صفحه 30 از 40 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 395

موضوع: آرشیو شده : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا

سلام. من ارشد ژنتیک دارم با معدل 17.37 از دانشگاه علوم تحقیقات. یک مقاله معتبر دارم و چندتا چکیده پذیرفته شده در کنفرانس ها. دو سال سابقه کار دارم اما نمره آیلتس من 5.5 هست. با یکی از استادهای دانشگاه سیدنی تماس گرفتم و گفتن که اپلی کنم و برای (IPRS ) اقدام کنم. شانس گرفتن بورسیه کامل من چقدره و آیا اول باید بورسیه بگیرم و بعد برای دانشگاه اقدام کنم؟ و در حال حاضر باید برای ترم دوم پذیرش بگیرم؟ مرسی

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_gh نمایش پست ها
    سلام. من ارشد ژنتیک دارم با معدل 17.37 از دانشگاه علوم تحقیقات. یک مقاله معتبر دارم و چندتا چکیده پذیرفته شده در کنفرانس ها. دو سال سابقه کار دارم اما نمره آیلتس من 5.5 هست. با یکی از استادهای دانشگاه سیدنی تماس گرفتم و گفتن که اپلی کنم و برای (IPRS ) اقدام کنم. شانس گرفتن بورسیه کامل من چقدره و آیا اول باید بورسیه بگیرم و بعد برای دانشگاه اقدام کنم؟ و در حال حاضر باید برای ترم دوم پذیرش بگیرم؟ مرسی
    متاسفانه بدون نمره زبان مناسب هیچ شانسی برای بورس توی سیدنی ندارید. مطمئن نیستم ولی فکر کنم برای رشته های مرتبط با پزشکی، نمره آیلتس حداقل 7 باید داشته باشید. در مورد دانشگااه سیدنی، ددلاین برای راند اصلی که گذشته (آخر آگوست بود) و شما می تونید برای راند 2(ترم 2) اپلای کنید. برای این دانشگاه، به صورت همزمان هم برای پذیرش دانشگاه اپلای می کنید و با تیک زدن اینکه آیا میخواید برای بورس هم بررسی بشید یا نه، برای بورس هم در نظر گرفته میشید.
    بدون نمره زبان، پذیرش دانشگاه رو می تونید به صورت کاندیشنال بگیرید ولی برای بورسش بررسی نخواهید شد.
    موفق باشید.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita1987 نمایش پست ها
    بچه ها لطفا کمکم نکنید!! من می خوام واسه phd شیمی پذیرش بگیرم، می خوام واسه بورس اقدام کنم ولی هر جفت مدرک هامو ( لیسانس و ارشد) باید بخرم و الان ترجمه ریز نمرات و دانش نامه رو ندارم..الان استادا ok دادن (من با استادای unsw و university of queensland و sydney مکاتبه کردم ..)و حتی research propsal هم آماده است ولی مدارکم ترجمه نشده...ielts و مقاله isi هم دارم...آیا میتونم اینجوری conditional واسه بورس اقدام کنم یا باید صبر کنم.....
    شما میتونید مدارک موقتتون رو با ناتی ترجمه کنید و با همون پذیرش بگیرین

Junior Member

سلام. من كارشناس ارشد دانشگاه آزاد تهران مركز در رشته حقوق با معدل 18.42 هستم . پروپوزال خود را براي پي اچ دي با دو پروفسور در دانشگاه swinburneدر برلين در ميان گذاشتم. هر دو قبول كردند كه سوپروايزر من شوند.در حال حاضر هم مدارك و فرم ثبت نام من در بخش مربوطه در دانشگاه در حال ارزيابي است. آيا با نمره آيلتس 5.5 امكان موفقيت و شانس اخذ بورس وجود دارد؟
    ضمنا" با توجه به اينكه نتيجه آيلتس تازه به دستم رسيده وهنوز براي دانشگاه ارسال نكرده ام آيا صلاح است كه يك بار ديگر در امتحان آيلتس شركت كنم و نتيجه بعدي را بفرستم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

