال بعنوان lecturer assistance

سابقه اجرایی:
    دوسال در شرکت فنی مهندسی عمرانی بعنوان سرپرست کارگاه

زبان:
    ایلتس 6 که البته نیاز به امتحان دادن دوباره دارد زیرا اعتبار آن تمام شده

ممنون میشم دوستان مرا راهنمایی کنند.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN_M_BI نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    میخواستم با توجه به تجربه شما ازتون کمک بگیرم که ایا شانسی برای گرفتن پدیرش و یا فاند از دانشگاه های فنلاند رو دارم یا خیر؟

تحصیلات:
    لیسانس مهندسی عمران، دانشگاه غیرانتفاعی، سال 95، معدل 16.70
    فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش راه و ترابری، دانشگاه UPM مالزی، سال 2020، معدل 3.76 از 4

مقالات:
    2 مقاله مروری به تنهایی
    1 مقاله تحقیقاتی در دست تهیه

سابقه تدریس:
    4 سال بعنوان lecturer assistance

سابقه اجرایی:
    دوسال در شرکت فنی مهندسی عمرانی بعنوان سرپرست کارگاه

زبان:
    ایلتس 6 که البته نیاز به امتحان دادن دوباره دارد زیرا اعتبار آن تمام شده

ممنون میشم دوستان مرا راهنمایی کنند.
    سلام. شانس سلف فاند که آره شانس خوبی دارید. برای گرفتن فاند باید برای پوزیشن هایی که روی سایت میزنن اپلای کنین که به خصوص برای فنلاند به شدت رقابتی هست.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام
    ما یه زوج45+ ساله هستیم، یکی مدرک مهندسی و دومی دکتر ( پزشک ) . آیا میشه یکی از ما برای یه رشته لیسانس در فنلاند اپلای کنیم با همین مدارک تحصیلی؟
    رشته مهم نیست ، آیا سفارت گیر نمیده که تو این سن چرا میخوای بری لیسانس بگیری؟
    پی نوشت:
    1هدف ما صرفا ورود به فنلانده ، و گذروندن دوره زبان در اونجا که بعدش بلافاصله برای برابر سازی مدرک پزشکی ، حالا جسته گریخته میشه رفت دانشگاه و چند واحد هم پاس کرد.
    2 ، میشه برای فوق هم اپلای کرد ولی معدل من 13 است و گپ تحصیلی هم زیاده

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehs714 نمایش پست ها
    سلام
    ما یه زوج45+ ساله هستیم، یکی مدرک مهندسی و دومی دکتر ( پزشک ) . آیا میشه یکی از ما برای یه رشته لیسانس در فنلاند اپلای کنیم با همین مدارک تحصیلی؟
    پی نوشت:
    1هدف ما صرفا ورود به فنلانده ، و گذروندن دوره زبان در اونجا که بعدش بلافاصله برای برابر سازی مدرک پزشکی ، حالا جسته گریخته میشه رفت دانشگاه و چند واحد هم پاس کرد.
    معمولا فنلاند به سن خیلی گیر نمیده، اما در کیس شما یک مقدار واضح هست که هدفتون اصلا تحصیل نیست. به نظرم اگه راه دیگه ای غیر از تحصیلی هست اون رو انتخاب کنین بهتره. حالا باز هم باید دوستان با تجربه تر نظر بدن.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    معمولا فنلاند به سن خیلی گیر نمیده، اما در کیس شما یک مقدار واضح هست که هدفتون اصلا تحصیل نیست. به نظرم اگه راه دیگه ای غیر از تحصیلی هست اون رو انتخاب کنین بهتره. حالا باز هم باید دوستان با تجربه تر نظر بدن.

ممنون، زحمت کشیدید... تو سوعد راههایی هست که یه دوره یک ساله زبان اونجا رو بگذرونیم ، تو نروژ و دانمارک برای پزشکان دو تا سه سال ویزا میدن... کسی چیزی برای فنلاند به ذهنش نمیرسه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehs714 نمایش پست ها
    سلام
    پی نوشت:
    سلام
    دوست عزیز اطلاعات شما بنظر نمی اید کامل باشه
    برای معادل سازی مدارک مرکزی هست که ارزیابی می کند اما برای شروع کار شما نیاز به تسلط بالایی به زبان فنلاندی دارد که با توجه به سن و احتمال زیاد درگیری های مواجهه با فرهنگ جدید شما دو تا سه سال برای رسیدن به سطح متوسط زبان فنلاندی لازم دارید بعلاوه دو تا سه سال طی کردن واحد های مورد نیاز تا مدرک شما معادل شود پس حداقل شش سال زمان می برد تا به نقطه صفر برسی
    فکر می کنی در سن ۵۰ تا ۵۱ سالگی به شما کار می دهند؟ بعید هست
    من شش سال هست اینجا هستم و دو مقطع تحصیلی هم اینجا خواندم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اطلاعات شما بنظر نمی اید کامل باشه
    برای معادل سازی مدارک مرکزی هست که ارزیابی می کند اما برای شروع کار شما نیاز به تسلط بالایی به زبان فنلاندی دارد که با توجه به سن و احتمال زیاد درگیری های مواجهه با فرهنگ جدید شما دو تا سه سال برای رسیدن به سطح متوسط زبان فنلاندی لازم دارید بعلاوه دو تا سه سال طی کردن واحد های مورد نیاز تا مدرک شما معادل شود پس حداقل شش سال زمان می برد تا به نقطه صفر برسی
    فکر می کنی در سن ۵۰ تا ۵۱ سالگی به شما کار می دهند؟ بعید هست
    من شش سال هست اینجا هستم و دو مقطع تحصیلی هم اینجا خواندم
    ممنون، ما اطلاعات کافی از روش برابر سازی داریم، و امتحانی که بابد بگذرونیم تا مدرک پزشکی عمومی تایید بشه. بعدش برابر سازی تخصص اگه لازم باشه کار راحتیه.محیط اونجا رو هم خوب می شناسم و دو سه سال اخیر جمعا یک ماه اونجا و یک ماه نروژ بودیم. مشکل زبان شیرین فینیش است که برای اون ویزایی نمیدن، با توی خونه کار کردن هم نمیشه به سطح c1 رسید. میخواهیم راهی پیدا کنیم که بعد مدتی توی خونه خوندن و رسوندن خودمون به سطوح اولیه زبان، یک سالی رو حد اقل اونجا کلاس زبان بریم. به عبارتی اقامت یکی دو سابه به بهانه دیگری می خواهیم، به پزشک نیاز دارن و تا 70 یا 80 سالگی هم کار میدن.

Junior Member

سلام به همگی
    خیلی متشکر میشم اگر میتونید بهم کمک کنید.
    من ۳۷ سالمه. کارشناسی مدیریت از دانشگاه یزد با معدل ۱۵/۰۹ هستم و کارشناسی ارشد رو در شاخه ی تولید دانشگاه علم و هنر یزد با معدل ۱۷/۱۳ تموم کردم. هنوز اقدامی برای آیلتس و جیمت نکردم و اینکه تصویر واضحی برای انتخاب شاخه ای که میتونه مناسب موقعیت درسیم باشه ندارم و خوب حدس خودم اینه که اگر بخوام کارام رو از الان انجام بدم حداقل دو سال زمان میبره. نیت اصلیم مهاجرت هست.
    به نظرتون با شرایطی که نوشتم امکان فاند گرفتن دارم؟ اگر بله باید کارشناسی ارشد اقدام کنم یا دکترا؟ همچنین اگر پیشنهادی دارید که بتونم تو این راه بهتر پیش برم خیلی خوشحال میشم بشنوم. ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)