صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 121

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    مهر مترجم در این گام کافیه
    سلام
    فقط مهر مترجم مورد تایید سفارت کافیه... اما اگر جای دیگه ترجمه کنید حتما مهر امورخارجه و دادگستری میخواند...
    مدرک پیش دانشگاهی و ریزشو میخوان اما دیپلم خیر.

بستگی داره به سطحی که براش اقدام می کنید. برای سطوح پایین شانس دریافت ویزا فوق العاده کمه... چون شما الان در ایران می تونید فرانسه رو با هزینه خیلی کمتر تا سطح عالی یاد بگیرید. مگر مثلاً پذیرشتون در رشته ای که اقدام کردید به خاطر ضعف زبانتون رد شده باشه و دوره فشرده ثبت نام کنید... اگه هم برای سطوح تکمیلی و بالا میرید که سوال ضرورتی نداره، چون مشکلی با مصاحبه فرانسه نخواهید داشت
    برای پذیرش m2 دوره فرانسوی دلف a2 بنظرتون کافیه ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    برای پذیرش m2 دوره فرانسوی دلف a2 بنظرتون کافیه ؟
    ممکنه پذیرش بهتون بدن... ولی با کمتر از B1 خیلی خوب، شانسی برای پاس کردن درسها ندارید. حتی اگه درس رو بلد باشید نمی تونید سوال رو بفهمید و نمی تونید منظورتون رو بفهمونید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

ممکنه پذیرش بهتون بدن... ولی با کمتر از B1 خیلی خوب، شانسی برای پاس کردن درسها ندارید. حتی اگه درس رو بلد باشید نمی تونید سوال رو بفهمید و نمی تونید منظورتون رو بفهمونید
    بیشتر منظورم برای پذیرش و ویزا بود .و گر نه برای موفق بودن به قول شما دلف b1 حداقل سطح مورد نیازه

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    بیشتر منظورم برای پذیرش و ویزا بود .و گر نه برای موفق بودن به قول شما دلف b1 حداقل سطح مورد نیازه
    من خب الان تماسم با دانشجوها خیلی کمتر شده... ولی زمان ما بعضی از دوستان با A2 هم برای دوره های به زبان فرانسه پذیرش گرفته بودن که تقریباً هیچ کدوم موفق به قبولی سالشون نشدن... فکر کنم چند سالیه که سفارت کمی بیشتر در این مورد دقت به خرج میده... البته اون زمان برای یادگیری زبان فرانسه ویزا نمی دادن و الان این ویزا وضعش بد نیست اصلاً... بنابراین اگه می خواید یه سال اونجا زبان بخونید و بعد برید دنبال ادامه تحصیلتون، پذیرش دانشجویی زبان فرانسه بگیرید و اقدام کنید. سال بعدش از همین فرانسه می تونید برای دوره های دانشگاه (مستر/دکترا/ حتی لیسانس) اقدام کنید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام دوستان یکی از دوستان من از دانشگاه کوجیفی تو پاریس میخواد پذیرش بگیره برای اموزش زبان فرانسه یک سال
    دانشگاه تو ایران مورد تایید وزارت علوم نیست کسی تا الان اسم دانشگاه رو شنیده اونجا؟و اعتبارش تو اروپا

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrozv نمایش پست ها
    سلام دوستان یکی از دوستان من از دانشگاه کوجیفی تو پاریس میخواد پذیرش بگیره برای اموزش زبان فرانسه یک سال
    دانشگاه تو ایران مورد تایید وزارت علوم نیست کسی تا الان اسم دانشگاه رو شنیده اونجا؟و اعتبارش تو اروپا
    من چنین دانشگاهی نمی شناسم. اگه سایتی داره یا حداقل اسمش به لاتین رو بنویسید شاید بتونم کمکی بکنم

Junior Member

من چنین دانشگاهی نمی شناسم. اگه سایتی داره یا حداقل اسمش به لاتین رو بنویسید شاید بتونم کمکی بکنم
    کالج زبان هست
    http://www.cogefi.com

Junior Member

کالج زبان هست
    http://www.cogefi.com

سلام دوستان عزیز.
    من برای مستر می خوام اقدام کنم. اگه رشته مسترم به زبان انگلیسی باشه نیار به مدرک فرانسه یا انگیلیسی دارم جهت گرفتن پذیرش؟ چطوری از کمپوس فرانس اقدام کنم؟
    مرسی اگه اطلاعاتی دارید من رو راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)