صفحه 9 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 395

موضوع: آرشیو شده : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

والا من شرایطم نزدیک به شما اما متفاوته
    من اقامت موقت دارم و میخوام برای فوق ریسرچ اپلای کنم اما چون دانشجوی خارجی محسوب میشم حتما باید بورس بگیرم که بتونم از پس هزینه هاش بر بیام
    شما میتونی هر دانشگاهی که میخواید اپلای کنی و هزینه دانشگاه رو بعد از فارق التحصیل شدن و هر زمان که شروع به کار کردید به دولت پس بدید(وام )
    من سوالم از Mehdi.Chem.Eng که همشهری من هست اینه که برای گرفتن بورس از دانشگاه کویینزلند یا تکنولوژی زمان خاصی لازمه(خوندم صفحات قبلی رو اما بیشتر در مورد دانشگاه های ملبورن و سیدنی بود) و بیشتر هم در مورد دکترا بود(من برای فوق ریسرچ میخوای اپلای کنم)
    ممنون
    در ضمن یه سوال دیگه(شرمنده مال تاپیک نیست اما دلم نمیخواست با پیغام خصوصی مزاحمتون بشم)
    حتما باید وقتی اولین بار به یه استاد ایمیل میزنیم پروپوزال داشته باشیم؟
    ویرایش توسط Mehdi.Chem.Eng : August 8th, 2011 در ساعت 11:43 AM

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و مقدار Scholarship از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday نمایش پست ها
    والا من شرایطم نزدیک به شما اما متفاوته
    من اقامت موقت دارم و میخوام برای فوق ریسرچ اپلای کنم اما چون دانشجوی خارجی محسوب میشم حتما باید بورس بگیرم که بتونم از پس هزینه هاش بر بیام
    شما میتونی هر دانشگاهی که میخواید اپلای کنی و هزینه دانشگاه رو بعد از فارق التحصیل شدن و هر زمان که شروع به کار کردید به دولت پس بدید(وام )
    من سوالم از Mehdi.Chem.Eng که همشهری من هست اینه که برای گرفتن بورس از دانشگاه کویینزلند یا تکنولوژی زمان خاصی لازمه(خوندم صفحات قبلی رو اما بیشتر در مورد دانشگاه های ملبورن و سیدنی بود) و بیشتر هم در مورد دکترا بود(من برای فوق ریسرچ میخوای اپلای کنم)
    ممنون
    در ضمن یه سوال دیگه(شرمنده مال تاپیک نیست اما دلم نمیخواست با پیغام خصوصی مزاحمتون بشم)
    حتما باید وقتی اولین بار به یه استاد ایمیل میزنیم پروپوزال داشته باشیم؟
    Dear domesday,

Yes, there are some deadlines for each round of scholarships for the abovementioned universities. Check their websites here and here for more information.
    However, the scholarships are extremely competitive and it's not that easy to win one specially for master.
    For research degrees, you need to finalize your proposal with your supervisor.

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم معدلم 15 هستش و سابقه کاریم 1 سال مدیر عامل یک موسسه ورزشی هستم و عضو کمیته فنی هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی و مقاله هم دارم و ایلس 6.30 میخوام ببینم برای ارشد میتونم بورسیه بگیرم یا نه و چه کاری باید انجام بدم ؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

No, You cant
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamran6 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم معدلم 15 هستش و سابقه کاریم 1 سال مدیر عامل یک موسسه ورزشی هستم و عضو کمیته فنی هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی و مقاله هم دارم و ایلس 6.30 میخوام ببینم برای ارشد میتونم بورسیه بگیرم یا نه و چه کاری باید انجام بدم ؟ ممنونم
    Mostafa

Junior Member

با عرض سلام ،
    میخواستم بدونم اگه یه سال واسه IPRS اقدام کنم در یک دانشگاه و قبول نشه سالهای دیگه میتونم تو همون دانشگاه اقدام کنم واسه IPRS یا نه؟ آخه تو صفحه بعضیاشون یچیزی دیدم میخواستم بدونم منظورشون همینه یا نه؟
    ممنون از همه

Member
    رشته و دانشگاه

I think if you cant get it, you'd be able to apply again. If you get one, cant apply again. Am not sure and check it out with the uni website.
    نقل قول نوشته اصلی توسط expatriate نمایش پست ها
    با عرض سلام ،
    میخواستم بدونم اگه یه سال واسه IPRS اقدام کنم در یک دانشگاه و قبول نشه سالهای دیگه میتونم تو همون دانشگاه اقدام کنم واسه IPRS یا نه؟ آخه تو صفحه بعضیاشون یچیزی دیدم میخواستم بدونم منظورشون همینه یا نه؟
    ممنون از همه
    Mostafa

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD student @ ETH Zurich

سلام دوستان.
    دانشجوی دانشگاه علم و صنعت هستم و معدلمم 17.50 هست. به یه استاد تو دانشگاه ملبورن ایمیل زدم و ایشون سریع گفتن که بیا با هم حرف بزینم و این ایمیلو بهم داد:
    Thank you for your email.

