صفحه 6 از 79 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Banned

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    دوستان یه مشکل اساسی برای من پیش اومده. من 3 نوامبر نامه پذیرش قطعی برام اومد از دانشگاه ملبورن و حالا در 30 نوامبر یه نامه پذیرش مشروط اومده!! و نوشته شده:
    Submission of original or certified copy of transcript showing completion of your Master of Science and
    Bachelor of Science at Amirkabir University
    در حالی که من قبلا فرستاده بودم و پذیرشم گرفته بودم. البته من مدارکم هنوز موقت هست و همونا رو برده بودم دارالترجمه آبیز با مهر ناتی ترجمه کرده بودم که برای استرالیا معتبره و من با همین مدارک ویزای استرالیا هم گرفتم! حالا به نظر شما این شرطی که گفته بخاطر نوع ترجمه هست؟ یا مثلا منظورش اینه که کاغذیش رو براشون بفرستم؟!

به نظرم به همون جایی که اینو گفته ایمیل بزنید تا مشخص بشه برای چی می خوان. احتمال اشتباه هم وجود داره.

Junior Member Firsteblis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil Engineering with Advanced studies- Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط tasaloti02 نمایش پست ها
    به نظرم به همون جایی که اینو گفته ایمیل بزنید تا مشخص بشه برای چی می خوان. احتمال اشتباه هم وجود داره.
    خیر دوست عزیز.
    این نوشته باید توی قسمت Enrolment بوده باشه و بقیه مدارک شامل PVA رو هم توی خط های بعدی ذکر کرده. یعنی شما بعد از گرفتن PVA جهت گرفتن CoE علاوه بر ایمیل کردن PVA ، باید مدرک دانشگاهیتون رو برای دانشگاه مقصد(استرالیا) پست کنید.

دوستان یه مشکل اساسی برای من پیش اومده. من 3 نوامبر نامه پذیرش قطعی برام اومد از دانشگاه ملبورن و حالا در 30 نوامبر یه نامه پذیرش مشروط اومده!! و نوشته شده:
    Submission of original or certified copy of transcript showing completion of your Master of Science and
    در حالی که من قبلا فرستاده بودم و پذیرشم گرفته بودم. البته من مدارکم هنوز موقت هست و همونا رو برده بودم دارالترجمه آبیز با مهر ناتی ترجمه کرده بودم که برای استرالیا معتبره و من با همین مدارک ویزای استرالیا هم گرفتم! حالا به نظر شما این شرطی که گفته بخاطر نوع ترجمه هست؟ یا مثلا منظورش اینه که کاغذیش رو براشون بفرستم؟!
    اینکه یکبار پذیرش قطعی بیاد بعد پذیرش شرطس خیلی عجیب و غیر معموله..بهتره در ابتدا با دانشگاه مکاتبه کنید و بگید که من پذیرش قطعی داشتم و مشکل چیه. درهرحال نوع ترجمه شمامشکل نداره. درهرحال نگران نباشید مشکلی نیست که بخواید نگرانش باشید. موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    اینکه یکبار پذیرش قطعی بیاد بعد پذیرش شرطس خیلی عجیب و غیر معموله..بهتره در ابتدا با دانشگاه مکاتبه کنید و بگید که من پذیرش قطعی داشتم و مشکل چیه. درهرحال نوع ترجمه شمامشکل نداره. درهرحال نگران نباشید مشکلی نیست که بخواید نگرانش باشید. موفق باشید
    ممنونم از تمام دوستانی که نظر دادند. منم این مسئله رو برای هر کدوم از مسئولین مطرح کردم اظهار تعجب کردند! مشکل من الان فقط بورس هست. چون الان نمی دونم واسه بورس در نظر گرفته شدم یا نه! به مسئول بورس دانشکده هم که زنگ می زنم یه بار می گه نه یه بار می گه آره! من اگه الان بخوام مدرکم رو آزاد کنم و با مهر دادگستری و وزارت خارجه بفرستم حداقل یک ماه طول می کشه و تا اون موقع هم بورسا تموم می شه. یعنی ممکنه به من دیرتر بورس بدند؟ استاد طفلی هم خودش خیلی پیگیره.

