صفحه 172 از 225 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 2242

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahanqwa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من ليسانس كشاورزى از دانشگاه صنعتى اصفهان دارم با معدل ١٤/١٩ و ارشد كشاورزى صنعتى اصفهان با معدل ١٧/٧٨
    ٢ تا مقاله كنفرانسى دارم و دو سال سابقه كار توى آزمايشگاه بيوتكنولوژى
    تافل ٨٧ و جى آر اى خوب
    الان دو ساله سنگاپور زندگى ميكنم و مدتيه توى آزمايشگاه متريال دوره ميگذرونم

به نظر شما شانسى واسه دكتراى فنلاند دارم. ممنون ميشم كمكم كنيد
    چرا نداشته باشی؟ دانشگاهای فعال رو پیدا کن و تماس بگیر.
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

سلام. به نظرم تصمیم خوبیه.
    برای دانشگاه
    metropolia
    یا
    Haga helia
    یا بقیه پلی تکنیکهای فنلاند در پایتتخت و حومه میتونی اقدام کنی و برای لیسانس کامپیوتر بیای. کار دانشجویی هم پیدا میشه توی انجمن بگرد راجع بهش قبلا نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط F4rshid نمایش پست ها
    لطفا جواب بدین دوستان مرسی 3>3>
    من 17 سالمه و تا آخر خرداد 95 برای خارج شدن از ایران قبل از سربازیم وقت دارم. رشتم ریاضی هستش و درسمم خوبه زبان انگلیسیم هم خوبه ولی اقدام برای آیلتس نکردم ولی میتونم بگیرم. تصمیم برای خارج شدن از کشور رو دارم ولی 1 مدت بود تو انتخاب کشور موندم تا بعد از تحقیق بیشتر گفتم که برم سوئد ولی خوب خیلی گرونه به خصوص برای من که قشر متوسط جامعه هسنم ولی فنلاند مثل اینکه ارزون تر هست و تا جایی که شنیدم دانشگاه هاش رایگان هستند.و خانوادم تا1 1.5 میلیون تا ماه بتونن بهم کمک کنن و البته خودمم مشکلی برای کار کردن ندارم که امیدوارم تو فنلاند باشه اگه هست و میشه پیدا کرد حتی دانشجویی لطفا بگید که بیشتر دوست دارم رو پایه خودم باشم.
    تو این 2 سالی هم که تقریبا فرصت دارم فکر کنم بشه زبان فنلاندی یا هر جا دیگه رو اگه قطعی بشه اومدنم یاد بگیرم در حد مکالمه حداقل.
    مدرک بین المللی ICDL 2 هم دارم و با خیلی برنامه های کامپیوتری آشنام و نمره هام هم خوبن و تو ایران تو هم تجربه تو مجری گری و صدا گذاری و آهنگ سازی و اینطور چیزا داشتم اینا کمکم میکنه یا نه ؟
    ممنون میشم اگه بهم راهنمایی کنید که آیا انتخابم برای تحصیل در مقطع لیسانس (بیشتر آی تی یا مهندسی کامپیوتر) در فنلاند خوبه یا نه و اگر نه جایی هست که راحت تر بتونم بیام ؟و توش راحت تر کار کرد و ارزون تر باشه؟ البته امکانات هم باشه نه مثل هند ...!
    و اینکه من بهتره تو چه دانشگاهی برای پذیرش برم که این رشته هارو داشته باشه و اینکه اصلا پذیرش میکنن منو یا نه ؟
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

با سلام
    راستش چند وقته می خوام یه سوال تو این فروم بپرسم یه راهنمایی بگیرم از تجربه دوستان ولی شک داشتم ..... خداوکیلی خودم هر چی پرس و جو کردم هیچکس جواب قطعی نداد .... همه ماها می دونیم که امسال کشور فنلاند به بعضی رشته ویزا نداد به خاطر مسایل هسته ای ..... حالا منم می خوام رشته انرژی ادامه بدم تو فنلاند واسه مستر بین bio energy و renewable energy موندم کدوم انتخاب کنم که گیر مرتبط بودن به مسایل هسته ای ایران نیوفتم .... شما میدونید ازین دوتا کدوم انتخاب کنم خطرش کمتره ؟ پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

