صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 139

موضوع: سفر به فرانسه ( بلیط و همسفر )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به فرانسه ( بلیط و همسفر )

ممکنه کسی راهنمایی کنه زمانیکه به قرودگاه میرسیم چه کارهایی باید انجام بدیم و چه مدارکی لازمه همراهمون باشه؟ و اینکه چقدر مهمه که فرانسه بتونیم صحبت کنیم؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط hida نمایش پست ها
    ممکنه کسی راهنمایی کنه زمانیکه به قرودگاه میرسیم چه کارهایی باید انجام بدیم و چه مدارکی لازمه همراهمون باشه؟ و اینکه چقدر مهمه که فرانسه بتونیم صحبت کنیم؟
    مسلما پاسپورتتان مهمترين چيزيست كه بايد دم دست باشه.
    اگه فرانسويتان هنوز روان نيست نگران نباشيد در فرودگاه افرادي با لباس هاي مشخص وجود دارند كه معمولا روش نوشته:
    can I help you?
    كه ميتونيد سوالتان رو بصورت انگليسي بپرسيد.
    بن كوقاژ!!!
    کربلایم آرزوست...

سلام. اگه از تاريخ 21 ژانويه تا دو هفته بعد از اون كسي مسافر پاريسه از اصفهان يا تهران لطفا بگه شايد همسفر شديم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    سلام. اگه از تاريخ 21 ژانويه تا دو هفته بعد از اون كسي مسافر پاريسه از اصفهان يا تهران لطفا بگه شايد همسفر شديم!
    سلام، من اول فوریه از تهران عازم هستم، اگه تو این تاریخ می خایید برید می تونیم هماهنگ کنیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فریت بار به فرانسه (Cargo and Freight service)

سلام دوستان،
    کسی راجع به تاخیر پروازهای ایران ایر به پاریس و برعکس خبر داره؟ من شنیدم پروازهای خارجی ایران ایر تاخیر زیاد داره می خاستم ببینم برای پاریس هم صدق می کنه؟ اگه دوستان تجربه شخصی دارن، ممنون میشم یگن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فریت بار به فرانسه (Cargo and Freight service)

نقل قول نوشته اصلی توسط baktash نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی راجع به تاخیر پروازهای ایران ایر به پاریس و برعکس خبر داره؟ من شنیدم پروازهای خارجی ایران ایر تاخیر زیاد داره می خاستم ببینم برای پاریس هم صدق می کنه؟ اگه دوستان تجربه شخصی دارن، ممنون میشم یگن.
    خوب ظاهراً خودم باید به این پرسش جواب بدم، شاید به درد آیندگان بخوره.
    پروازی که من باهاش اومدم (اول فوریه) تاخیر نداشت. فقط یه یک ربعی تاخیر کرد. پرواز هم 6ساعت و نیم طول می کشه. مواظب اضافه باراتون باشید. مهمه. اول این که هر ساک یا بسته ای نباید بیشتر از 32 کیلو باشه. مثلا اگه شما 100 کیلو بار داری باید 3 تا 32 کیلو بشه و یه دونه 4 کیلویی.
    دوم اینکه اضافه بار یه مسئله کاملا شخصی در هواپیمایی ایران ایر هستش. جلویی من 3 نفر بودن هر کدوم رو 50 کیلو ازشون قبول کرد گفتم از من هم قبول کنید نه 50 کیلو رو، 40 تاشو. یارو واستاد تو روی من نگاه کردن گفت ایشون دوستمونه.
    سوم برای هر کیلو اضافه بار باید تا پاریس 30 هزار تومان ناقابل بدید. من که چونه زدم. شما هم تلاش بکنید.
    چهارم هر کسی می تونه یه بار دستی هم داشته باشه که اونم نباید از 8 کیلو بیشتر باشه. حالا من که تا 10 کیلو بردم، شما هم تلاش کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

سلام.کسی میدونه با چه ایرلاینی و از کدوم مسیر واسه رفتن به لیموژ راحتتره؟

Junior Member

برای رفتن به مونپولیه چه مسیری راحتتره؟

Junior Member

سلام
    دو هفته است که از تحویل مدارکم (برای ویزای دانشجویی) به سفارت می گذره . در مورد رزرو بلیط هنوز اقدام نکردم . اصلا نمی دونم که باید بلیط دو طرفه بگیرم یا یک طرفه . چون آژانسهای هواپیمایی گفتند اگر ویزای دانشجویی کمتر از یک سال باشه باید دو طرفه بگیرم . سفارت هم که هنوز جواب نداده . و اصلا معلوم نیست تاریخ ویزام از کی تا کی باشه . از طرفی کلاسهام از دوم سپتامبر شروع میشه . می ترسم اگر بلیط نخرم و جواب ویزام مثبت بشه لحظه اخر بلیط گیرم نیاد, از طرفی الان هم اگر بخوام بلیط بخرم کلی ضرر کنم . لطفا اگر ممکنه راهنمایی ام کنید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Damoon8 نمایش پست ها
    سلام
    دو هفته است که از تحویل مدارکم (برای ویزای دانشجویی) به سفارت می گذره . در مورد رزرو بلیط هنوز اقدام نکردم . اصلا نمی دونم که باید بلیط دو طرفه بگیرم یا یک طرفه . چون آژانسهای هواپیمایی گفتند اگر ویزای دانشجویی کمتر از یک سال باشه باید دو طرفه بگیرم . سفارت هم که هنوز جواب نداده . و اصلا معلوم نیست تاریخ ویزام از کی تا کی باشه . از طرفی کلاسهام از دوم سپتامبر شروع میشه . می ترسم اگر بلیط نخرم و جواب ویزام مثبت بشه لحظه اخر بلیط گیرم نیاد, از طرفی الان هم اگر بخوام بلیط بخرم کلی ضرر کنم . لطفا اگر ممکنه راهنمایی ام کنید .
    بهترین کار اینه که از ایرلاینی بلیط بخرید که قابل کنسل کردن تا لحظه آخر باشه. به عنوان مثال، ترکیش ایرلاین بلیط هایی داره که حدود 70-80 یورو گرون تره اما قابل کنسل کردن و یا عوض کردن تاریخ به صورت رایگان یا با پول کم(حدودا 50 یورو) تاروز قبل از پرواز هست.ویزای دانشجویی هم من از هرکی دیدم همه یک ساله گرفتند. حتی اگر دورتون 10 ماهه باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)