صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 139 , از مجموع 139

موضوع: سفر به فرانسه ( بلیط و همسفر )

پیش فرض پاسخ : سفر به فرانسه ( بلیط و همسفر )

خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون

لطفا سایت خرید بلیط که بین المللی هست را بفرمایید

با تشکر

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_bp نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون

لطفا سایت خرید بلیط که بین المللی هست را بفرمایید

با تشکر
    اگه هنوز براتون عجیبه که چرا کسی جواب نداده، دلیل اصلیش اینه که یک جستجوی ساده در اینترنت کارتون رو راه می اندازه
    با این حال واسه اینکه لنگ نمونید، این سایت، یک Meta Search Engine (موتور جستجویی که از جستجوی سایتهای دیگر و مربوط استفاده می کنه تا همه نتایج مورد نیازتون رو یکجا جمع کنه) در خصوص پرواز و بلیته

Junior Member

کسی تونسته تا به حال از تخفیف 50 درصدی ایران ایر برای دانشجوها برای بلیت رفت استفاده کنه؟ چون مدارک رو باید به تایید سفارت برسونی مثل اینکه...
    حتما بلیت باید رفت و برگشت باشه؟ چون به نظر نشه برای بلیت رفت ازش استفاده کرد، میخوام ببینم شامل بلیت یک طرفه ام هست یا نه

Junior Member

سلام من براي ويزاي توريستي به همراه دو دوست ديگر اقدام كرديم و امروز من جواب مثبت گرفتم ولي متاسفانه براي يكي از دوستانم جواب منفي بود و ديگري هم هنوز جواب ندادن .براي 20/9/2017 تا 20/10/2017 ويزدا داده شده .چون تنها هستم احتمالا اگر كسي در اين بازده زماني بخصوص دو هفته آخر مسافر است من باهاش هماهنگ كنم. ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط elysoly نمایش پست ها
    کسی تونسته تا به حال از تخفیف 50 درصدی ایران ایر برای دانشجوها برای بلیت رفت استفاده کنه؟ چون مدارک رو باید به تایید سفارت برسونی مثل اینکه...
    حتما بلیت باید رفت و برگشت باشه؟ چون به نظر نشه برای بلیت رفت ازش استفاده کرد، میخوام ببینم شامل بلیت یک طرفه ام هست یا نه
    خیر... حداقل تا دو سه سال پیش این تخفیف فقط شامل بلیت رفت و برگشت "یکساله" می شد و سهمیه اش هم بسیار محدود بود... اگه تو این دو سه سال تغییر جدیدی کرده من بی اطلاعم... و بله باید از سفارت معرفی نامه داشته باشید (و این یعنی باید در سفارت پرونده داشته باشید که البته کار سختی نیست)
    در ضمن، چون بلیت یکساله است می تونید رفت بلیتتون رو به تهران بگیرید و برگشتتون رو به فرانسه... در هر حال بلیتهای یکساله خیلی گرونتر از بلیتهای کوتاه مدت اند و معمولاً توی skyscanner قیمتهای مناسبتری پیدا می کنید که البته پرواز مستقیم نیستند و بار کمتری هم نسبت به ایران ایر دارند
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام دوستان کسی هست بتونه بعنوان لیدر از ۲۲ تا ۲۵ نوامبر روزی چند ساعت منو همراهی کنه؟اگر هست لطفا پیام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    درود

در چه حد کمک نیاز دارید؟ از فرودگاه تا شهر و پیدا کردن محلی که باید مستقر بشید کافی هست؟

من اگر سر کار نباشم ساعتی که میرسید شاید تونستم کمک بکنم.

موفق باشید
    سلام
    ميشه لطفا ايميل يا شمارتوت رو برام پيام خصوصي بزاريد تا بشتر بتونم از وجود شما بهره مند بشم؟ چون منم احتمالا تا دو ماه ديگه عازم پاذيس هستم و به كمك شما نياز دارم

Junior Member

با سلام.
    بنده با ویزای کار قصد ادامه زندگی و فعالیت در پاریس رو دارم تا چند هفته دیگه و قبلا هم در انگلستات تحصیل کردم. در صورتی که در پاریس دانشجوی پست داک، دکترا و یا کارمند کمپانی در اپلای ابرود حضور دارن خوشحال میشم فرصت آشنایی با هم رو پیدا کتیم و یا اگر گروه فیسبوک و یا واتس اپ موجود هست ممنون میشم به من معرفی کنید یا برایم پیغام خصوصی بگذارید. با تشکر

Junior Member

سلام كسي ٢٧ نوامبر سفر به پاريس داره منو همراهي كنه؟

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)