صفحه 5 از 79 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تافل به جای آیلتس

دوست عزیز، چرا تاپیک جدید ایجاد کردید؟ در نحوه گرفتن پذیرش هم میتوانستید سوال بپرسید!

بعنوان شخصی که این اشتباه رو کردم و شدیداً پشیمون هستم، اگر هدفتان پذیرش گرفتن از استرالیاست توصیه میکنم اصلاً تافل ندهید!
    چون دانشگاههای استرالیا رایتینگ خیلی اهمیت میدهند و اکثراً رایتینگ بالای 4.5 میخاهند. از طرفی نمره 4.5 به بالا گرفتن سخت و شانسیه. در صورتی که خیلی راحتتر میتوانید آیلتس نمره خوب بگیرید و رایتینگ هم نمره بالای 6 بگیرید و پذیرش بگیرید.

راستی برای سفارت استرالیا حتماً باید کارنامه آیلتس داشته باشید(مگر اینکه با کارنامه تافل تونسته باشید اسکالرشیپ گرفته باشید)

از اشتباهات دیگران عبرت بگیرید متاسفانه کسی نبود منو راهنمایی کنه و خیلی وقت و انرژی و پول من سر تافل تلف شد.
    ویرایش توسط qwerty123456 : November 29th, 2010 در ساعت 02:27 AM
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

من یک سوال در مورد QU داشتم. من الان دانشجوی ترم آخر ارشدم و نمی تونم مدرکی برای مستر بهشون بدم، آیا QU اگر درست تو مقطع قبلی در زمان اپلای کردن تموم نشده باشه پذیرش و بورس نمی ده؟ همه دانشگاه های استرالیا اینطورن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    من یک سوال در مورد QU داشتم. من الان دانشجوی ترم آخر ارشدم و نمی تونم مدرکی برای مستر بهشون بدم، آیا QU اگر درست تو مقطع قبلی در زمان اپلای کردن تموم نشده باشه پذیرش و بورس نمی ده؟ همه دانشگاه های استرالیا اینطورن؟
    ممنون
    ممکن به شما پذیرش شرطی بده ولی قطعا برای بورس در نظر گرفته نمیشین تا وقتیکه پذیرشتان را از حالت شرطی خارج کنید که شرطش اتمام دوره ی تحصیلیتان در مقطع پایینتر است. موفق باشید.
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member

دوستان سلام
    من با استادی تماس گرفتم برای پذیرش دکترا که ببینم آیا شرایط پذیرش رو از نظرشون دارم یا نه. بعد از چندتا سوال و جواب از طریق ایمیل که بیشتر به گرفتن اطلاعات رزومه من مربوط میشد، ازشون خبری نشد و وقتی من پرسیدم گفتند که مراحل کار بررسی شرایط من در حال طی شدن هست. دو تا سوال دارم:
    این مراحلی که ازش صحبت شد چی هست و معمولا چقدر طول میکشه؟
    و، در شرایطی که من فقط رزومه و چیزهای دیگه ای براشون فرستادم بدون درخواست رسمی، واقعا درخواست مستقیم من از استاد من در حال بررسی هست؟
    راستش حدس خودم اینه که صبر کردند تا درخواستهای احتمالی دیگران هم به دستشون برسه و بعد بهترین رو انتخاب کنند.

Junior Member

سلام دوستان . در سایت دانشگاه ملبورن من ایم رو دیدم ، یعنی ما حتما باید agent داشته باشیم؟
    The University of Melbourne does not accept international student applications from non-registered representatives agents

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nedajoon نمایش پست ها
    سلام دوستان . در سایت دانشگاه ملبورن من ایم رو دیدم ، یعنی ما حتما باید agent داشته باشیم؟
    The University of Melbourne does not accept international student applications from non-registered representatives agents
    به نظر من منظورش اینه که اگر از طریق Agent درخواست میدین، این Agent باید مورد تایید دانشگاه باشه که حتما هم لیست این نمایندگی ها رو تو سایتشون گذاشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط nedajoon نمایش پست ها
    درصورت استفاده از نماینده باید مورد تایید باشه. هرچند بهتره خودتان مراحل پذیرش رو انجام بدید چون واقعا ساده است. موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

سلام دوستان من تو سایت دانشگاه Queensland Uni of Techرفتم،ولی نتونستم تو قسمت Master و course search رشته Electrical Engineering رو پیدا کنم،اگه دوستان راهنمایی کنم ممنون می شم.یه سوال دیگه اینگه معمولا ددلاین دانشگاههای استرالا کی هست؟
    ممنون.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MAnewzealand87 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تو سایت دانشگاه Queensland Uni of Techرفتم،ولی نتونستم تو قسمت Master و course search رشته Electrical Engineering رو پیدا کنم،اگه دوستان راهنمایی کنم ممنون می شم.یه سوال دیگه اینگه معمولا ددلاین دانشگاههای استرالا کی هست؟
    ممنون.
    سلام دوست عزیز.
    دلیلش ساده است، به اندازه کافی جستجو نکردید. اینجا را نگاه کنید. (البته گویا این دانشگاه همه گرایش های مهندسی برق را ندارد.) برای پیدا کردن دپارتمان مورد نظر در سایت دانشگاههای مربوطه می توانید بخش Faculties را جستجو کنید. Deadline ها برای دانشگاههای مختلف متفاوت است، آنها را هم می توانید از سایت هر دانشگاه بخش Admission پیدا کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط krig1960 : November 30th, 2010 در ساعت 11:22 PM
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

دوستان یه مشکل اساسی برای من پیش اومده. من 3 نوامبر نامه پذیرش قطعی برام اومد از دانشگاه ملبورن و حالا در 30 نوامبر یه نامه پذیرش مشروط اومده!! و نوشته شده:
    Submission of original or certified copy of transcript showing completion of your Master of Science and
    Bachelor of Science at Amirkabir University
    در حالی که من قبلا فرستاده بودم و پذیرشم گرفته بودم. البته من مدارکم هنوز موقت هست و همونا رو برده بودم دارالترجمه آبیز با مهر ناتی ترجمه کرده بودم که برای استرالیا معتبره و من با همین مدارک ویزای استرالیا هم گرفتم! حالا به نظر شما این شرطی که گفته بخاطر نوع ترجمه هست؟ یا مثلا منظورش اینه که کاغذیش رو براشون بفرستم؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)