Junior Member Ahasuerus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sustainable Architecture - IUST

سلام
    کارشناسی ارشد معماری علم و صنعت با معدل 16.34
    کارشناسی معماری آزاد شیراز با معدل 16.80
    1 مقاله سابمیت
    آیلتس 6.5
    1سال سابقه تدریس معماری
    آیا من شانسی دارم برای پذیرش دکتری از دانشگاه آلتو؟ میتونم امیدوار باشم؟

Junior Member

سلام
    من ارشد مدیریت دارم با معدل 17
    لیسانس و ارشدم رو دانشگاه دولتی خوندم
    آیلتس 6.5 دارم
    میتونم برای دانشگاه های فنلاند اقدام کنم؟ کدوم دانشگاه رشته مدیریت داره و رنکینگه خوبی داره؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer sciences

سلام ... ببخشید میخاستم برای رشته دکوراسیون سرچ کنم تو فنلاند . سایت خاصی وجود داره که بشه یه رشته خاص رو سرچ کرد؟؟ یا باید دونه دونه دانشگاها و پلی تکنیک هارو بگردم ممنون میشم راهنمایی کنید
    دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد ...

با توجه به اینکه ددلاین ثبت نام دانشگاه ها اول دسامبر شروع میشه یکم ریسک نیست که من امتحان آیلتس رو ۲۲ نوامبر (یعنی دقیقا ۸ روز قبل از شروع ددلاین ها) بدم؟ جواب آیلتس هم که یه ۱۵ روز طول میکشه. یعنی حداکثر جوابش ۸ دسامبر میرسه دستم! به نظر شما دیره یا معقوله؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    با توجه به اینکه ددلاین ثبت نام دانشگاه ها اول دسامبر شروع میشه یکم ریسک نیست که من امتحان آیلتس رو ۲۲ نوامبر (یعنی دقیقا ۸ روز قبل از شروع ددلاین ها) بدم؟ جواب آیلتس هم که یه ۱۵ روز طول میکشه. یعنی حداکثر جوابش ۸ دسامبر میرسه دستم! به نظر شما دیره یا معقوله؟
    دوست عزیز شروع مگه اول دسامبر نیس؟!!!
    نه خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز شروع مگه اول دسامبر نیس؟!!!
    نه خوبه
    پیرو سوال دوستمون ، من احتمالا امتحان آیلتسم بیوفته حدود آخر دی ماه تقرییا ،
    با تاریخ آخر deadline یجورایی لب به لب میشه....
    فروم رو زیر و رو کردم ، بیشتر جاها دوستان گفتن تا زبان نباشه بررسی نمیشه بقیه مدارک،
    یه چند جا هم دوستان گفته بودن که تا 14 روز بعدش وقت میدن برای زبان که بهشون برسونیم....
    من الان یه ایمیل زدم به TUT و UAF مستقیم از خودشون بازم بپرسم...
    نتیجش حتما اطلاع رسانی میشه.... با توجه به فرصت کم تا Deadline شاید سوال دوستان دیگه هم باشه....
    با فرض اینکه زمان اضافه تر ندن بهم ، اگه مدارک مربوط به ترجمه ها و بقیه موارد رو تهیه کنم ، منتظر آیلتس بمونم ، مدت زمان نتیجه آیلتس از تاریخ امتحان (دوستمون نوشتن 15 روز- این عدد ثابت هست یا کمتر بیشتر هم میشه ؟؟) و زمانی که طول میکشه به فنلاند برسه چقدر هست ؟؟؟
    ================================================== ====
    مورد بعدی خودم لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد با معدل 14.78 هستم ، 26 سالمه و 3 سال سابقه کار مرتبط دارم....
    با خوندن شرایط و تجربه بقیه دوستان ، به نظر میاد معدلم یکم اذیت کنه... به همین دلیل باید برا چند تا دانشگاه اقدام کنم...
    یکم اینجارو شک دارم واسه همین میپرسم اگه جایشو من اشتباه متوجه شدم ، لطفا اصلاح کنید...
    مدارک کارشناسی و ریزنمرات رو به عنوان یک package بعد از ترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه (که یه کپی برابر اصل شده مدرک به فارسی هم ضمیمشون هست) باید برسونیم سفارت واسه مهر که 30 یورو هزینشه (کارشناسی + ریز نمرات)....
    حالا اگه قرار باشه واسه N دانشگاه با M برنامه اقدام بشه ، باید از این package فقط به تعداد N دانشگاه تهیه بشه یا N * M برنامه....؟؟ و اینکه اگه جواب N باشه ، به این معنی هست که برای هر دانشگاه که بخوایم اقدام کنیم هزینش 30 یورو میشه یا این دو تا مدرک کلا جدا حساب میشن و برای هر دانشگاه 60 یورو...؟؟
    ================================================== ====
    قسمت سوم سوالم مرتبط با قبلی هست و اونم اینکه یه جاهایی خوندم بچه ها نوشته بودن سفارت فقط یک مهر پشت یک برگ میزنه...، ولی تو سایتا نوشته که همه برگه ها باید مهر اصل داشته باشه... می خواستم بدونم مهر داشتنه تمام صفحات فقط شامل دادگستری و وزارت خارجه هست یا سفارت رو هم شامل میشه....؟؟
    بازم ممنون از وقت بی نهایت ارزشمندی که دوستان واسه جواب دادن به سوالای ما میذارن....