Your interests are certainly relevant to our laboratory, and I am happy to talk more.

Are you free for a phone call at 8pm Melbourne time on Monday 12th September?

If so, what number should I call? It would be best to use Skype if you have it.

Also, can you please tell me when you expect to complete your B.Sc.? I am guessing in May or June of 2012.

Thanks,
    بعدشم اومد تو اسکایپ( باسرعت طلایی اینجا) حرف زدیم. لحجش خیلی داغون بود اما می فهمیدم چی میگه. کلیت حرفش در مورد زبان و اسکلار شیپ بود. یه کم هم در مورد معدل و پروژه پابانیم پرسید. آخرشم این امیلو بهم داد:
    It was good to talk.

I and my colleague are happy to discuss potential projects.

You have 2 things to do before you will be considered for a scholarship at the University of Melbourne:

1) meeting the University’s English language requirements. I think that this will require a fair bit more practice for you, and will take you several months of hard work. Please let us know once you have done this.

2) applying for a scholarship before the next deadline, which is August 31, 2012. Please note that you must have already met our language requirements before you will be considered for a scholarship.

If you do 1) and 2), then you will be considered for a scholarship starting 2013. Based on your GPA to date, I think that you have a good chance, but of course I cannot guarantee anything.

We can discuss potential projects once you have met the language requirements.

Please keep in touch.

میخواستم نظر دوستانمو بدونم. نظر استاده چیه؟
    potential project be chi migan?

Member
    رشته و دانشگاه

He said: (Based on your GPA to date, I think that you have a good chance, but of course I cannot guarantee anything.). Here you have to apply for scholarship directly which would be allocated based on your merit. Also you missed this round (31 Aug) and the first time you can be here is around Feb 2013. You should try your chance.

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaamjadi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دانشجوی دانشگاه علم و صنعت هستم و معدلمم 17.50 هست. به یه استاد تو دانشگاه ملبورن ایمیل زدم و ایشون سریع گفتن که بیا با هم حرف بزینم و این ایمیلو بهم داد:
    Thank you for your email.

Your interests are certainly relevant to our laboratory, and I am happy to talk more.

Are you free for a phone call at 8pm Melbourne time on Monday 12th September?

If so, what number should I call? It would be best to use Skype if you have it.

Also, can you please tell me when you expect to complete your B.Sc.? I am guessing in May or June of 2012.

Thanks,
    بعدشم اومد تو اسکایپ( باسرعت طلایی اینجا) حرف زدیم. لحجش خیلی داغون بود اما می فهمیدم چی میگه. کلیت حرفش در مورد زبان و اسکلار شیپ بود. یه کم هم در مورد معدل و پروژه پابانیم پرسید. آخرشم این امیلو بهم داد:
    It was good to talk.

I and my colleague are happy to discuss potential projects.

You have 2 things to do before you will be considered for a scholarship at the University of Melbourne:

1) meeting the University’s English language requirements. I think that this will require a fair bit more practice for you, and will take you several months of hard work. Please let us know once you have done this.

2) applying for a scholarship before the next deadline, which is August 31, 2012. Please note that you must have already met our language requirements before you will be considered for a scholarship.

If you do 1) and 2), then you will be considered for a scholarship starting 2013. Based on your GPA to date, I think that you have a good chance, but of course I cannot guarantee anything.

We can discuss potential projects once you have met the language requirements.

Please keep in touch.

میخواستم نظر دوستانمو بدونم. نظر استاده چیه؟
    potential project be chi migan?
    Mostafa

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

سلام
    به یه استادی تو استرالیا میل زدم، زمینه کاریم مچ هستش این جواب رو داده:

Dear XX,

In Australia you will need to apply the central application system for scholarship at the graduate school website.
    I dont mind to be your supervisor if you are successful to receive a scholarship.

Let me know if you are going to apply. You can write a proposal on " xxxx" or "xxxx"..

Regards

به نظرتون اپلای کنم؟ این قضیه ی 31 Aug چیه؟ ضمنا برای دانشگاه موناش هستش.

مرسی.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    سلام
    به یه استادی تو استرالیا میل زدم، زمینه کاریم مچ هستش این جواب رو داده:

Dear XX,

In Australia you will need to apply the central application system for scholarship at the graduate school website.
    I dont mind to be your supervisor if you are successful to receive a scholarship.

Let me know if you are going to apply. You can write a proposal on " xxxx" or "xxxx"..

Regards

به نظرتون اپلای کنم؟ این قضیه ی 31 Aug چیه؟ ضمنا برای دانشگاه موناش هستش.

مرسی.
    موناش دانشگاه خوبی هست، ددلاین اسکولارشیپشم 31 اکتبر هست، برای اسکولارشیپ هم تو استرالیا معدل براشون خیلی مهمه و بعد مقاله، اگر شرایطش رو دارین اپلای کنین.