صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: Sop و Letter of recommendation به زبان فرانسوی

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض Sop و Letter of recommendation به زبان فرانسوی

لطفاً بحث در رابطه باLOR و SOP به زبان فرانسه رو در این تاپیک مطرح کنید.

توجه داشته باشید که درباره محتویات و مسائل دیگر که در فرمت به زبان اینگلیسی هم موجود می باشد باید در بخش های مربوطه پیگیری کنید،

این تاپیک صرفاً مربوط به ورژن فرانسوی آنهاست، با تشکر.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech engineering

پیش فرض پاسخ : Sop و Letter of recommendation به زبان فرانسوی

سلام

یک نفر Lettre de recommendation و Lettre de motivation خودشو یا چند تا نمونه بزاره.

Junior Member

اگر كسي واسه دانشگاه فرانسه بخواد اقدام كنه،توصيه نامه مگه نبايد به زبان فرانسه باشه؟ يا انگليسي هم ميشه؟
    آخه استاداي من انگليسي رو هم به زور مي فهمن.خودم به زبان فرانسه بنويسم بدم امضا كنن يا انگليسي باشه امضا كنن ، بعد بدم دارالترجمه؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    اگر كسي واسه دانشگاه فرانسه بخواد اقدام كنه،توصيه نامه مگه نبايد به زبان فرانسه باشه؟ يا انگليسي هم ميشه؟
    آخه استاداي من انگليسي رو هم به زور مي فهمن.خودم به زبان فرانسه بنويسم بدم امضا كنن يا انگليسي باشه امضا كنن ، بعد بدم دارالترجمه؟
    فرم های توصیه نامه برای مستر دانشگاههای فرانسه تا جاییکه من دیدم فرمت مشخص داره و یه فرمه که استاد باید پر کنه. و مث امریکا نیست که استاد بر داره یه نامه انشا مانند با خلاقیت خودش(!) بنویسه.بنا بر این شما یه نسخه با ترجمه فارسی هر بند رو برای استاد ببرید و راهنماییش کنید!!
    اگر هم به دانشگاهی بر خوردید که همچین چیزی می خواست به نظرم همین که اساتید فارسی بنویسن و بدید دارلترجمه بهترین حالته. (کاری که خودم می خوام بکنم) البته در این حالت بحث محرمانه بودن توصیه نامه لوث میشه.
    حالا فکر هم نکنم خیلی مسئله حیاتی باشه. فوقش میشه یه میل زد و قضیه رو از مسول پذیرش رشته پرسید.(همه رشته ها یه responsible دارن)

Junior Member

بچه ها من يه سري فرمت هاي lettre de recommandation رو تو اينترنت پيدا كردم...ولي متا سفانه پولي هستن..خيلي هم ارزون ..حدودا 3 يورو..ولي ما آخه چه جوري پرداخت كنيم؟؟؟؟؟؟..فرمته رو نصفه گذاشتن..پر از نقطه چين..اگه بچه هايي كه رفتن اون ور يه لطفي كنن واسه ما ها اين فرمت ها رو بگيرن ممنون مي شيم...تورو خدا همكاري كنين بچه ها

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    بچه ها من يه سري فرمت هاي lettre de recommandation رو تو اينترنت پيدا كردم...ولي متا سفانه پولي هستن..خيلي هم ارزون ..حدودا 3 يورو..ولي ما آخه چه جوري پرداخت كنيم؟؟؟؟؟؟..فرمته رو نصفه گذاشتن..پر از نقطه چين..اگه بچه هايي كه رفتن اون ور يه لطفي كنن واسه ما ها اين فرمت ها رو بگيرن ممنون مي شيم...تورو خدا همكاري كنين بچه ها
    حالا قبل از اینکه پول خرج کنین مطمئن بشید که دانشگاهی که میخواهید اپلای کنید خودش فرمت خاص توصیه نامه نداره بعد. چون تا جاییکه من دیدم همه خودشون فرمت رو میدن و فقط باید جاخالی ها و تست ها (!) حل شه. دو سه تا سوال هم تشریحیه.

Junior Member

اين توصيه نامه حتما بايد با سربرگ دانشگاه باشه ؟ يا با كاغذ معمولي هم ميشه ؟
    بهتره كه تايپش كنيم يا دست نويس استاد باشه ؟
    ميشه لينك توصيه نامه هايي كه مخصوص دانشجو ها هست رو اينجا بگذاريد...من چند مورد پيدا كردم ولي همه مربوط به استخدامي و مشاغل هست.
    ممنون ميشيم

Member

اغلب دانشگاههای فرانیه خودشون فرمت توصیه نامه رو فراهم می کنن و فقط توسط استاد پر میشه. این سبک که مد نظر شما هست سبک دانشگاههای امریکاست. به هر حال بطور کلی، توصیه نامه حتما باید تو سر برگ دانشگاه باشه. مهمه که تایپ شده باشه. همین که امضا و آدرس ایمیل استاد هست برای بررسی صحت و سقمش بسه. نیاز نیست حتما دستخط استاد باشه!

(ضمنا همونطور که اول این تاپیک اشاره شده این تاپیک صرفا راجع به sop فرانسوی هست نه مسائل کلی مربوط به sop از جمله سوال شما. لطفا برای پیگیری این مسائل از تاپیک های تخصصی sop و recommendation letter استفاده کنید)

پیش فرض راهنمایی در زمینه نوشتن بهترین رزومه به زبان فرانسه

سلام دوستان
    لطفا" اگر تجربه ای در زمینه نوشتن رزومه به زبان فرانسوی دارید در این تاپیک با بقیه به اشتراک بگذارید و اگر سوالی هم در این زمینه دارید همین جا مطرح کنید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه نوشتن بهترین رزومه به زبان فرانسه

چیزایی که می دونم اینه که باید عکس داشته باشه و باید فقط یک طرف کاغذ نوشته باشه. نمی دونم جای دقیق مقالات و تالیف ها کجاست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین