صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 3031323334353637383940
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 395 , از مجموع 395

موضوع: آرشیو شده : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    شهروز این ایمیلی که برای من و جودی اومده یعنی ما ریجکت شدیم؟
    نه .برا منم اومده.ایمیل دادم به استاد.گفت چون تعطیلات شده، بقیه پرونده ها رو گذاشتن برا بعد (من مدارکمو دیر کامل کردم برا ملبورن).گفت به محض اینکه به خودش اطلاع بدن به منم میگه.گفت معمولا توی ژانویه جواب میدن دیگه.حالا شما هم اگه ملبورن برات مهمه به استادت ایمیل بزن در جریان باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamahsa نمایش پست ها
    نه .برا منم اومده.ایمیل دادم به استاد.گفت چون تعطیلات شده، بقیه پرونده ها رو گذاشتن برا بعد (من مدارکمو دیر کامل کردم برا ملبورن).گفت به محض اینکه به خودش اطلاع بدن به منم میگه.گفت معمولا توی ژانویه جواب میدن دیگه.حالا شما هم اگه ملبورن برات مهمه به استادت ایمیل بزن در جریان باشه
    ای وای ببخشید من فکر کردم ایمیل دیروز رو میگی.امیدوارم دیروز نتیجه رو گرفته باشی.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    من با اینکه دانشگاه تهرانم با جمله آخر شما مخالفم
    اتفاقا دانشگاه آزاد سیاست انداختن دانشجو و گرفتن شهریه داره و سراسرس چون بودجه دولتیه سیاست پاس کردن داره
    ولی منم از یکی از نماینده ها شنیدم که دانشگاه های ایران رو سه دسته کرده بود
    من قصد مقایسه دانشگاهها و ایجاد بحث انحرافی ندارم ولیکن سیاست دادن نمره کم در دانشگاه آزاد بدلایل مالی ممکن است در دانشگاهی که شما تجربه آن را دارید صحیح باشد ولیکن
    با دوستانی در تعداد قابل توجه ای از دانشگاههای آزاد ارتباط دارم که نه تنها در آنها این سیاست وجود ندارد بلکه با وجود سطح نسبتاً پایین آموزشی و تحصیلی با نمرات بسیار بالا بویژه در پایان نامه فارغ التحصیل شده اند و من از استاد راهنمای استرالیاییم شنیدم که دانشگاههای استرالیا هم با توجه به تجربه نامناسبی که با این گروه از افراد پیدا کرده اند (بویژه در زمینه انجام تحقیق مستقل با وجود داشتن نمره حدود 20 از پایان نامه دوره ارشد) در پروسه دسته بندی دانشگاهها قرار گرفته اند.
    توجه کنید که منظور اینجانب بهیچ وجه کلیه دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد کشور نیست و ناراحت نشود چرا که این موضوع ممکن است در تعدادی از دانشگاههای سراسری هم باشد ولیکن مطمئناً کمتر است.

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    من قصد مقایسه دانشگاهها و ایجاد بحث انحرافی ندارم ولیکن سیاست دادن نمره کم در دانشگاه آزاد بدلایل مالی ممکن است در دانشگاهی که شما تجربه آن را دارید صحیح باشد ولیکن
    با دوستانی در تعداد قابل توجه ای از دانشگاههای آزاد ارتباط دارم که نه تنها در آنها این سیاست وجود ندارد بلکه با وجود سطح نسبتاً پایین آموزشی و تحصیلی با نمرات بسیار بالا بویژه در پایان نامه فارغ التحصیل شده اند و من از استاد راهنمای استرالیاییم شنیدم که دانشگاههای استرالیا هم با توجه به تجربه نامناسبی که با این گروه از افراد پیدا کرده اند (بویژه در زمینه انجام تحقیق مستقل با وجود داشتن نمره حدود 20 از پایان نامه دوره ارشد) در پروسه دسته بندی دانشگاهها قرار گرفته اند.
    توجه کنید که منظور اینجانب بهیچ وجه کلیه دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد کشور نیست و ناراحت نشود چرا که این موضوع ممکن است در تعدادی از دانشگاههای سراسری هم باشد ولیکن مطمئناً کمتر است.
    دوست عزیز با توجه به بحثی که در مورد دانشگاه ازاد و سراسری کردین دوست داشتم که تجربه خودم رو بگم:

من دوران لیسانسم رو دانشگاه سراسری تبریز و دوران ارشدم رو دانشگاه ازاد گذروندم اما هیچ تفاوتی در نحوه نمره دادن وجود نداشت. همونطور که در دانشگاه سراسری بعضی اساتید سختگیر و بعضی دیگر دست و دلباز بودن همین وضعیت هم در دانشگاه ازاد صدق می کرد. بحث عمدا انداختن و یا اینکه برعکس کیلویی نمره دادن ا صلا مصداقیت نداره.

البته همونطور که خدمتتون عرض کردم این تجربه شخصی بنده است و ممکنه شما تجربه و یا استنباط دیگری داشته باشید که در هر صورت نظرتون محترم.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان به علت جزیی سازی و کاهش حجم تاپیک ها و دسترسی راحت تر و سریع تر کاربران این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . برای ادامه بحث به تاپیک نحوه درخواست و دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا ( پست اول را بخوانید ) مراجعه نمایید .

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything