صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 121

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

http://www.maroc.campusfrance.org/si...langue_ees.xls

اینم یه لینک به درد بخور واسه دوستان...اطلاعاتش کاملا دقیقه .... به عنوان مثال دانشگاه نانت و چک کردم دقیقا درست بود.... épreuve complémentaire d'expression écrite 14/20 و TCF B2
    http://www.univ-nantes.fr/33190249/0...bre/&RH=ETUETR

امیدوارم مفید باشه... B1 دیگه داره به خاطرات می پیونده...

سلام دوستان میبخشید من سوالم اینه که برای ویزای فرانسه مدرک delf نیازه؟ و اینکه برای یک کاملا مبتدی چقدر زمان میبره که به این سطح که بتونه پذیرش بگیره برسه کافیه؟ و ایا دفتر فرهنگی از ابتدا اموزش نمیده باید دوره مقدماتی جای دیگه گذروند؟ با تشکر.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان میبخشید من سوالم اینه که برای ویزای فرانسه مدرک delf نیازه؟ و اینکه برای یک کاملا مبتدی چقدر زمان میبره که به این سطح که بتونه پذیرش بگیره برسه کافیه؟ و ایا دفتر فرهنگی از ابتدا اموزش نمیده باید دوره مقدماتی جای دیگه گذروند؟ با تشکر.
    دوست عزیز سوال شما بارها پاسخ گرفته... لطفاً پستهای فوروم رو بخونید و سوال تکراری نپرسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    واسه ویزا و پذیرش مدارک DELF B2 و DALF و TCF و TEF مورد قبول هستن. مدرک DELF B1 کافی نیست ولی TCF B1 به شرطی کن نمره کلتون ۳۵۰ یا بیشتر باشه قبوله. اینکه چقدر زمان لازمه کاملا بستگی به خودتون داره و استعدادتون توی یاد گرفتن زبان و وقتی که میذارین. یکی از دوستان من پارسال همین موقع ها شروع کرد و ژانویه TCF 399 گرفت که میشه ب۱. بخش فرهنگی کلاس های مبتدی و فشرده هم داره. بهتره به سایتشون مراجعه کنین یا با شماره هاشون تماس بگیرین:
    ۶۶۷۰۵۰۴۰-۴۱-۴۳-۴۴

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabouri نمایش پست ها
    واسه ویزا و پذیرش مدارک DELF B2 و DALF و TCF و TEF مورد قبول هستن. مدرک DELF B1 کافی نیست ولی TCF B1 به شرطی کن نمره کلتون ۳۵۰ یا بیشتر باشه قبوله. اینکه چقدر زمان لازمه کاملا بستگی به خودتون داره و استعدادتون توی یاد گرفتن زبان و وقتی که میذارین. یکی از دوستان من پارسال همین موقع ها شروع کرد و ژانویه TCF 399 گرفت که میشه ب۱. بخش فرهنگی کلاس های مبتدی و فشرده هم داره. بهتره به سایتشون مراجعه کنین یا با شماره هاشون تماس بگیرین:
    ۶۶۷۰۵۰۴۰-۴۱-۴۳-۴۴
    سلام... تف b1 هم همین شرایط رو داره ..یعنی مثلا از نیمه نمره b1 به بالا قبول می کنن؟؟ برا اکول ها بیشتر منظورمه... من چون برا دوتا دانشگاه کبک هم میخوام سال دیگه اقدام کنم تف بهتره واسم.. اینطوری یکم از استرسمون کم میشه
    ممنون

سلام ، آخرین مهلت آپلود مدارک روی سایت اتود فرانس 11 بهمن هست، من هنوز ت س اف امتحان ندادم ،اخرین زمانی که میتونم امتحان بدم رو از کجا بفهمم. امتحاناش: 24 آبان که نمیرسم، 29 آذر ، 27 دی ، 25 بهمن که دیگه دیره
    27 دی امتحان بدم نتیجش به موقع بهم نمیرسه که بتونم آپلود کنم نه؟
    سوال بعد اینکه نمیشه بدون مدرک فرانسه اپلیکیشن بفرستم که ددلاینش نگذره؟
    البته گواهی اتمام دوره فرانسه از موسسه زبان دارم ولی نه خود سفارت.اینو نمیپذیرن؟

Junior Member

سلام. ممنون میشم بهم کمک کنید. من برای کالج زبان فرانسوی در فرانسه اقدام کردم .میخواستم بدونم برای مصاحبه سفارت باید زبان فرانسوی بلد باشم یا مدرک زبان فرانسوی داشته باشم ؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lamya87 نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم بهم کمک کنید. من برای کالج زبان فرانسوی در فرانسه اقدام کردم .میخواستم بدونم برای مصاحبه سفارت باید زبان فرانسوی بلد باشم یا مدرک زبان فرانسوی داشته باشم ؟

بستگی داره به سطحی که براش اقدام می کنید. برای سطوح پایین شانس دریافت ویزا فوق العاده کمه... چون شما الان در ایران می تونید فرانسه رو با هزینه خیلی کمتر تا سطح عالی یاد بگیرید. مگر مثلاً پذیرشتون در رشته ای که اقدام کردید به خاطر ضعف زبانتون رد شده باشه و دوره فشرده ثبت نام کنید... اگه هم برای سطوح تکمیلی و بالا میرید که سوال ضرورتی نداره، چون مشکلی با مصاحبه فرانسه نخواهید داشت

لطفا یکی راهنمایی کنه واسه درخواست پذیرش از طریق کمپوس ترجمه مدارک مهر وزارت خارجه و دادگستری میخواد یا این مهرا فقط زمان درخواست ویزا لازمه؟
    بعد واسه درخواست مستر 2 ، ریز نمرات لیسانس و ارشد و دانش نامه ، مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم با ریز نمره هم میخواد؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh23 نمایش پست ها
    لطفا یکی راهنمایی کنه واسه درخواست پذیرش از طریق کمپوس ترجمه مدارک مهر وزارت خارجه و دادگستری میخواد یا این مهرا فقط زمان درخواست ویزا لازمه؟
    بعد واسه درخواست مستر 2 ، ریز نمرات لیسانس و ارشد و دانش نامه ، مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم با ریز نمره هم میخواد؟
    مهر مترجم در این گام کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)