صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 139

موضوع: سفر به فرانسه ( بلیط و همسفر )

پیش فرض پاسخ : تهيه بليط

نقل قول نوشته اصلی توسط Ferro نمایش پست ها
    با سلام

قيمت بليط چقدر بود؟به ويزاي ترانزيت فرودگاهي نيازي هست يا نه؟
    ویزای ترانزیت فقط برای کشورهای غربی است

Junior Member

سلام دوستان
    تا میتونید با آذربایجان سفر نکنید.آخه تو فرودگاه آذربایجان الکی بهتون گیر میدن و ازتون پول زور میگیرن اگر هم مقاومت کنین تو دردسر میوفتین.این تجربه خود من و خیلی از دوستانی هست که با آذربایجان اومدن.دردسرش به آرزون بودنش نمی ارزه.

سلام
    کسی هست که تا به حال با ایر فلوت از پاریس رفته باشه تهران (پاریس-مسکو-تهران)؟ مشکلی پیش نمیاد که ویزا نداریم برای روسیه و ترانزیت هست؟ باید پولی بابت این بدیم (به کنترل گذرنامه و ...)؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5 نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که تا به حال با ایر فلوت از پاریس رفته باشه تهران (پاریس-مسکو-تهران)؟ مشکلی پیش نمیاد که ویزا نداریم برای روسیه و ترانزیت هست؟ باید پولی بابت این بدیم (به کنترل گذرنامه و ...)؟
    ممنون
    دوست عزیز چرا با ایران ار مستقیم نمی یایی تهران. ویزای ترانزیت نمی خواد برای روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا با ایران ار مستقیم نمی یایی تهران. ویزای ترانزیت نمی خواد برای روسیه
    چون قیمتش از ایران ایر خیلی مناسبتر هست. از طرف دیگه مطمئنم به ایران ایر زنگ بزنم میگه همه بلیط ها برای مارس تموم شده!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5 نمایش پست ها
    چون قیمتش از ایران ایر خیلی مناسبتر هست. از طرف دیگه مطمئنم به ایران ایر زنگ بزنم میگه همه بلیط ها برای مارس تموم شده!!!!
    تاریخ بهم بدید ببینم جا می ده
    پاریس - مسکو - تهران مسیر منطقی نیست، با یک stop ، طول پرواز رو دو برابر می کنه قیمتش هم فکر نمی کنم زیاد فرقی داشته باشد
    شما یکطرفه از پاریس به تهران بلیط می خوای؟
    به هر حال اگر طول پرواز و stop براتون اهمیتی نداره من GULF AIR و یا QATAR AIRWAYS رو به جای مسیر مسکو توصیه می کنم
    ویرایش توسط Pearson : February 15th, 2011 در ساعت 07:47 AM

پیش فرض پاسخ : همسفر برای فرانسه

بنده هم برای نیمه اول اردیبهشت سال 90 جهت کنکور ورودی عازم جنوب فرانسه هستم، اگر بتونم همسفر یا همسفرانی پیدا کنم بسیار خوشحال میشم

پیش فرض پاسخ : همسفر برای فرانسه

من رفتنم اوکی شد، 5 می (15 اردیبهشت)، پاریس و بعد ولنسین در شمال، برای فوق میرم، کارگردانی، چون رشته هنری هست، یک مصاحبه اونجا دارم، اگه کسی هست که حدود این تاریخ میره اطلاع بده تا تنها نباشیم
    ارادت، میم

من اخیرا از ایران ایر یک بلیط دو طرفه گرفتم به مقصد پاریس و قیمت 690 هزار تومان، البته اگر کمی زودتر اقدام میکردم احتمالا میتونستم بلیط ارزونتری بگیرم (حدود 504 هزار تومان) ولی پر شده بود همه (این هم فقط دوتا جا داشت!)
    من هم مقصدم لیل هست ولی فکر میکنم بدلیل اینکه اولین کشور مجاز برای ورود به فضای شینگن در پاسم فرانسه خورده، فقط از پاریس میتونم برم
    اگر از دوستان کسی اطلاعی از مسرهای قطارها از اورلی تا لیل و سپس ولنسین داره خیلی ممنون میشم اگه برای من بفرسته، یعنی اینکه از کجا برم به کجا تا..... برسم به ولنسین!

مرسی، میم

می تونید مسیر قطار رو از تو سایت sncf.fr پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)