صفحه 31 از 40 نخستنخست ... 2122232425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 395

موضوع: آرشیو شده : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا

سلام دوستان من. هزینه زندگی واسه یه نفر مجرد (مرد) تو آدلاید چقدره؟ لطفا راهنمایی کنید. مرسی

Junior Member

سلام دوستان من. هزینه زندگی واسه یه نفر مجرد (مرد) تو آدلاید چقدره؟ لطفا راهنمایی کنید. مرسی

Junior Member

سلام به همگی. مرسی از پاسخهاتون. مقدار اسکولارشیپ فرق می که واسه major round و minor round؟

سلام دوستان ممنون می شم اگه به سوال های من هم جواب بدید :
    1. من قصد دارم برای University of Western Australia اپلای کنم من دانشجوی ترم آخر هستم و مدرک دستم نیست هنوز اما رشته ای که دارم می خوونم BY Courses and Research هستش و اگه خدا بخواد تا 2 ماه دیگه مقاله ام Acceptance می گیره معدلم 3.81 از 4 هستش و تافل می توونم 90 بگیرم
    2. سوال من بیشتر در مورد این هستش که هنوز فارغ التحصیل نشدم ممکنه این طوری برای IPRS دادن مشکلی ایجاد بشه و اصلا شانس اینکه با این وضعیت grant بدهند چقدر هستش

ممنون از راهنمایی ها تون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم اگه به سوال های من هم جواب بدید :
    1. من قصد دارم برای University of Western Australia اپلای کنم من دانشجوی ترم آخر هستم و مدرک دستم نیست هنوز اما رشته ای که دارم می خوونم BY Courses and Research هستش و اگه خدا بخواد تا 2 ماه دیگه مقاله ام Acceptance می گیره معدلم 3.81 از 4 هستش و تافل می توونم 90 بگیرم
    2. سوال من بیشتر در مورد این هستش که هنوز فارغ التحصیل نشدم ممکنه این طوری برای IPRS دادن مشکلی ایجاد بشه و اصلا شانس اینکه با این وضعیت grant بدهند چقدر هستش

ممنون از راهنمایی ها تون
    اول اينكه واسه UWA بايد نمره زبانت 95 باشه تا بورس بگيري. در غير اينصورت بايد يك كورس زبان تو CELT بگذروني كه گرون هم هست.
    بورس IPRS تعدادش بسيار كم هست و به ايراني ها خيلي سخت ميدن. اما بورس هاي ديگه اي هست كه دقيقا مثل IPRS‌هستند تنها تفاوتشان تو پول سفارت هست
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar1362 نمایش پست ها
    سلام به همگی. مرسی از پاسخهاتون. مقدار اسکولارشیپ فرق می که واسه major round و minor round؟
    تو بيشتر دانشگاهها بورس ها يكي هستند مخصوصا دانشگاههايي كه تو رنكينگ بالا هستند. مثلا واسه سال 2012 مقدار 23728$. اما يك بورس Net Top هست كه به بورس شما اضافه شده و مقدارش فرق مي كنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar1362 نمایش پست ها
    اين يك سواي هست كه واقعا جوابي نداره. بستگي داره شما چطور زندگي كنيد. اما يكي از دوستان من تو آدلايد با بورس حدود 22000 دز سال راحت زندگي مي كنه.

ممنون iman1718 از پاسخ خوبتون اگر ممکنه به این سوالهای من هم جواب بدین ممنون می شم
    1- در صورتیکه توی دانشگاه انگلیسی زبان درس خونده باشم بازم نیاز به نمره زبان هستش؟
    2. چه بورسهایی میتونم بگیرم از UWA؟ یا چه بورسی؟ که احتمال پذیرفتنش بیشتر باشه؟
    3. رشته من تو گروه Public Health هستش شما اطلاع دارید که با شرایط من چقدر احتمال بورس گرفتن دارم؟ ممنون می شم که بورسهایی که احتمال دریافتشون بیشتر هستش رو بنویسید

بقیه دوستان هم اگه اطلاعی در این زمینه دارن ممنون می شم راهنمایی کنند
    ویرایش توسط royalroya : November 1st, 2012 در ساعت 08:27 PM

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

من برای بورسهای دانشگاههای سیدنی، موناش، کوئنزلند، آدلاید، ملبورن اقدام کردم. سیدنی که جواب اومده ولی هیچی به ما نمی گن. حتی زنگ هم زدم مادام آندره برنداشت . اگر ، به جای استرالیا مسافر آمریکا شدم (اونجا فاند دارم)، سال بعد هم می تونم اپلای کنم؟ یعنی اپلای مجدد امکان پذیره؟ من شرایطم از نظرر مقاله با امسال قابل مقایسه نخواهد بود احتمالا سال بعد. موناش رو که می دونم خیلی رو مقاله حساسه و من اگر یکی از مقالات سابمیتم به ددلاینشون برسه (ددلاین اسکالرشیپ دانشکده که نیمه نوامبره) شانسم تقریبا قطعیه. ولی در مجموع امسال با 6 مقاله isi و 16 کنفرانس و دو دعوت برای بوک چپتر و ریویو و 5 سابمیت شده isi اقدام کردم (کارشناسی 13.4 و ارشد 17) . سال بعد برای راند آگوست یا اکتبر احتمالا مقالاتم به 15 مقالهisi که سه جهارتاشون ایمپکت بالای 4 هستند می رسه و یک بوک چپتر . اینا رو گفتم که بخوام بدونم این کاره بی فایده است و یک بار و تنها یک سال شانس اقدام برای اسکالرشیپ رو دارم یا بعدا هم می شه مجددا( همه دانشگاههای جی 8 منظورمه غیر از unsw که پذیرشم نداد به خاطر معدل!)؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

من برای بورسهای دانشگاههای سیدنی، موناش، کوئنزلند، آدلاید، ملبورن اقدام کردم. سیدنی که جواب اومده ولی هیچی به ما نمی گن. حتی زنگ هم زدم مادام آندره برنداشت . اگر ، به جای استرالیا مسافر آمریکا شدم (اونجا فاند دارم)، سال بعد هم می تونم اپلای کنم؟ یعنی اپلای مجدد امکان پذیره؟ من شرایطم از نظرر مقاله با امسال قابل مقایسه نخواهد بود احتمالا سال بعد. موناش رو که می دونم خیلی رو مقاله حساسه و من اگر یکی از مقالات سابمیتم به ددلاینشون برسه (ددلاین اسکالرشیپ دانشکده که نیمه نوامبره) شانسم تقریبا قطعیه. ولی در مجموع امسال با 6 مقاله isi و 16 کنفرانس و دو دعوت برای بوک چپتر و ریویو و 5 سابمیت شده isi اقدام کردم (کارشناسی 13.4 و ارشد 17) . سال بعد برای راند آگوست یا اکتبر احتمالا مقالاتم به 15 مقالهisi که سه جهارتاشون ایمپکت بالای 4 هستند می رسه و یک بوک چپتر . اینا رو گفتم که بخوام بدونم این کاره بی فایده است و یک بار و تنها یک سال شانس اقدام برای اسکالرشیپ رو دارم یا بعدا هم می شه مجددا( همه دانشگاههای جی 8 منظورمه غیر از unsw که پذیرشم نداد به خاطر معدل!)؟
    شهروز جان اگه افر از امریکا داری لحظه ای درنگ نکن و برو. این مقاله ها و رزومه ی خوبتم اونجا برای تصاحب پوزیشن استادی بعد از دکترات سیو کن. مهاجرت دوباره و سه باره اشتباه محضه.