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    پیرو سوال دوستمون ، من احتمالا امتحان آیلتسم بیوفته حدود آخر دی ماه تقرییا ،
    با تاریخ آخر deadline یجورایی لب به لب میشه....
    فروم رو زیر و رو کردم ، بیشتر جاها دوستان گفتن تا زبان نباشه بررسی نمیشه بقیه مدارک،
    یه چند جا هم دوستان گفته بودن که تا 14 روز بعدش وقت میدن برای زبان که بهشون برسونیم....
    من الان یه ایمیل زدم به TUT و UAF مستقیم از خودشون بازم بپرسم...
    نتیجش حتما اطلاع رسانی میشه.... با توجه به فرصت کم تا Deadline شاید سوال دوستان دیگه هم باشه....
    با فرض اینکه زمان اضافه تر ندن بهم ، اگه مدارک مربوط به ترجمه ها و بقیه موارد رو تهیه کنم ، منتظر آیلتس بمونم ، مدت زمان نتیجه آیلتس از تاریخ امتحان (دوستمون نوشتن 15 روز- این عدد ثابت هست یا کمتر بیشتر هم میشه ؟؟) و زمانی که طول میکشه به فنلاند برسه چقدر هست ؟؟؟
    با سلام مجدد
    اول از همه خیلی خوشحال میشم که دوستان مجرب بهم کمک کنن و نظر خودشون رو درباره شرایط و سوالای من بگن ، مخصوصا ommmmid ,alikhani2011 , arashtajdar , Saaaaam عزیز
    پیرو سوالای خودم ،
    UAF جواب اتوماتیک داد که فعلا تعطیل هستن چون کار خاصی ندارن ، بعد که باز شدن جواب میدن
    TUT هم جواب امیدوار کننده ای داد و گفته میتونید مـدرک زبان رو بعدا بیارید ، ولـــــــــــی تاریخ امتحانتون باید حتما قبل از ددلاین باشه....
    حالا بقیه دانشگاه ها هم دقیقا اینجوری هست یا نه دیگه نمیدونم.....
    اینم متنش...
    Dear Applicant,

TUT accepts internationally recognised academic language tests as demonstration of language proficiency. The accepted tests are IELTS Academic, TOEFL iBT, TOEFL PBT, PTE Academic and CAE/CPE.

The language test needs to be taken by the application deadline, 6 February 2015. We cannot accept language tests taken after the application deadline. The test report can arrive at TUT after the application deadline as long as the test has been taken before the application deadline.

Hello Sir/ madam

I have a bachelor degree in Information Technology Engineering and I want to apply for master programs in TUT. I have arranged all the documents you need except the IELTS test certificate, I wish I could prepare it approximately a month after the application deadline which is 6 February 2015.

Let me know if I have a chance to apply in this year and render the IELTS certificate on March 2015.

Thank you

Hatef

سوالات دیگر همچنان تقریبا پا بر جاست....
    ویرایش توسط kardkond : September 24th, 2014 در ساعت 04:46 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)