صفحه 4 از 79 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا< ارسال ریکامندیشن>

تو سایت ملبورن که این جور نوشته بود : لیسانس ها واسه master پذیرفته می شن اگر بعد از 12 ماه عملکردشون خوب بود تبدیل میشه به دکتری!

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    دوستان پذیرش من واسه دکتری برق دانشگاه ملبورن اومده ولی توش نوشته Master of Philisophy leading to a Phd Candidature in the department of electrical و مدت دوره رو زده 3-4 سال. این يعنی چی دقیقا من الان دانشجوی دکتری هستم يا مستر؟!

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا< ارسال ریکامندیشن>

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    تو سایت ملبورن که این جور نوشته بود : لیسانس ها واسه master پذیرفته می شن اگر بعد از 12 ماه عملکردشون خوب بود تبدیل میشه به دکتری!
    واسه من mphil رو زده 2 سال تمام. یعنی ممکنه بعد 2 سال بگن خوب نبودی مرخصی؟! پس چرا شهریه و بیمه و... واسه 4 سال حساب کرده؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

تو application انلاین دانشگاه ملبورن یه قسمت به نام Graduate Research Residency Requirementsهست که سوال زیر رو پرسیده:
    Will you be able to meet the residency requirement that applies to the graduate research course for which you are seeking admission?
    کسی منظور این سوال رو می دونه؟ اگه نه جواب بدم چه فرقی می کنه؟ چون گفته باید مدارکی رو که می خواد رییس دپارنمان و استادی که قرار باهاش کار کنین امضا کنن!!!

خب بستگی به خودتون داره! ولی من yes زدم،فکر می کنم شما هم همینو باید بزنین
    اگه نخواین همیشه تو دانشگاه باشین و مثلا از راه دور با استادتون کار کنین باید امضا کنین
    yes بزنین

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed6513 نمایش پست ها
    تو application انلاین دانشگاه ملبورن یه قسمت به نام Graduate Research Residency Requirementsهست که سوال زیر رو پرسیده:
    Will you be able to meet the residency requirement that applies to the graduate research course for which you are seeking admission?
    کسی منظور این سوال رو می دونه؟ اگه نه جواب بدم چه فرقی می کنه؟ چون گفته باید مدارکی رو که می خواد رییس دپارنمان و استادی که قرار باهاش کار کنین امضا کنن!!!

سلام به همه دوستان،
    من ایلتس 6 گرفتم(w:6.5 l: 5.5 s:6.5 r:6). می خواستم ببینم می تونم واسه گرفتن پذیرش apply کنم یا نه؟ می دونم که اگه بهم بدن مشروط می دن ولی آیا میشه رفت اونجا زبان گذروند و آیا این مطلبو سفارت قبول می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer-hardware, دانشگاه آزاد نجف آباد

سلام دوستان
    برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های استرالیا حتما باید IELTS داشته باشیم ؟ یعنی toefl ibt قبول نمی کنند؟ آخه من ibt دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_2160 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    من ایلتس 6 گرفتم(w:6.5 l: 5.5 s:6.5 r:6). می خواستم ببینم می تونم واسه گرفتن پذیرش apply کنم یا نه؟ می دونم که اگه بهم بدن مشروط می دن ولی آیا میشه رفت اونجا زبان گذروند و آیا این مطلبو سفارت قبول می کنه؟
    سلام
    بله امکان گرفتن پذيرش مشروط وجود داره. به علاوه سفارت کاری به اينکه پذيرشتون مشروطه يا نه نداره.
    موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fff نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های استرالیا حتما باید IELTS داشته باشیم ؟ یعنی toefl ibt قبول نمی کنند؟ آخه من ibt دارم
    سلام
    اگه يه کم وقت بگذاريد توی سايت هر دانشگاهی که می خواهيد پذيرش بگيريد حداقل نمره زبان آيلتس و معادل تافل رو نوشته. پس لزوماً آيلتس نمی خوان و تافل هم قبول می کنند.
    موفق باشيد.

Junior Member

پیش فرض تافل به جای آیلتس

یه سوال داشتم که هرچی گشتم جوابی براش پیدا نکردم.چرا با این حال که تافل pbt ساده تر از ielts هست و دانشگاه های استرالیا هم قبولش دارند.همه ielts امتحان می دهند؟

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : تافل pbt به جای ielts

یکی از دلایلش اینه که تافل pbt داره کم کم منسوخ میشه و به همین دلیل تعداد دفعات کمتری در طول یکسال برگزار میشه. در ضمن جوابش هم خیلی دیرتر میاد. بنابراین اگه شما pbt رو خراب کنین خیلی طول میکشه تا بتونین دوباره جبرانش کنین. اما تافل اینترنتی هم ثبت نامش راحت تره هم اینکه کلا امتحان سریع تری هست!!!! 15 روز بعد جوابش میاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)