صفحه 57 از 79 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

سلام به دوستان گرامی و محترم. من طی مکاتباتی که با یکی اساتید دانشگاه uwa داشتم، و بررسی اولیه ای که روی مدارکی که براشون فرستاده بودم (Cv، ریز نمره، application letter، مدارک تحصیلی) انجام دادند، به من اطلاع دادند که واسه دو تا scholarship خاص اقدام کنم و اسم اون استاد خاص را در potential PhD supervisor بیارم. از دوستان عزیز و پر اطلاع این قسمت تقاضا دارم که این برای من توضیح بدن، آیا منظورشون از این مکاتبه، تایید بنده هستش یا هنوز فرآیند ارزیابی بنده ادامه داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی و محترم. من طی مکاتباتی که با یکی اساتید دانشگاه uwa داشتم، و بررسی اولیه ای که روی مدارکی که براشون فرستاده بودم (Cv، ریز نمره، application letter، مدارک تحصیلی) انجام دادند، به من اطلاع دادند که واسه دو تا scholarship خاص اقدام کنم و اسم اون استاد خاص را در potential PhD supervisor بیارم. از دوستان عزیز و پر اطلاع این قسمت تقاضا دارم که این برای من توضیح بدن، آیا منظورشون از این مکاتبه، تایید بنده هستش یا هنوز فرآیند ارزیابی بنده ادامه داره؟

من خودم UWA هستم. هنوز فرآيند كار شما بررسي نشده. اينجا پذيرش و بورس با هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    من خودم UWA هستم. هنوز فرآيند كار شما بررسي نشده. اينجا پذيرش و بورس با هم هست.
    ممنون از جوابت دوست عزیز...با توجه به اینکه شما uwa مشغول تحصیل هستید، می شه راهنمایی بفرمایید که امکان داره پذیرش قبل از بورسیه تایید بشه؟ چون واسه scholarship از ماه Nov به بعد باید اقدام کنم. از طرفی این ایمیلی که توسط منشی گروه به من داده شده، یک نسخه از اون هم به اساتید phd position مد نظر من، ایمیل شده و به من گفتن که اسم اونارو تحت عنوان potential phd supervision لیست کنم.

ممنون از جوابت دوست عزیز...با توجه به اینکه شما uwa مشغول تحصیل هستید، می شه راهنمایی بفرمایید که امکان داره پذیرش قبل از بورسیه تایید بشه؟ چون واسه scholarship از ماه Nov به بعد باید اقدام کنم. از طرفی این ایمیلی که توسط منشی گروه به من داده شده، یک نسخه از اون هم به اساتید phd position مد نظر من، ایمیل شده و به من گفتن که اسم اونارو تحت عنوان potential phd supervision لیست کنم.
    من هم براي همين دانشگاه اپلاي كردم . شما ابتدا بايد به صورت آنلاين اپلاي كنيد و اسم استادي كه باهاش در تماس بوديد رو بنويسيد و منتظر جواب بمونين. اينكه استاد به شما اوكي داده دليل به تمام شدن كار نبست مطمئن باشيد همون استاد الان به 10 نفر ديگه هم گفته كه اپلاي كنن تا بعد از ددلاين از بين اپليكنت ها بهترينها رو انتخاب كنن. البته تا جاييكه من ميدونم راند اصلي اسكولارشيپ ددلاينش گذشته ولي اگر شما براي اسكولارشيپ خاصي اقدام مي كنيد ممكنه ددلاينش فرق كنه. خودتون حتما ددلاين رو چك كنيد و خيلي زود اپلاي كنيد. موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

اينجا دو تا بورس اصلي داره كه IPRS و SIRF‌هستند. اما بورس هاي ديگري هم هست. شما مي بايست از طريق لينك iAthena اپلاي ميكردي كه موقع اپلاي كردن اسم استاد و ايميلشو ازت مي خواد كه وقتي به صورت online فرايند ثبت نام را ثبت كني، بلافاصله يك ايميل واسه استاد ميره كه اون هم بايد اون ايميلو confirm كنه. وگرنه اصلا مداركو بررسي نمي كنن. و بعد هم بايد مداركو پست كني. جواب پذيرش با بورس با هم مياد كه وقتي كه ثبت نهايي كردي يك فرم confirmation هست كه داخل اون نوشته كه كي جوابها مياد. مثلا واسه كسايي كه الان apply كردن تقريبا تو دسامبر مياد كه اين فرم هم بايد با مداركت پست كني. در ضمن اينجا بايد يك supervisor و يك Co-supervisor‌ داشته باشي.
    اما اگر واسه بورس ديگري apply مي كني ، اون ديگه قضيه اش فرق ميكنه

يك نكته هم به كساني كه دارن واسه UWA اپلاي مي كنن بگم، اون هم اينكه اگر مي خواهيد حتما واسه خوابگاه هم يك يا دو ترم زودتر apply كنيد. چون اينجا خانه سخت گير مياد و خوابگاه هم خيلي ها تو waiting list‌هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

من با مشکل برخورد کردم الان 1 ماه هست دانشگاه swinburn داره منو میپیچونه

کسی میدونه دقیقا چی میخواد براش تهیه کنم

Thank you for providing us with the Temporary Certificate ( for Pre-University Cerificate), kindly advise why is it temporary and when will they issue the Official Completion certificate.

