صفحه 10 از 79 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

این وکیلا بدرد کارای تحصیلی مخصوصا دکترا نمی خورن؟
    مثلا با اساتید برای گرفتن پذیرش و فاند خودمون نامه نگاری کنیم و وکیلا نمی کنن مگر اینکه با دانشگاهه قرارداد داشته باشن نه؟

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

در هر صورت تاثیر مکاتبه مستقیم خودتون با استاد یه چیز دیگست. وکیل که نمیشینه مقاله های استادرو بخونه. اگه آدم خودش همت کنه بهتر می تونه خودشو به استاد نشون بده.
    0000

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

من هرچی این سایتهارو می گردم ایمیل استادارو نمی شه راحت پیدا کرد راهه مشخصی نداره؟
    خلاصه فکر کنم پروسه نامه نگاری با استاد برای گرفتن پذیرش ماهها یا سالها طول بکشه نه؟

Junior Member

دوست عزیز شما به دانشکده مربوطه برین و اونجا میتونین اسامی و ایمیل و رزومه اساتید رو ببینین.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

دوستان عزیز، لطفاً برای پاسخ دادن به همدیگر از گزینه پاسخ با نقل قول در پایین هر پست استفاده کنید تا مخاطب شما واضحتر برای دوستان دیگه که استفاده میکنند، مشخص بشه.
    ممنون.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    من هرچی این سایتهارو می گردم ایمیل استادارو نمی شه راحت پیدا کرد راهه مشخصی نداره؟
    خلاصه فکر کنم پروسه نامه نگاری با استاد برای گرفتن پذیرش ماهها یا سالها طول بکشه نه؟
    نه کار سختی نیست. اگه استادتونو با دقت انتخاب کنید طوری که زمینه تون نزدیک بهم باشه. البته باید حوصله کنید و وقت بگذارید ولی نه چند ماه. همین الان شروع کنید. کم کم خودتون تجربه پیدا می کنید. یادتون باشه هر کاری دفعه اولش سخته!
    0000

دوست عزیز اصلا اینجوری نیست. اتفاقا راحتترین کار در این پروسه پیدا کردن ایمیل استادها هست. . در سایت های دانشگاه ها دنبال گزینه هایی مثل : find an expert, staff, find a supervisor بگرد. در اونجاها لیستی از افراد و اساتید در دسترس اون دانشگاه وجود دارند با تلفن و ایمیل. درضمن شما وقتی مقالاتی از افراد میخونید هم میتونید ایمیل اونها رو در مقاله ببینید یا اگر نبود با یک سرچ ساده در اینترنت پیدا کنید. پروسه نامه نگاری با یک استاد برای پذیرش در اکثر مواقع کمتر از یک ماه طول میکشه اگه بدونید به چه زمینه ای علاقه دارید و در مقطع بالاتر دنبال چه چیزی میخواهید بروید../موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

این وکیلا بدرد کارای تحصیلی مخصوصا دکترا نمی خورن؟
    مثلا با اساتید برای گرفتن پذیرش و فاند خودمون نامه نگاری کنیم و وکیلا نمی کنن مگر اینکه با دانشگاهه قرارداد داشته باشن نه؟
    وکیل خصوصا در ایران مدعی انجام همه ی اینکارهاست ولی تجربه ی دوستان در همین فروم نشون داده استفاده از وکیل حتی در زمینه ی گرفتن ویزای تحصیلی هم مشکل ساز بوده چه برسه به ارتباط با اساتید و گرفتن فاند و پذیرش..شما بهتره خودتون با اساتید و دانشگاه مکاتبه کنید.فراموش نکنید فرض بر اینه که تا چند ماهه بعد در اون دانشگاه تحصیل کنید و با اینا سر و کار داشته باشید پس چه بهتر که خودتون اینکارهارو کنید تا دستتون بیاد. بطور کل اگه نگران بحث زبان هستید میتونید در ابتدا چند نمونه از نامه های تماس با اساتید رو که تو همین فروم هم هست مطالعه کنید تا ساختارش دستتون بیاد./ موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

I have some questions.
    I am considering Australia for PhD studies, but I know nothing about the application procedure.
    Is it like US universities? I mean we need to send documents and TOEFL or IELTS directly or only inline application is enough?
    For PhD application, do we need to find open positions like Europe or have to apply to the department like the US?
    Thank you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Multimedia University - IT

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    وکیل خصوصا در ایران مدعی انجام همه ی اینکارهاست ولی تجربه ی دوستان در همین فروم نشون داده استفاده از وکیل حتی در زمینه ی گرفتن ویزای تحصیلی هم مشکل ساز بوده چه برسه به ارتباط با اساتید و گرفتن فاند و پذیرش..شما بهتره خودتون با اساتید و دانشگاه مکاتبه کنید.فراموش نکنید فرض بر اینه که تا چند ماهه بعد در اون دانشگاه تحصیل کنید و با اینا سر و کار داشته باشید پس چه بهتر که خودتون اینکارهارو کنید تا دستتون بیاد. بطور کل اگه نگران بحث زبان هستید میتونید در ابتدا چند نمونه از نامه های تماس با اساتید رو که تو همین فروم هم هست مطالعه کنید تا ساختارش دستتون بیاد./ موفق باشید
    میشه لطفا لینک مستقیم پستی رو که سمپل ایمیل به استاد هست رو بذارید؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)