صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 121

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

من كه گيج شدم سفارت هم جواب درستي نمي ده فقط ميگه بستگي به دانشگاه داره !
    من كه مي خوام رشته زبان انگليسي بخونم آخر مي خواد دلف داشته باشم يا نه ؟؟ نكنه بايد ايلتس داشته باشم و خودم خبر ندارم ؟
    سفارت گفت مدرك زبان انگليسي لازم نيست چون مدرك دانشگاهت انگليسي هست ديگه ...برو دلف بگير.....
    نظر شما چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط filan_sa : October 9th, 2010 در ساعت 08:19 PM دلیل: تايپ غلط

Member

نظر خواهی زیاد فایده ای نداره. حتما سعی کن در سایت دانشگاه این اطلاعات رو پیدا کنی یا به مسئولین پذیرش ایمیل بزنی
    ولی اگه من بخوان نظرمو بگم بعید نیست که ازت مدرک زبان فرانسه نخوان، ولی همونطور که میدونی اگه اونها هم نخوان سفارت معمولا روی این قضیه حساسه. شما هم که هم انگلیسی بلدی هم داری فرانسه کار می کنی و در سطح ب 1 هستی یه امتحان فرانسه بده و ب 1 یا ب2 رو ردیف کن...هنوز حدودا 6 ماه وقت داری...(راجع به آیلیتس به نظر من واقعا بعیده)
    باز هم میگم رو حرف هیچ کس تو این زمینه حساب نکن. مهم اینه که دانشگاه نظرش چیه، نه ما...

Junior Member

این امکان وجود داره که با مدرک B1 applyکرد و تو خود فرانسه زبان رو تکمیل کرد؟ به طور کلی اگر زبانت ضعیف باشه این امکان وجود داره که یه دوره 6 ماهه قبل از شروع کلاسها تو فرانسه زبان خوند؟.

Junior Member

سلام
    يه سوال داشتم ؟ من امتحان b1 و b2 دادم و ميگن نتيجش 2 ماه ديگه اعلام ميشه كه يكم ديره تا اون موقع...كسي سايت و يا شماره تلفني سراغ نداره كه از طريقش بشه پيگيري كرد ببينم قبول شدم يا نه ؟؟؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

برای مقطع لیسانس مدرک زبان چی مورد نیاز است .

و چه مدت طول می کشد از سطح هیچ بلد نیستم به اون سطح برسم .

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام

برای مقطع لیسانس مدرک زبان چی مورد نیاز است .

و چه مدت طول می کشد از سطح هیچ بلد نیستم به اون سطح برسم .
    معولا سطح B2 مورد نیازه ولی گاها سطح B1 یا C1 هم ممکنه بخوان .همه چیز بستگی به رشته داره و باید موردی بررسی کنید و نمیشه کلی جواب این سوال رو داد ، ولی بهر حال اگه بخواییم کلی بگیم همون B2 رو در نظر بگیرین.
    برای رسیدن به B1 حداقل 8-9 ماه و برای B2 حداقل یک سال زمان نیاز هست. البته برای اینکه تو این مدت زمانی به این سطوح برسید باید پشتکار و استعداد به خرج بدید و با یادگیری تفریحی خیلی بیشتر از اینها طول میکشه...