- Also Kindly provide us with the grading System for Bachelor's and Pre-University Studies.

گفته گرید سیستم من رفتم به سختی از دانشگاه یک نامه گرید سیستم گرفتم مبنی بر نمره ایران که بین 0 تا 20 است و ترجمه کردم و فرستادم اما حالیش نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!1

دقیا چی میخواد کسی میدونه

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    اينجا دو تا بورس اصلي داره كه IPRS و SIRF‌هستند. اما بورس هاي ديگري هم هست. شما مي بايست از طريق لينك iAthena اپلاي ميكردي كه موقع اپلاي كردن اسم استاد و ايميلشو ازت مي خواد كه وقتي به صورت online فرايند ثبت نام را ثبت كني، بلافاصله يك ايميل واسه استاد ميره كه اون هم بايد اون ايميلو confirm كنه. وگرنه اصلا مداركو بررسي نمي كنن. و بعد هم بايد مداركو پست كني. جواب پذيرش با بورس با هم مياد كه وقتي كه ثبت نهايي كردي يك فرم confirmation هست كه داخل اون نوشته كه كي جوابها مياد. مثلا واسه كسايي كه الان apply كردن تقريبا تو دسامبر مياد كه اين فرم هم بايد با مداركت پست كني. در ضمن اينجا بايد يك supervisor و يك Co-supervisor‌ داشته باشي.
    اما اگر واسه بورس ديگري apply مي كني ، اون ديگه قضيه اش فرق ميكنه

يك نكته هم به كساني كه دارن واسه UWA اپلاي مي كنن بگم، اون هم اينكه اگر مي خواهيد حتما واسه خوابگاه هم يك يا دو ترم زودتر apply كنيد. چون اينجا خانه سخت گير مياد و خوابگاه هم خيلي ها تو waiting list‌هستند.
    دوست عزیز شما درست می فرمایید چون تو ایمیل ذکر شده که من باید از iAthena اقدام کنم و نام اون بورس ها رو هم درست فرمودید...پس با این تفاسیر بنده باید صبر کنم تا اونا برای من user name و password بفرستن تا بتونم از iAthena اقدام کنم...درست می گم؟ مقادیر این بورسیه ها را می شه تقریبا ذکر کنید؟ و اینکه چه طوری می تونم از اونا کمی زودتر پذیرش در یافت کنم؟ من در حال حاضر سرباز هستم و می خوام تا با پذیرشی که اونها می دن خودمو ترخیص کنم تا بتونم با وقت بیشتر نمره زبان بالاتری رو کسب کنم....پیشاپیش از راهنمایی که فرمودید سپاس گذاری می کنم و در صورت امکان ایمیل تون برای من پیغام بدبد...ممنون و متشکرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوست عزیز شما درست می فرمایید چون تو ایمیل ذکر شده که من باید از iAthena اقدام کنم و نام اون بورس ها رو هم درست فرمودید...پس با این تفاسیر بنده باید صبر کنم تا اونا برای من user name و password بفرستن تا بتونم از iAthena اقدام کنم...درست می گم؟ مقادیر این بورسیه ها را می شه تقریبا ذکر کنید؟ و اینکه چه طوری می تونم از اونا کمی زودتر پذیرش در یافت کنم؟ من در حال حاضر سرباز هستم و می خوام تا با پذیرشی که اونها می دن خودمو ترخیص کنم تا بتونم با وقت بیشتر نمره زبان بالاتری رو کسب کنم....پیشاپیش از راهنمایی که فرمودید سپاس گذاری می کنم و در صورت امکان ایمیل تون برای من پیغام بدبد...ممنون و متشکرم.

اونا كه user و password نمي دن مه. شما خودت برو تو iAthenaو register كن و يك پروفايل واسه خودت بساز.
    مقدار اين بورس ها كاملا مشخصه تو كل استراليا. فقط يك Net-Top of ميدن كه متغييره. اما اصلا نمي توني پذيرش زودتر بگيري. چون قانونش همونه كه نوشته. جواب پذيرش و بورس با هم مياد

Junior Member

سلام دوستان.من مهندسی معماری دارم با معدل بالای هفده و برای آیلتس هم مشکلی ندارم و به زودی میگیرم.میخواستم ببینم دانشگاهی توی استرالیا هست که بتونم برای ارشد معماری پذیرش بگیرم و آیا کمک هزینه هم میدن.ممنون میشم اگه راهنماییم کنیم والبته هزینه های تحصیل چطوریه؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس آمار دانشگاه شیراز با معدل 15
    ارشد شهرسازی(برنامه ریزی شهری) علوم تحقیقات با معدل 17
    زبان مشکلی ندارم
    3مقاله و 4همایش داخلی هم دارم
    چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنید واسه دکترا که فاند هم بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)