صفحه 16 از 40 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 395

موضوع: آرشیو شده : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    ایشون دیروز به من ایمیل زدن ...متن ایمیلش اینه:
    I did look at the material you sent and it is impressive work. You have demonstrated that you can do research and can write about it. You are the type of PhD student I'm looking for and I think you will be very productive. One requirement I have of my PhD students is that they must submit at least 2-3 refereed journal papers during their PhD and attend at least one conference with a refereed conference paper. This is very demanding, and if you are prepared to achieve these goals while doing your PhD then you should apply to come into the program. You will need a proposal to accompany your application - one that I may be able to assist you with based on us mutually agreeing to the potential topic.

حالا چند تا سوال داشتم!
    1. کلا روی این ایمیل تا چه حد می شه حساب باز کرد (من تجربه مکاتبه با استرالیا رو ندارم و دیدی نسبت به ارزیابیشون)
    2. من توی ایمیل اولم از ایشون راجع به فاند و یا اسکالرشیپ پرسیده بودم، اما طی مکاتباتی که تا به حال با هم داشتیم هیچ صخبتی راجع به این موضوع نکردن! با توجه به این که من 100% نیاز به کمک هزینه دارم و بدون کمک هزینه برام غیر ممکنه، ازشون مجددا بپرسم یا همین که فعلا می تونم با ایشون پروپوزال بنویسم رو به عنوان یک فرصت برای کسب تجربه در نظر بگیرم و فعلا حرفی به میون نیارم؟
    3. من توی ایمیلم براشون نوشته بودم که به غیر از این ترم که حدود 2 ماه ازش باقی مونده، من یک ترم دیگه هم دارم! اما ایشون گفتن که اپلای کن و من الان مدارکم آماده نیست برای اپلای کردن، از جمله IELTS و مدرک ارشد و ریز نمرات کامل ...
    4. الان بهترین جوابی که می تونم بدم چیه و باید چه کار کنم؟
    اگر ممکنه دوستان سریعتر جواب بدن که کارم گیره:دی
    ۱. جواب که کاملا مثبته و این یعنی‌ اینکه اگر شما رسما اقدام کنید و حداقل‌های دانشگاه مثل معدل و نمره زبان رو بیارید ایشون شما رو به عنوان دانشجوی خودش به احتمال قریب به یقین میپذیره...
    ۲. والا فرض اکثر استادها این هست که شما برای بورس اقدام می‌کنید... به جهت هزینه بالای تحصیل در استرالیا خیلی‌ به ندرت استادی به شما پیشنهاد کمک هزینه میکنه لذا حدس میزنم ایشون هم پیشفرضش بر این هست که شما بعد از گرفتن پذیرش در رقابت برای بورس شرکت داده خواهید شد...
    ۳. دانشگاه برا ترم دوم ۲۰۱۲ هم فرصت اقدام برا بورس داره که فک می‌کنم مهلتش تا اواسط مارس باشه... اما شما به احتمال زیاد به اون دور نمی‌رسید.... لذا می‌بایست ترم اول سال ۲۰۱۳ رو که زمان اقدام برا بورسش ۳۱ آگوست ۲۰۱۲ هست رو در نظر بگیرید... من حدس میزنم که مّد نظر ایشون همین راند دوم ۲۰۱۲ هست که میگند الان اقدام کنید... لذا به نظرم این قضیه رو با ایشون در میون بذارید... ضمن اینکه تا اونجایی که یادم هست اگر مدرک زبانتون آماده نباشه به شما پذیرش مشروط میدن و این دانشگاه با پذیرش مشروط هم شما رو برای بورس در نظر میگیره....
    ۴. به نظرم اول اینکه خودتون رو مشتاق به کار کردن باهاش نشون بدید... ضمن اینکه شرایط خودتون رو و اینکه در بهترین حالت کی‌ میتونید شروع کنید رو هم باهاش در میون بذارید...

Junior Member

سلام من از دانشگاه edith cowan پذیرش گرفتم برای دوره فوق لیسانس و شروع ترمم بعد از تطیلات است می خواستم بدونم اگه کسی آشنایی در رابطه با این دانشگاه داره چجوری می تونم برای ترم بعدم اسکولارشیپ بگیرم و چه شرایطی را بایستی دارا باشم که بتونم اسکولارشیپ دریافت کنم
    ممنون می شم اگه در این خصوص بتونید منو راهنمایی کنید

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    ایشون دیروز به من ایمیل زدن ...متن ایمیلش اینه:
    I did look at the material you sent and it is impressive work. You have demonstrated that you can do research and can write about it. You are the type of PhD student I'm looking for and I think you will be very productive. One requirement I have of my PhD students is that they must submit at least 2-3 refereed journal papers during their PhD and attend at least one conference with a refereed conference paper. This is very demanding, and if you are prepared to achieve these goals while doing your PhD then you should apply to come into the program. You will need a proposal to accompany your application - one that I may be able to assist you with based on us mutually agreeing to the potential topic.

