صفحه 125 از 225 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2242

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    دوستان
    آيا دانشگاه هاي فنلاند براي ترم ژانويه هم در مقطع مستر پذيرش دارند؟
    اگه دارند، من رزومم خوبه ولي بايد آيلتس امتحان بدم ، براي ترم ژانويه نهايتا تا كي وقت دارم امتحان بدم؟
    در مقطع مستر میتونید برای پاییز یا سپتامبر پذیرش بگیرید و اپلای هم معمولا از اواخر نوامبر تا اخر ژانویه یا اواسط فبریه (بستگی به دانشگاه و رشته انتخاب شده داره) ادامه داره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند

سلام،وقتتون بخیر
    از تمام دوستان مطلع راهنمایی میخوام.
    هدفم بررسی شانس پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد نفت/یا مکانیک هست،البته قطعا هرچه دانشگاه معتبرتر بهتر،اما شرایط سختتر.
    من مهندسی مکانیک دانشگاه. دولتی همدان،معدل 13 (بله میدونم پایینه،منتهی لطفا راهنمایی کنید)،5سال سابقه کار تخصصی مکانیک، در صنعت نفت،بدون مقاله،آیلتس 7، سن31،
    بسیار ممنون از دوستانی که محبت می کنند و راهنمایی می کنند.

Junior Member

لطفا جواب بدین دوستان
    ارشد فراگیر پیام نور دارم فنلاند مدرکو قبول میکنه ؟ میخوام واسه دکترا اقدام کنم
    ممنون

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط asal_rad نمایش پست ها
    لطفا جواب بدین دوستان
    ارشد فراگیر پیام نور دارم فنلاند مدرکو قبول میکنه ؟ میخوام واسه دکترا اقدام کنم
    ممنون
    بله چرا که نه
    برای کشورهای اروپایی بخصوص اسکاندیناوی کلیه مدارکی که وزارت علوم تایید کنه
    قابل قبول هستش .
    البته المان یکم به این قضیه حساسه .

فقط مدرک پیام نور در گرفتن فاند کمی ضعیف تر از مدارک سراسزی هستند , این هم همه جا و همه دانشگاه ها نه
    پس شما ممیتونین با مقالات معتبر و نمره زیان خود این مساله رو پوشش بدین .

ازاد اندیش باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    دوستان
    آيا دانشگاه هاي فنلاند براي ترم ژانويه هم در مقطع مستر پذيرش دارند؟
    اگه دارند، من رزومم خوبه ولي بايد آيلتس امتحان بدم ، براي ترم ژانويه نهايتا تا كي وقت دارم امتحان بدم؟
    برای امتحان آیلتس خوب بخونید
    فکر کنم دانشگاه Jyvaskyla برای مستر 6.5 میخواد و در مورد رشته نانوهم باز از دوستان بپرسید اگرمشکل ساز نیست اقدام کنید ولی باز رشته ای نزدیک هم که حالا کمی متفاوت باشه هم در این دانشگاه سرچ کنید

Junior Member

با سلام
    من کارشناسی(معدل 13.36) و کارشناسی ارشد(معدل 15.3) مکانیک از دانشگاه دولتی با 2 ISI و 2 تا ژورنال معتبر بین المللی و 1 پیر ریویو ISI و 1 کنفرانس خارجی و 2 کنفرانس بین المللی داخلی ( یکی به زبان انگلیسی است) هستم. دارای گواهی نامه های شرکت در دوره های آموزشی نفت و گاز می باشم. 8 سال هم سابقه کار در صنعت نفت و گاز دارم. ضمنا 6.5 IELTS هم دارم. آیا شانسی برای گرفتن فاند از فنلاند دارم؟.
    پیروز و سرفراز باشید

