صفحه 13 از 79 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط amin00100 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من ارشد مکانیک دارم. راستش از ریز مسائل حین و بعد پذیرش اطلاعات کافی ندارم . با این حال شروع کردم به پیدا کردن اساتید مرتبط با تحقیق ارشدم و تونستم با سه تا استاد تو دانشگاههای مختلف ارتباط داشته باشم. حتی پروپوزال اولیه رو هم باهاشون تنظیم کردم. ۲ تاشونام جزء دانشگاههای G8 ی که گفتین هستن. الانم دارم برا IELTS میخونم امیدوارم 7 رو بیارم و دور از انتظار نیست. راستش از بعضی چیزا مثل COE و PVA تقریبا هیچ اطلاعی ندارم. لطفا توضیحات مختصری راجبشون بدین. در ضمن شانس گرفتن Scholarship برا بنده رو تا چه حدی میبینین ؟
    ممنونم
    دوست عزیز لطفا رزومتون رو به طور کامل بنویسید تا دوستان کمک بیشتری بهتون بکنن. باید رزومتون دیده بشه تا نظر بدن دوستان

Junior Member

سلام
    استادی که من باهاشون ارتباط برقرار کردم گفته که می خواهیم در مورد پروپوزال و شایستگی های شما برای دوره دکترا باهاتون صحبت کنیم. می شه بگید توی این جلسه چه چیزایی پرسیده میشه.

سپاس

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam55 نمایش پست ها
    سلام
    استادی که من باهاشون ارتباط برقرار کردم گفته که می خواهیم در مورد پروپوزال و شایستگی های شما برای دوره دکترا باهاتون صحبت کنیم. می شه بگید توی این جلسه چه چیزایی پرسیده میشه.

سپاس
    مصاحبه تلفنی یا اسکایپی خواهد بود. تو قسمت مصاحبه تلفنی دوستان تجربیاتشون رو گفتند.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ه-تلفنی
    I'll be there for you
    Cuz you're there for me too

Junior Member

من 2 بار مصاحبه تلفني شدم. اول در مورد خودم و علايقم و اهدافم پرسيد. در مورد پايان نامه فوق و نتايج اون و مقالات پرسيد. ابتكار و نوآوري اون كارم رو پرسيد. بعد گفت خودت براي دكترا چه موضوعي مد نظر داري و چه متدهاي جديد و ابتكاري مي خواي پياده كني؟ سه تا سوال ساده رياضي پرسيد. البته چون فيلد خودش متفاوت از فيلد قبلي من بود يه سوالات كلي در مورد فيلد خودش پرسيد. كه اصلا مهم نيست شما وارد باشيد. ميتونيد بگيد خيلي علاقمندم و چون هميشه در حال تحقيق و تفحصم!!!! در اين زمينه هم مطالعه خواهم كرد. سعي كنيد خيلي غلو نكنيد. خيلي راحت و با صداقت جواب بديد. اصلا دست پاچه نشيد چون اونها درك مي كنند كه زبان اصلي شما انگليسي نيست. بهتره شماره خونه تون رو بديد تا در ارتباط دچار مشكل نشيد. كاغذ و مداد و پايان نامه و مقالاتتون دم دست باشه تا اگه سوالي پرسيد راحت پيدا كنيد. سايت خود استاد رو هم مطالعه كنيد و مقالاتي رو كه كار كرده پيدا كنيد و حداقل خلاصه اش رو بخونيد. و بهش بگيد كه مقالاتش رو خونديد و علاقمند شديد.
    موفق باشيد

سلام
    ببخشید اگه سوالم رو جای درستی مطرح نکردم .........گشتم ولی جایی رو بهتر از این جا پیدا نکردم.
    دوستان احیانا کسی برای UNSW اپلای نکرده؟ چرا سیستمشون اینطوریه؟ می گن ما به شما چیزی راجع به اینکه مدرکتون رسیده یا نه نمی گیم!!!! جواب میل هم که نمی دن..........از کجا باید فهمید که مدارکمون کامل شده یا نه؟
    استاد مربوطه که نمی تونه بره پیگیری کنه آخه مدارک به ادرسهای مختلف رفته......... Recom رو اساتید یه جا فرستادن..... من ریز نمرات برای اسکالر شیپ و ادمیشن رو جدا جدا جای دیگه فرستادم.....
    ددلاین 25 مارچ هست و من نمی دونم باید چیکارکنم
    مرسی

من master by coursework آفر گرفتم. می خوام بدونم فرقش با master by research چیه دقیقا؟ آیا الان میشه تبدیل به research کرد؟البته اگه research از coursework بهتره؟

To:samane1985
    من هم واسه PhD UNSW ، اپلای کردم. چند روز پیش ایمیل زدن و یک user و pass واسم فرستادن که می شه باهاش در http://www.my.unsw.edu.au لاگین کرد و در قسمت my applications نوشته همه مدارک رسیده غیر از proof of PG degree completion که طبیعی هست چون فوق لیسانسم تمام نشده. این فقط رسید مستندات admission هست و هیچ ایمیلی از scholarship office دریافت نکردم و جواب ایمیل نمی دن.

