صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 121

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

سلام
    من می خواستم بدونم برای پذیرش دوره لیسانس از فرانسه باید چه امتحان زبانی رو بدیم ؟ آزمون دلف با این آزمون هایی که بچه های دیگه گفتن چه فرقی داره ؟ معتبر تره ؟ در کل کدوم آزمون راحتتره و کارراه اندازم هست ؟
    درضمن شما فکر می کنید من بتونم توی کمتر از یه سال یا هفت هشت ماه زبان فرانسه رو یاد بگیرم ؟ با توجه به اینکه استعداد زبانم نسبتا خوبه؟ البته تا الان اصلا سراغ زبان فرانسه نرفتم اگه از همین الام شروع کنم ؟
    ممنون از جوابتون پیشاپیش

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط flowers_yas نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم بدونم برای پذیرش دوره لیسانس از فرانسه باید چه امتحان زبانی رو بدیم ؟ آزمون دلف با این آزمون هایی که بچه های دیگه گفتن چه فرقی داره ؟ معتبر تره ؟ در کل کدوم آزمون راحتتره و کارراه اندازم هست ؟
    درضمن شما فکر می کنید من بتونم توی کمتر از یه سال یا هفت هشت ماه زبان فرانسه رو یاد بگیرم ؟ با توجه به اینکه استعداد زبانم نسبتا خوبه؟ البته تا الان اصلا سراغ زبان فرانسه نرفتم اگه از همین الام شروع کنم ؟
    ممنون از جوابتون پیشاپیش
    باید امتحان TCF DAP رو بدید که هر سال بهمن ماه برگزار میشه. درمورد یادگیری فرانسه هم بستگی به خودتون داره.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    باید امتحان TCF DAP رو بدید که هر سال بهمن ماه برگزار میشه. درمورد یادگیری فرانسه هم بستگی به خودتون داره.
    دوستان سلام اگه كسي اطلاعات تكميلي داره بگه!
    ثبت نام اين آزمون فقط در بخش فرهنگي سفارت فرانسه انجام ميشه. دو تا فرم بهتون ميدن يا DAP و يا quebec كه بايد خودتون انتخاب و ثبت نام كنيد.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان سلام اگه كسي اطلاعات تكميلي داره بگه!
    ثبت نام اين آزمون فقط در بخش فرهنگي سفارت فرانسه انجام ميشه. دو تا فرم بهتون ميدن يا DAP و يا quebec كه بايد خودتون انتخاب و ثبت نام كنيد.
    برای پذیرش لیسانس فقط DAP باید امتحان داده بشه. کسانی که DELF B2 یا بالاتر دارند هم از این آزمون معافند. ثبت نام آزمون برای امسال از سوم ژانویه شروع می شود.

سلام به همگی
    من می خوام واسه دکترا پذیرش و بورس بگیرم. تربیت بدنی. سئوالم اینه که واسه دکترای فرانسه باید حتما فرانسوی بلد باشی؟ من 7:IELTS دارم ولی هیچی فرانسه بلد نیستم. به نظرم کشور خوبیه، البته اگه به انگلیسی قانع باشن. در ضمن فقط پذیرش برام کافی نیست بلکه حتما باید بورس بگیرم.
    شرایطم هم منهای زبان فرانسه بدک نیست. معدل لیسانس و ارشد: 5/17 از دانشگاه های سراسری و 4-5 تا مقاله ISI و یک کتاب ترجمه و کنفرانس و ... .

ممنون
    ویرایش توسط narges_phy_edu : March 31st, 2011 در ساعت 05:26 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط narges_phy_edu نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من می خوام واسه دکترا پذیرش و بورس بگیرم. تربیت بدنی. سئوالم اینه که واسه دکترای فرانسه باید حتما فرانسوی بلد باشی؟ من 7:IELTS دارم ولی هیچی فرانسه بلد نیستم. به نظرم کشور خوبیه، البته اگه به انگلیسی قانع باشن. در ضمن فقط پذیرش برام کافی نیست بلکه حتما باید بورس بگیرم.
    شرایطم هم منهای زبان فرانسه بدک نیست. معدل لیسانس و ارشد: 5/17 از دانشگاه های سراسری و 4-5 تا مقاله ISI و یک کتاب ترجمه و کنفرانس و ... .

ممنون
    اگه فرانسه را دوست دارین:
    تحصیل به زبان غیر فرانسوی در فرانسه رایگان نیست، اما با یک همکلاسی روس تو کلاس فرانسه با هم بودیم که خودش دو سال فرانسه درس خونده بود و می گفت: دانشگاه انگلیسی زبان ارزون هم پیدا میشه. اگه باز دیدمش راجب این چیزها بیشتر ازش می پرسم.

یک چیز دیگه:
    با این شرایطی که شما دارین، فکر نمی کنم بورس گرفتن از هر جایی کار سختی باشه. مخصوصا اینکه باسه دکتری می خواین پذیرش بگیرین. شاید اقدام برای انگلیس و استرالیا و .. سایر کشورهای انگلیسی زبان کار عاقلانه تری باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    اگه فرانسه را دوست دارین:
    تحصیل به زبان غیر فرانسوی در فرانسه رایگان نیست، اما با یک همکلاسی روس تو کلاس فرانسه با هم بودیم که خودش دو سال فرانسه درس خونده بود و می گفت: دانشگاه انگلیسی زبان ارزون هم پیدا میشه. اگه باز دیدمش راجب این چیزها بیشتر ازش می پرسم.

یک چیز دیگه:
    با این شرایطی که شما دارین، فکر نمی کنم بورس گرفتن از هر جایی کار سختی باشه. مخصوصا اینکه باسه دکتری می خواین پذیرش بگیرین. شاید اقدام برای انگلیس و استرالیا و .. سایر کشورهای انگلیسی زبان کار عاقلانه تری باشه.
    متشکرم دوست عزیز. حتما همین طوره. ولی خوب می خواستم بدونم آیا اصلا امکانش هست یا نه؟ آخه پاریس شهر خیلی قشنگیه!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط narges_phy_edu نمایش پست ها
    متشکرم دوست عزیز. حتما همین طوره. ولی خوب می خواستم بدونم آیا اصلا امکانش هست یا نه؟ آخه پاریس شهر خیلی قشنگیه!!!
    ایگور(همکلاسی روسی من) هنوز نیموده کلاس، امروز هم میان ترم ها تموم شد. هنوز ندیدمش. ولی یه نگاه به این آگهی از همین فاروم بندازین:

باید دنبال یه چیز این طوری باشین. البته این آگهی برای رشته بیزنسه.

Junior Member

با سلام من هیچ اطلاعی از دانشگاه های انگلیسی زبان در فرانسه ندارم و خیلی مایلم بدونم.
    می شه یک سری از دانشگاه های انگلیسی زبان رو که شهریه بالایی ندارن معرفی کنید؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط dezire نمایش پست ها
    با سلام من هیچ اطلاعی از دانشگاه های انگلیسی زبان در فرانسه ندارم و خیلی مایلم بدونم.
    می شه یک سری از دانشگاه های انگلیسی زبان رو که شهریه بالایی ندارن معرفی کنید؟
    سلام دوست عزیز
    میتونید از برنامه اراسموس موندوس استفاده کنید. لینک تاپیک
    یه تاپیک دیگه هم هست که جالبه (لینک)
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)