شما مطمئنید که این نمره شما از حداقلی که دانشگاه میخواد کمتر نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hotakhsh نمایش پست ها
    سلام. من كارشناس ارشد دانشگاه آزاد تهران مركز در رشته حقوق با معدل 18.42 هستم . پروپوزال خود را براي پي اچ دي با دو پروفسور در دانشگاه swinburneدر برلين در ميان گذاشتم. هر دو قبول كردند كه سوپروايزر من شوند.در حال حاضر هم مدارك و فرم ثبت نام من در بخش مربوطه در دانشگاه در حال ارزيابي است. آيا با نمره آيلتس 5.5 امكان موفقيت و شانس اخذ بورس وجود دارد؟
    ضمنا" با توجه به اينكه نتيجه آيلتس تازه به دستم رسيده وهنوز براي دانشگاه ارسال نكرده ام آيا صلاح است كه يك بار ديگر در امتحان آيلتس شركت كنم و نتيجه بعدي را بفرستم؟

در اکثر رشته ها و دانشگاهها حداقل نمره ایلتس 5/6 است. البته بسادگی با مراجعه به سایت دانشگاه و رشته مورد نظر حداقل مربوطه را می توانید مشاهده کنید. معمولا بیشتر رشته ها برای WRITING یک مقدار حداقل بالاتر هم ممکن است قرار دهند.

دوست عزیز آیلتس یه مدرک اولیه و مهم هست و حداقل ۶.۵ می‌خواد، اگر شما همین ۵.۵ رو بفرستی‌ هیچ تأثیری نداره و ازتون میخوان که آیلتس دوباره بعدی،،، پس حسابی‌ تلاش کن برای امتحان بعدی.
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

Junior Member

سلام به همۀ دوستان. کسی می دونه که فرق بین major round و minor round چیه؟ ممنوون میشم اگه راهنماییم کنید. یه استادی تو دانشگاه آدلاید اینو واسم فرستاده:
    Please note that the annual closing date for the major round of international scholarship applications is 31st August and for the minor round, 30th April.
    کدومش بهتره؟ مرسی اط همۀ شما عزیزان

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar1362 نمایش پست ها
    سلام به همۀ دوستان. کسی می دونه که فرق بین major round و minor round چیه؟ ممنوون میشم اگه راهنماییم کنید. یه استادی تو دانشگاه آدلاید اینو واسم فرستاده:
    Please note that the annual closing date for the major round of international scholarship applications is 31st August and for the minor round, 30th April.
    کدومش بهتره؟ مرسی اط همۀ شما عزیزان
    این یعنی 2 بار در سال پرونده ها واسه اسکالرشیپ بررسی میشه. Major Round تعداد اسکالرشیپ ها و تعداد Applicant ها بیشتره ولی واسه Minor Round تعداد هر دو کمتره.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

با سلام
    دوستان من یک سئوال داشتم و اونم اینه که من با این شرایط که میگم چه قدر امکانش هست که بتونم فاند و شما توصیه میکنید که برای چه نوعی میتونم اقدام کنم بگیرم
    1-مدرک کارشناسی معدن دانشگاه تهران جنوب و ارشد اکتشاف نفت از علوم تحقیقات با مدل 18
    2-مقاله خارجی ندارم ولی 2 تا مقاله داخلی دارم که شاید بتونم یکیش را به خارجی تبدیل کنم
    3-دوره های مدل سازی استاتیک و دینامیک مخزن را دیدم
    4- من میخواستم برم که اول ارشدم را اونجا ok کنم سپس برای دکترا اقدام کنم(دلیل این کارم هم این است که یکسری درسهای ارشد اکتشاف در زمین شناسی است و یکسری در مهندسی نفت و برای اینکه مشکلی برام پیش نیاد اینکار را میکنم)
    5- مدرک ایلتس هم 6 است
    خواهشناً یک راهنمایی بفرماید