ممنونم از تمام دوستانی که نظر دادند. منم این مسئله رو برای هر کدوم از مسئولین مطرح کردم اظهار تعجب کردند! مشکل من الان فقط بورس هست. چون الان نمی دونم واسه بورس در نظر گرفته شدم یا نه! به مسئول بورس دانشکده هم که زنگ می زنم یه بار می گه نه یه بار می گه آره! من اگه الان بخوام مدرکم رو آزاد کنم و با مهر دادگستری و وزارت خارجه بفرستم حداقل یک ماه طول می کشه و تا اون موقع هم بورسا تموم می شه. یعنی ممکنه به من دیرتر بورس بدند؟ استاد طفلی هم خودش خیلی پیگیره.
    دوست عزیز اینکه مسئول دانشکده یکبار زیر بار بره یکبار نره خیلی عجیبه (میدونید که اینجا این حرفها نیست یا میشه یا نمیشه). شما باید با مسئول بورس (اداره بورس دانشگاه ملبورن) تماس بگیرید (از طریق سایت دانشگاه مستقیم قسمت تماس با قسمت های مختلف رو داره) و از اونها بپرسید که برای بورس در نظر گرفته شدید یا نه. میدونید که آخرین راند بورس ملبورن اواخر دسامبره و تقریبا تمامی بورس ها تموم میشه. درهرحال پیگیر قسمت ادمیشن آفیس دانشگاه بشید که مشکل چیه که یکبار قطعی پذیرش دادن حالا شرطی. و در نظر داشته باشید که این مشکل برای بورستان کاملا دردسر سازه و کافیه اونجا جلوی پرونده شما پذیرش شرطی خورده باشه تا اینها اصلا امتیازدهی نکنن پروندرو. درضمن روی حرفهای اساتید در زمینه ی بورس و اینکه پیگیرن و غیره اصلا در استرالیا حساب باز نکنید. موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member arash20052002 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ‍Civil Engrg. - Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط mnb_eng نمایش پست ها
    بچه ها من اطلاع زیادی از گرفتن پذیرش در استرالیا ندارم .
    ممنون میشم کمی راهنمایی کنید و اینکه آیا تحصیل در استرالیا رایگان است ؟
    شرط اصلی پذیرش در استرالیا پیدا کردن استادی است که بپذیرد supervisor شما شود.
    دانشگاههای استرالیا از دانشجویان international شهریه می گیرند. البته فکر کنم برای شهروندان خودشان و دارندگان اقامت دائم، تحصیلات تکمیلی رایگان است.

Junior Member

دوستان درود خداوند بر شما باد...

برای گرفتن پذیرش در مقطع دکترا بای ریسرچ کسی اطلاع داره به اینکه شرط معدل چجوره؟ من سایت UNSW رو که نگاه میکردم جایی ندیدم که در مورد نمره معدل صحبتی کرده باشه. دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein74 نمایش پست ها
    دوستان درود خداوند بر شما باد...

برای گرفتن پذیرش در مقطع دکترا بای ریسرچ کسی اطلاع داره به اینکه شرط معدل چجوره؟ من سایت UNSW رو که نگاه میکردم جایی ندیدم که در مورد نمره معدل صحبتی کرده باشه. دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    شرط معدل رو توی قسمت admission requirements می نویسه. معمولا هم بصورت در صده. مثلا 75%.

رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

دوستان ملبورنی که در جریان مشکل من هستند، بعد از تلفن به همه پرسنل دانشگاه ملبورن(!!) الان توی همون پورتالی که واسه دانشگاه اپلای کردم یه اپلیکیشن دیگه واسه بورس دانشگاه اضافه شده که تاریخش برابر با تاریخ نامه پذیرش قطعی منه. این یعنی اینکه حله؟ منو واسه بورس در نظر گرفتند دیگه ان شالله؟ پس user و pass واسه SCHOLS نمیخوام دیگه؟

دوستان ملبورنی که در جریان مشکل من هستند، بعد از تلفن به همه پرسنل دانشگاه ملبورن(!!) الان توی همون پورتالی که واسه دانشگاه اپلای کردم یه اپلیکیشن دیگه واسه بورس دانشگاه اضافه شده که تاریخش برابر با تاریخ نامه پذیرش قطعی منه. این یعنی اینکه حله؟ منو واسه بورس در نظر گرفتند دیگه ان شالله؟ پس user و pass واسه SCHOLS نمیخوام دیگه؟
    دوست عزیز این جریان پورتال رو نمیدونم احتمالا جدید اینا گذاشتن..ولی در زمینه ی user و pass واسه schols قبلا اینجور بود که شما چند هفته بعد از دریافت پذیرش قطعی اینها رو هم با ایمیل دریافت می کردی. با توجه به تاریخ پذیرش قطعی شما همین روزها باید دریافت کنی (اگر نه باز هم ایمیل بزنید به اینها)// درضمن خیلی خوشحالم این مشکل شما که واقعا عجیب بود از اینها حل شد///موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)