سلام
    از دوستانی که برای UNSW اقدام کردم چند تا سوال داشتم که ممنون میشم بخونن و جواب بدن:
    1- برای این "Attached proof of correspondence between me & my proposed/potential supervisor relating to discussion of my proposed research topic" چه مدرکی باید ضمیمه کرد؟ emailهای رد و بدل شده رو بفرستم؟ طرح تحقیق رو بفرستم؟
    2- راهی پیدا نشده که بفهمیم استادا ریکام ها رو فرستادن یا نه؟ یکی از استادایی که فرم رو براش فرستاده بودم مسافرته و جواب نمی ده...مطمئن نیستم که فرستاده باشه. به نظرتون می تونم تو ستون Additional comments بنویسم مثلا تا 1 می ریکام فرستاده میشه؟
    3- جواب پذیرش و جواب اسکالرشیپ کی میاد؟
    4- برای PhD اگه پذیرش بگیریم حتما باید 18/07/2011
    شروع کنیم؟ چون من یه جا تو فروم خونده بودم که دانشجوی دکتری هر زمان از سال میتونه برای پذیرش اقدام کنه و هر زمان از سال هم میتونه درسشو شروع کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط into نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که برای UNSW اقدام کردم چند تا سوال داشتم که ممنون میشم بخونن و جواب بدن:
    1- برای این "Attached proof of correspondence between me & my proposed/potential supervisor relating to discussion of my proposed research topic" چه مدرکی باید ضمیمه کرد؟ emailهای رد و بدل شده رو بفرستم؟ طرح تحقیق رو بفرستم؟
    2- راهی پیدا نشده که بفهمیم استادا ریکام ها رو فرستادن یا نه؟ یکی از استادایی که فرم رو براش فرستاده بودم مسافرته و جواب نمی ده...مطمئن نیستم که فرستاده باشه. به نظرتون می تونم تو ستون Additional comments بنویسم مثلا تا 1 می ریکام فرستاده میشه؟
    3- جواب پذیرش و جواب اسکالرشیپ کی میاد؟
    4- برای PhD اگه پذیرش بگیریم حتما باید 18/07/2011 شروع کنیم؟ چون من یه جا تو فروم خونده بودم که دانشجوی دکتری هر زمان از سال میتونه برای پذیرش اقدام کنه و هر زمان از سال هم میتونه درسشو شروع کنه.

سلام
    1- بله اصلی ترین ایمیلی که بین شما و استاد مربوطه ردوبدل شده رو باید بفرستین....ضمن اینکه research proposal هم جزئی از مدارک است که باید فرستاده بشه.
    2- برای اطمینان از اینکه که فرمهای زیکام فرستاده شده یا نه به ادرس scholarships.grs@unsw.edu.au میل بزنید...........دوست عزیز 1 می !؟!؟! ددلاین 25 مارچ هست و اونها بسیار تاکید داشتن که فرم ریکام باید قبل این تاریخ فرستاده بشه.
    3- تا جایی که از International guideline خاطرم هست هفته اول می جوابها داده می شه....اگه اشتباه نکرده باشم!
    4- دوست عزیز اگه International guideline رو به دقت مطالعه کرده باشید در چندین جا صریحا تاکید شده که حق دیفر کردن ندارید و باید حتما تا قبل از 18 جولای اونجا باشین که با توجه به وضعیت ویزا یه کم بعید به نظر می رسه!!!
    در نتیجه خدا خودش باید بخیر بگذرونه!!

خیلی ممنون از اینکه سریع و با حوصله جواب دادید.
    در مورد شروع تحصیل من منظورم defer نبود، بعضی دانشگاه ها مثلا Monash در مورد شروع دوره PhD یه بازه زمانی میگن:
    The deadline for applications for the mid-year round (for commencement between 1 August and 30
    September 2011) is Tuesday, 31 May 2011
    من رو همین حساب گفتم شاید برای UNSW هم بشه با کمی تاخیر شروع کرد.

برای ریکام بر اساس جمله ای که تو قسمت checklist فرم scholarship نوشته و گفته اگر هر کدوم از اطلاعات ناقصه زمان تکمیلشو بنویسید این فکر رو کردم، هرچند به قول شما روی 25 مارچ خیلی تاکید شده بود. منم باید امیدوار باشم که استادم فرستاده باشه توصیه نامه رو!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)