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    خیلی خوشحالم که همچین کاربرای با تجربه و حرفه ای در فروم فرانسه فعالن و به بچه ها همفکری میدن. ......
    اصل اینه که شما باید زبان رو یاد داشته باشید و این فقط با تمرین بدست میاد. فرع اینه که حالا یه ریزه کاری هایی رو هم اگه رعایت کنی بهتر نمره می گیری. مثلا دلیل اینکه فرد به جای جواب به سوال اصلی میره سراغ یه سری مطالب دیگه همینه که تسلط کافی نداره، نمی تونه هم به انسجام و ارتباط مطلبش فکر کنه هم بگرده دنبال کلمه مناسب هم حواسش به گرامر جملش باشه.... یا اینکه شمرده نمی گه خب دلیلش اینه که یا با تلفظ غلط یاد گرفته یا اینقدر استرس داره که نمی تونه خوب صحبت کنه... خب حالا راه حل این مشکلات قلق آموزیه یا تمرین؟....
    من کاملا متوجه حرف شما هستم که منظورتون "رعایت الگو هایی هست که بر اساس اون به شما نمره میدن". کاملا منطقیه که اگه شما این الگو ها رو بدونین راحت تر می تونید نمره بگیرید. ولی نباید در اهمیت این قضیه اغراق کرد (منظورم این نیست که شما اغراق کردید ........[/I]
    سلام دوست عزیز
    البته خودتون استادید ولی این مورد رو که از صحبت شما در بالا نقل کردم رو قبول ندارم. من فکر میکنم وقتی شما گرامر رو در خودت جاسازی کردی و ملکه ذهنت شد. دیگه قالب تو دستته و به اون قالب عادت کردی. فقط چندتا فعل و اسم و ... می ذاری توشو جمله ات رو می سازی. البته در عمل یه کم سخته !!!!! منظورم همون تمرین، تمرین، تمرین شماست که وقتی فرد تمامی مهارتهای یک زبان رو کارکنه (از جمله گرامر) دیگه گیج شدن در امتحان معنی نداره!
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member

بله من خودم از طرفداران همین نظریه شما هستم و اصولا به تکنیک و تریک اعتقادی ندارم. پست بالا در جواب به اون دوستمون بود که خیلی روی تکنیک تاکید کرده بودن بخاطر همین من هم راجع به تکنیک ها و فوت های کوزه گری گفتم که خیلی مهم و اساسی نیستن...

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

من باید در عرض 2 تا 3 سال فرانسوی یاد بگیرم، انگلیسی رو مشکل ندارم ولی به خاطر ارزان بودن هزینه ی دانشگاه های دولتی می خوام فرانسوی یاد بگیرم. دوستانی که تجربه دارید لطفا راهنماییم کنید که چطور می تونم زبان فرانسوی رو در حد خوب یاد بگیرم و مشکلی از نظر پذیرش نداشته باشم. من باید تا 3 سال دیگه پذیرش بگیرم.
    راستی برای پذیرش در دانشگاه های دولتی دیگه مدرک زبان انگلیسی لازم نیست؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hsdanesh نمایش پست ها
    من باید در عرض 2 تا 3 سال فرانسوی یاد بگیرم، انگلیسی رو مشکل ندارم ولی به خاطر ارزان بودن هزینه ی دانشگاه های دولتی می خوام فرانسوی یاد بگیرم. دوستانی که تجربه دارید لطفا راهنماییم کنید که چطور می تونم زبان فرانسوی رو در حد خوب یاد بگیرم و مشکلی از نظر پذیرش نداشته باشم. من باید تا 3 سال دیگه پذیرش بگیرم.
    راستی برای پذیرش در دانشگاه های دولتی دیگه مدرک زبان انگلیسی لازم نیست؟
    2 تا سه سال خیلی زمان خوبیه. (2 سال کافیه و سه سال کمی بیشتر از کافی! ) راجع به متد یادگیری هم به تعداد انسان های روی کره زمین متد برای یادگیری زبان وجود داره...اگر اهل کلاس رفتن هستید و در شهری هستید که کلاس خوب وجود داره و با وقت و هزینه اش مشکلی ندارید برید کلاس _چون وقت زیاد دارید) اگر هم نه که خودآموزی کنید. پیشنهاد من هم مثل همیشه FSI هست...برای بحث کامال تر و گرفتن نظر بقیه دوستان برید به:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...-DELF-amp-DALF
    دونستن زبان انگلیسی همیشه و همه جا یه فاکتور مهم هست. اجباری نیست ولی اگه میتونید مدرکش رو بگیرید، بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)