صفحه 1 از 79 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

به نظر شما مدرک مهندسی برق با گرایش مخابرات با کد 11-2125 از Engineers Australia اسست میشه ؟ 11-2125 جزو MODL هست با عنوان کلی Electrical Engineer ، خود لیسانس به تنهایی اسست میشه بدون سابقه کاری یا اصلا بدون سابقه کاری 12 تا 18 ماه هیچ راهی نداره برای اسست شدن ؟
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

با سلام

لطفا در این موضوع فقط و فقط سوالات مرتبط با نحوه‌ی گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا مطرح بفرمایید.

لطفا پیش از مطرح کردن سوال در مورد پذیرش، صفحات پایانی این انجمن رو بخونید.

برای گفتگو در مورد شانس پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا به اینجا
    و برای گفتگو در مورد OSHC به اینجا مراجعه کنید
    ممنونم
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

سلام
    من در اولین قدم پذیرش گرفتن یه سوال اساسی برام پیش اومد.
    1- تو فرم اولیه دانشگاه ادلاید از من نام agent و میلشو خواسته بود...یعنی حتما باید وکیل بگیرم 700 هزار تومن بدم بهشون؟
    2- اگر ددلاین اسکالرشیپ بگذره، حتی با زدن مخ استاد هم نمیشه برا phd بورس گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam55 نمایش پست ها
    سلام
    من در اولین قدم پذیرش گرفتن یه سوال اساسی برام پیش اومد.
    1- تو فرم اولیه دانشگاه ادلاید از من نام agent و میلشو خواسته بود...یعنی حتما باید وکیل بگیرم 700 هزار تومن بدم بهشون؟
    2- اگر ددلاین اسکالرشیپ بگذره، حتی با زدن مخ استاد هم نمیشه برا phd بورس گرفت؟
    - نه اون مربوط به اینه که اگر از طریق وکیل داری اقدام می کنی اسمشو بنویس.(درضمن نه وکیل مهاجرت بعضی نماینده هایی که کار پذیرش رو انجام میدن.)
    - نخیر دوست عزیز.چون استاد در این سیستم اختیاری نداره و همه چیز بر روال قانونیه خودشه.(درضمن پیشنهاد میکنم در بکاربردن برخی اصطلاحا مثل م خ ز د ن دقت کنید تا خدای نکرده بعد از اومدن اینجا مشکلی برایتان پیش نیاید. بعضی فکرها و تصورات رو واسه همون دانشگاههای داخل بذارید و با خودتون نگه ندارید اگه میخواید اینجا زود به همه چی عادت کنید.)
    موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member

سلام خدمت همه عزیزان.

من برای سیدنی دارم به صورت آنلاین Apply می کنم. تو یکی از قسمتاش سوالی می پرسه که من منظورشو نمی فهمم. سوال اینه :

"Will you be undertaking your research project with the university's areas of research strength?"

و اگه جواب احیاناً yes باشه، باز می پرسه : "Which area?"

من چی باید جواب بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Wayfarer نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان.

من برای سیدنی دارم به صورت آنلاین Apply می کنم. تو یکی از قسمتاش سوالی می پرسه که من منظورشو نمی فهمم. سوال اینه :

"Will you be undertaking your research project with the university's areas of research strength?"

و اگه جواب احیاناً yes باشه، باز می پرسه : "Which area?"

من چی باید جواب بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام.
    دانشگاههای استرالیا معمولاً در بخشی از سایتشون (Research) فعالیتهای تحقیقاتی شون رو معرفی میکنن. در این بخش در مورد اون دسته از شاخه های تحقیقاتی که دانشگاه به طور تخصصی دنبال می کنه یا همون توانایی های تحقیقاتی (Research strenghts) توضیحاتی ذکر میشه. مثلاً در بخش Health شاخه epidemiology یا در Engineering شاخه Minning engineering و الخ...
    محتوای این سوال هم این است که اگر شاخه تحقیقاتی مورد نظر شما با یکی از توانایی های تحقیقاتی اون دانشگاه مطابقت داره، اون رو معرفی کنین که در سایت دانشگاه مورد نظر، طبیعتاً بایستی از بخش Research ، زیرشاخه مربوط به Research strenghts (یا عنوانی شبیه این) عنوان شاخه تحقیقاتی مورد نظرتون رو پیدا کنین و در این بخش به عنوان پاسخ Which area معرفی کنین.
    موید باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام.
    دانشگاههای استرالیا معمولاً در بخشی از سایتشون (Research) فعالیتهای تحقیقاتی شون رو معرفی میکنن. در این بخش در مورد اون دسته از شاخه های تحقیقاتی که دانشگاه به طور تخصصی دنبال می کنه یا همون توانایی های تحقیقاتی (Research strenghts) توضیحاتی ذکر میشه. مثلاً در بخش Health شاخه epidemiology یا در Engineering شاخه Minning engineering و الخ...
    محتوای این سوال هم این است که اگر شاخه تحقیقاتی مورد نظر شما با یکی از توانایی های تحقیقاتی اون دانشگاه مطابقت داره، اون رو معرفی کنین که در سایت دانشگاه مورد نظر، طبیعتاً بایستی از بخش Research ، زیرشاخه مربوط به Research strenghts (یا عنوانی شبیه این) عنوان شاخه تحقیقاتی مورد نظرتون رو پیدا کنین و در این بخش به عنوان پاسخ Which area معرفی کنین.
    موید باشید.
    ممنونم دوست عزیز.
    به نظر شما با توجه به اینکه من قبلا با استاد مربوطه به توافق رسیدم و تقریبا محل تحقیق هم مشخص شده، آیا باز هم لازمه که به این سوال جواب مثبت بدم ؟

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط Wayfarer نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز.
    به نظر شما با توجه به اینکه من قبلا با استاد مربوطه به توافق رسیدم و تقریبا محل تحقیق هم مشخص شده، آیا باز هم لازمه که به این سوال جواب مثبت بدم ؟
    صد در صد!
    این مساله واسه گرفتن بورس خیلی مهمه. دانشگاه ها معمولا بچه هایی که تو این حوزه ها کار می کنند رو بورس می کنند.

Junior Member

سلام
    یه سوال آماتوری دارم.
    کدام یک از رده های دانشگاهی زیر قادر هستند در استرالیا دانشجوی دکترا بگیرند. به عبارت دیگر می توان رزومه خود را برایشان فرستاد و درخواست بررسی داد.

1. Professor
    2. Associate Prof.
    3. Adjunct Prof.
    4. Senior Lecturer.
    5. Lecturer

با تشکر

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

سلام
    lecturer ها معمولا دعوت می شن و زیاد نمی شه رو دانشجوی اونها بودن حساب کرد. As a rule of thumb به همه ی group leader ها ایمیل بزنین و اگه جواب نداد به همه ی اونایی که اسمشون لیست شده. خرجش یه ایمیله که طرف فوقش می گه من مستخدم اینجام و دانشجو نمی گیرم . دستگیرتون نمی کنه کسی.
    موفق باشید.

صفحه 1 از 79 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)