Junior Member

با سلام و تشکر از دوستانی که وقت می ذارن و پاسخ می دن
    رشته بیولوژی ازاد تهران ( معدل 17.67 ) و نمره زبان رو از حد نصاب خدا بخواد بیشتر میارم ، مقاله ندارم ( ما پایان نامه نداشتیم) لطفا به سوالات زیر پاسخ بدین:
    1. من سال 2005 فارغ التحصیل شدم و 33 سالمه و برای مستر و در نهایت ویزا به سنم و فاصله موجود بین کارشناسی و مستر ایراد نمی گیرند ؟
    2. چند توصیه نامه از استادها بیارم؟
    3.نمرات درسهای اصلیم خیلی بالان ایا سوای معدل اهمیتی داره؟
    4. درسته دانشگاههای فنلاند از 2014 همگی مجانی میشن؟
    ایا من شانسی برای پذیرش دارم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamen نمایش پست ها
    رشته بیولوژی ازاد تهران ( معدل 17.67 ) و نمره زبان رو از حد نصاب خدا بخواد بیشتر میارم ، مقاله ندارم ( ما پایان نامه نداشتیم) لطفا به سوالات زیر پاسخ بدین:
    1. من سال 2005 فارغ التحصیل شدم و 33 سالمه و برای مستر و در نهایت ویزا به سنم و فاصله موجود بین کارشناسی و مستر ایراد نمی گیرند ؟
    جواب سوال 4 رو یافتم
    The Finnish tuition fee experiment will come to end in the end of 2014. The reason is that the decree that has allowed the tuition fee trial will expire on 31 December 2014. At the same time, the tuition fee trial will end at Aalto University. Students who will be selected to masters’ programs in spring 2014 will no longer take part in the tuition fee trial, and they will not be charged fees, because the decree concerning the trial ends already in the end of the same year.

The decision does not affect the fees or scholarships of current Aalto students in any way. They will continue and finish their studies with the current conditions. Master’s students starting in the autumn of 2013 will pay tuition fees and receive scholarships until the end of the year of 2014, after which their last academic term is free and scholarships are not allocated. Students starting in the autumn of 2014 do not pay fees nor receive scholarships.

http://ayy.fi/en/blog/2013/06/07/the...udies-in-2014
    فقط مطمئن شم از سن و ناپیوسته بودن و غیره

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamen نمایش پست ها
    سلام
    1. خیر سن و فاصله ی بین دو مقطع مشکلی ایجاد نمی کنه و کسایی بودن که با شرایط مثل شما(از لحاظ فاصله ی بین دو مقطع) پذیرش گرفتند.
    2. حداقل از 2 استاد باید توصیه نامه بگیرید، باید توی سربرگ انگلیسی دانشگاه باشه و مهر هم بشه.
    3. در مورد این سوال دقیقاً نمی دونم، ولی به نظرم توی بحث نمره درسای تخصصی رو در نظر می گیرند نه درسای عمومی رو، یعنی خب اینجوری منطقی تر به نظر می یاد!!
    4. همونطور که خودتون گفتید از 2014 دیگه شهریه نمی گیرند.
    البته من با رشته ی شما اصلاً آشنایی ندارم ولی معدلتون خیلی خوب هستش، و اگه CV تونو با سابقه ی کار و پروژه و... قوی کنید که شانستون بالاتر هم می ره.

با سلام خدمت دوستان.
    دانشجوی سال آخر کارشناسی معماری داخلی هستم که این ترم درگیر پایان نامه هستم و تا اینجا معدل کلم 17.80 هستش.
    2 عنوان مقاله isi دارم و رو سومیشم دارم کار میکنم که تو همین چند وقتی کارش به پایان میرسه و جمعا میشه 3تا.
    مشکل زبان از نظر مکالمه به اون صورت ندارم اما مدرکی از زبان ندارم.
    به نظر دوستان اگه apply برا دانشگاهای فنلاند برا مقطع بعدیم(master) بدم احتمالی برای قبول فاندم وجود داره؟
    ممنون میشم دوستان مطلع پاسخ بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)