صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 121

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر سخت افزار

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

سلام دوستان. من برای دانشگاه استراسبورگ اقدام کردم و در فرم های آنلاینش در قسمت زبان گفته که مدرک زبان میخواد و یکی از مدارک delf یا dalf باشه. تا الان حدودا ۲۰۰ ساعت مطالعه فرانسه داشتم و فکر میکنم به A2 برسم. اما مشکل اینه که تو اینترنت دیدم که امتحان delf فقط اردیبهشت و پاییز و بهمن برگزار میشه. سوالم اینه که آیا میتوتنم یه مدرک دیگه مثلا tef یا tcf بگیرم ؟

این متنی که زده تو قسمت مهارت زبان:
    3 - Langues : niveau et diplômes obtenus

Pour les candidats étrangers : vous devez impérativement renseigner votre niveau en langue française
    ainsi que les diplômes obtenus (parmi : DELF A1, DELF A2, DELF B1, DELF B2, DALF C1 et DALF C2)

نقل قول نوشته اصلی توسط sivori1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای دانشگاه استراسبورگ اقدام کردم و در فرم های آنلاینش در قسمت زبان گفته که مدرک زبان میخواد و یکی از مدارک delf یا dalf باشه. تا الان حدودا ۲۰۰ ساعت مطالعه فرانسه داشتم و فکر میکنم به A2 برسم. اما مشکل اینه که تو اینترنت دیدم که امتحان delf فقط اردیبهشت و پاییز و بهمن برگزار میشه. سوالم اینه که آیا میتوتنم یه مدرک دیگه مثلا tef یا tcf بگیرم ؟

این متنی که زده تو قسمت مهارت زبان:
    3 - Langues : niveau et diplômes obtenus

Pour les candidats étrangers : vous devez impérativement renseigner votre niveau en langue française
    ainsi que les diplômes obtenus (parmi : DELF A1, DELF A2, DELF B1, DELF B2, DALF C1 et DALF C2)
    سلام

امتحانهای delf و dalf تا اطلاع ثانوی تو ایران برگزار نمیشه. بله میتونید بجاش امتحان TCF بدید تمام دانشگاهای فرانسه این مدرک رو قبول دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر سخت افزار

shervin جان طبق این لینک http://www.ambafrance-teheran-cultur...0TP%202012.pdf
    2 تا گزینه برای ثبت نام امتحان TCF هست. من برای دانشگاه از بین
    Passation
    TCF Tout Public و
    Inscription TCF Tout Public
    (sur place)

کدام را باید شرکت کنم. و اینکه آیا واقعا 50 روز تا نتیجه طول میکشه؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    شما احتیاج به آیلتس آکادمیک دارید و جنرال قابل قبول نیست. معمولا دست کم نمره 6 آکادمیک رو باید داشته باشید. شرایطتون به طور کلی خوبه. در مورد دانشگاه ها و اکول ها: هردو معتبر هستند، فقط اکول ها بیشتر روی مباحث عملی تاکید میکنند، و از نظر آینده کاری بهتر هستند. ضمنا مدرک مهندسی رو فقط اکول ها میدن. اگر شما در دانشگاه درس خونده باشید تیتر نهایی مدرکتون به عنوان مثال میشه فوق لیسانس کامپیوتر. ولی اگر در اکول درس بخونید، تیتر نهایی مدرک فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر میشه.
    ممنون
    اینکه گفتین دست کم باید 6 آکادمیک رو داشته باشم، از کجا میتونم پیدا کنم چنین شرطی رو توی شرایط دانشگاهها؟ بعنوان مثال توی لینک زیر این جوری گفته:
    http://www.campusfrance.org/fria/tau...32c9&1cb4-si=1
    اما اشاره ای به 6 اکادمیک نکرده!

ممنون

Passation
    TCF Tout Public و
    (sur place)

Inscription TCF Tout Public تاریخ ثبت نامه و passation تاریخ برگزاری امتحان. جواب ها هم معمولا 35 روزه میاد.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها
    ممنون
    اینکه گفتین دست کم باید 6 آکادمیک رو داشته باشم، از کجا میتونم پیدا کنم چنین شرطی رو توی شرایط دانشگاهها؟ بعنوان مثال توی لینک زیر این جوری گفته:
    http://www.campusfrance.org/fria/tau...32c9&1cb4-si=1
    اما اشاره ای به 6 اکادمیک نکرده!

ممنون
    باید از توی سایت دانشگاه ها اینو پیدا کنید، و اگه نبود میل بزنید. ولی توی همین لینکی که گذاشتین، بصورت اتفاقی روش زدم، نوشته نمره زبانو. روی قسمت admission بزنید، اونجا نوشته معمولا.
    اگر منظورتون اینه که اشاره به "آکادمیک" نشده، خوب این خیلی واضحه. همه دانشگاه ها در سراسر دنیا عموما آیلتس آکادمیک قبول میکنن و نه جنرال.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    باید از توی سایت دانشگاه ها اینو پیدا کنید، و اگه نبود میل بزنید. ولی توی همین لینکی که گذاشتین، بصورت اتفاقی روش زدم، نوشته نمره زبانو. روی قسمت admission بزنید، اونجا نوشته معمولا.
    اگر منظورتون اینه که اشاره به "آکادمیک" نشده، خوب این خیلی واضحه. همه دانشگاه ها در سراسر دنیا عموما آیلتس آکادمیک قبول میکنن و نه جنرال.
    ممنون. یک سوال کلی هم در مورد همین نمره آیلتس داشتم اونم اینکه وقتی میگن آیلتس 6 منظورشون 4 تا 6 هستش(یعنی توی همه ی اسکیل ها) یا منظور اورال هستش؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها
    ممنون. یک سوال کلی هم در مورد همین نمره آیلتس داشتم اونم اینکه وقتی میگن آیلتس 6 منظورشون 4 تا 6 هستش(یعنی توی همه ی اسکیل ها) یا منظور اورال هستش؟

ممنون
    منظور Overall هست، مگه اینکه صریحا مشخص کنه که در هر بخش چه نمره ای رو باید بیاری. مثلا ممکنه بگن اورال 6.5 و در هر بخش کمتر از 6 نباشه. اگه چیزی در این مورد اشاره نشده باشه، منظور نمره اورال هست.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

Passation
    TCF Tout Public و
    (sur place)

سلام
    بله امتحان TCF حدود ۵۰ روز طول میکشه جوابش بیاد، من ۴ اردیبهشت TCFQ امتحان دادم، کپی‌ مدرکم ۳۰ خرداد آماده شد،

Junior Member zhoobi آواتار ها

Question پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

سلام دوستان
    بچه ها من کاردانی معماری از دانشگاه آزاد دارم، و قصد ادامه تحصیل برای سال دوم یا سوم لیسانس رو دارم؛ چند ماه پیش TCFQ شرکت کردم که در هر دو اسکیل B1 شدم؛ می خواستم ببینم برای گرفتن پذیرش همین سطح B1 کافیه یا من جایی خوندم باید B2 داشته باشم؟ البته میدونم نیاز به TCF Public هست
    دوم اینکه می خواییم با دوستم با هم اقدام کنیم؛ دوستم لیسانس کامپیوتر-نرم افزار هستش و دنبال پذیرش مستر1 یا لیسانس 3 هستش؛ فرانسش در سطح ابتداییه، اما می تونه تا اردیبهشت اینها حداقل A2 رو بگیره؛ می خواستم ببینم آیا با این مدرک زبان امیدی به گرفتن پذیرش برای ایشون هست یا نه؟ ویزا چی؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)