حالا چند تا سوال داشتم!
    1. کلا روی این ایمیل تا چه حد می شه حساب باز کرد (من تجربه مکاتبه با استرالیا رو ندارم و دیدی نسبت به ارزیابیشون)
    2. من توی ایمیل اولم از ایشون راجع به فاند و یا اسکالرشیپ پرسیده بودم، اما طی مکاتباتی که تا به حال با هم داشتیم هیچ صخبتی راجع به این موضوع نکردن! با توجه به این که من 100% نیاز به کمک هزینه دارم و بدون کمک هزینه برام غیر ممکنه، ازشون مجددا بپرسم یا همین که فعلا می تونم با ایشون پروپوزال بنویسم رو به عنوان یک فرصت برای کسب تجربه در نظر بگیرم و فعلا حرفی به میون نیارم؟
    3. من توی ایمیلم براشون نوشته بودم که به غیر از این ترم که حدود 2 ماه ازش باقی مونده، من یک ترم دیگه هم دارم! اما ایشون گفتن که اپلای کن و من الان مدارکم آماده نیست برای اپلای کردن، از جمله IELTS و مدرک ارشد و ریز نمرات کامل ...
    4. الان بهترین جوابی که می تونم بدم چیه و باید چه کار کنم؟
    اگر ممکنه دوستان سریعتر جواب بدن که کارم گیره:دی
    جوابشون امیدوار کننده است.
    اگه می خواید باهاشون کار کنید، کاری که الان ازتون خواسته اینخ که موضوع پروپوزالتونو با هاش چک کنید و با کمک اون پیش ببرید. قبلش حتما زمینه های مورد علاقشو چک کنید که اخیرا مقالات و کتابهاش تو چه زمینه ای هست.
    موفق باشید

سلام
    کسی می دونه اگه تو دسامبر اسکالر نگیریم، چقدر احتمالش هست که بهمون بدن؟ به من میل زدند که باید تا فوریه صبر کنم.

سلام.
    من از یک استاد توی دانشگاه موناش در ملبورن ok رو گرفتم. بهم گفته که حتما تمام تلاشش رو میکنه که بتونه برام پذیرش با بورس بگیره، حتی شده از faculty scholarship خودشون.
    ولی من آیلتس 6 دارم. بنظر شما این نمره زبان چقدر تاثیر روی رون بورس شدنم میزاره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , Ferdowsi University of Mashhad

با سلام. من فارغ التحصیل لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 14.90 هستم .سال 1378 فارغ التحصیل شده ام.هم اکنون سه ماه هست که ساکن استرالیا در شهر ملبورن هستم و ویزای دریافتی ام PR یا اقامت دایم میباشد .به دلیل عدم موفقیتم در پیدا کردن کار مربوط به رشته خودم تصمیم گرفتم برای فوق لیسانس اقدام کنم. سوال من از دوستان این است که ایا من برای گرفتن اسکالرشیپ یا بورسیه برای کارشناسی ارشد حائز شرایط هستم یا کلا چه شرایط عمومی باید داشته باشم..؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط rainoftearss نمایش پست ها
    با سلام. من فارغ التحصیل لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 14.90 هستم .سال 1378 فارغ التحصیل شده ام.هم اکنون سه ماه هست که ساکن استرالیا در شهر ملبورن هستم و ویزای دریافتی ام PR یا اقامت دایم میباشد .به دلیل عدم موفقیتم در پیدا کردن کار مربوط به رشته خودم تصمیم گرفتم برای فوق لیسانس اقدام کنم. سوال من از دوستان این است که ایا من برای گرفتن اسکالرشیپ یا بورسیه برای کارشناسی ارشد حائز شرایط هستم یا کلا چه شرایط عمومی باید داشته باشم..؟
    سلام
    شما کلا ایترنشنال محسوب نمی شید و باید در بورسهای کسانی که اقامت دائم دارند Domestic جستجو بکنید. به اینترنشینال در صورتی که نابغه باشند در مقطع فوق بورس می دهند اما برای شماها بورس دارند.

Junior Member

سلام،

دوستان $23,738 در سال برای زندگی (به جز tuition fee) در سیدنی چطوره؟ ممنون میشم اگر یکمی توضیح بدید.

مرسی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra_micro نمایش پست ها
    سلام.
    من از یک استاد توی دانشگاه موناش در ملبورن ok رو گرفتم. بهم گفته که حتما تمام تلاشش رو میکنه که بتونه برام پذیرش با بورس بگیره، حتی شده از faculty scholarship خودشون.
    ولی من آیلتس 6 دارم. بنظر شما این نمره زبان چقدر تاثیر روی رون بورس شدنم میزاره؟
    سلام
    کاملا بستگی به رشته و نمره ایلتسی دارد که برای اسکولارشیپ اعلام کردن. باید چک کنید اگر مینیموم را داشته باشید اوکی است ولی اگر همه مدارک شما بالاتر از مینیموم باشد اما نمره زبان شما کمتر، اصلا اپلای شما را برای بورس در نظر نمی گیرند.

Member

سلام. آیا هنوز هم برای درخواست اسکالرشیپ برای دانشگاه های استرالیا فرصت هست؟