صفحه 65 از 79 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    منظور از اینکه شامل فوق لیسانس و دکترای تحقیقاتیه یعنی چی !؟
    اگه از ایران فوق لیسانس بگیریم و بخواهیم برای دکتری اپلای کنیم ، باید PHD را انتخاب کنیم یا RHD را !؟
    میزان فاند برای PHD و RHD هم فرق داره !؟
    دوست عزیز همونطور که وحید جان گفتن HDR (یا طبق گفته ی شما عزیزان RHD) شامل دوره ی فوق لیسانس یا دکترا هست که صرفا بر مبنای ریسرچ باشه. شما که میخوای اپلای کنی برای PhD اپلای میکنی ولی چون دوره ی دکترای شما بر مبنای ریسرچ هست فقط، میشه زیر مجموعه ی HDR. پس این چیز جدایی نیست که بخوای جداگانخ اپلای کنی یا فاندش فرق کنه. امیدوارم واضح توضیح داده باشم. موفق باشید.

Junior Member

Salam
    benazaram umada ke darbareye australia etelaate khubi darid.. mikhastam beposram midunid ke baraye inke bekham taghire visa bedam emkanesh hast ya na?
    man mikham be surate turisty biam australia vali mikham bebinam emkane inke betunam unja baraye master bekhunam hast ya na.. batavajoh be inke IELTS 5.5 daram va rehsteye khodam mohandesie computer ba moadele balaye 16 hast.
    midunid ke mitunam visamo avaz konam be daneshjuei? mitunid rahnameim konin?
    ba tashakor

sorry nemidunestam soalamo az ki beporsam.
    darzemn dokhtar ham hastam va moshkele sarbazi nadaram

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

به این موضوع مراجعه کنید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...893-Final-Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط blue30 نمایش پست ها
    Salam
    benazaram umada ke darbareye australia etelaate khubi darid.. mikhastam beposram midunid ke baraye inke bekham taghire visa bedam emkanesh hast ya na?
    man mikham be surate turisty biam australia vali mikham bebinam emkane inke betunam unja baraye master bekhunam hast ya na.. batavajoh be inke IELTS 5.5 daram va rehsteye khodam mohandesie computer ba moadele balaye 16 hast.
    midunid ke mitunam visamo avaz konam be daneshjuei? mitunid rahnameim konin?
    ba tashakor

sorry nemidunestam soalamo az ki beporsam.
    darzemn dokhtar ham hastam va moshkele sarbazi nadaram

Junior Member

سلام دوستان

من يه سوالي دارم كه ممنون ميشم هركس كه تجربه داره منو راهنمايي كنه...

اخيراً برام از يكي از اين دانشگاه ها كه اپلاي كردم يه اي ميل اومده كه : استادي كه اون رو به عنوان سوپروايزر انتخاب كردي ميخواد از طريق اسكايپ باهات مصاحبه داشته باشه...

خواستم ببينم دوستان چنين تجربه اي داشتند و معمولاً استادا چه چيزايي تو اين مصاحبه ها مي پرسن؟

با تشكر

آقا وحید واقعا رزومم خوبه؟ بنظرتون کجا بهتره واسه رشته من (ریاضی کاربردی)؟ به آمریکا وکانادا که فکر نمیکنم. آمریکا فکر می کنم خطرناکه، می ترسم.
    استرالیا خوبه؟ یا بهتر از اونجام میتونم برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    1- شما که رزومه به این خوبی دارین چرا میخوای اینجا باشی؟!!! زودتر بزن برو. هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد. نمیشه که هم تحصیلات در دانشگاه های عالی خارجی رو داشت و هم ور دل بابا و ننه بود. هر جا بری چند تا ایرانی پیدا میکنی و از بین مردم اون کشور دوست پیدا میکنی.
    2- این یستگی به دید شما داره. شما گفتین اگه اینجا دکترا قبول بشین 2 سال از زندگی جلو میفتین و الاف نمیشین. من مخالفم. چون اگه ایران دکترا نخونین ولی مدرک زبان و ادمیشن بگیرین حداقل به یه زبان خارجی تسلط پیدا کردین و با رفتن به یه کشور دیگه آیندتون بهتر خواهد شد. به نظر من اینا ارزشمند تر از موندن هستن. هر راهی سختی های خودش رو داره و به آسانی نمیشه موفق شد و باید ریسک عاقلانه رو بپذیری.
    3- شما با این معدل های خوب، شاگرد اولی و مقاله راحت تر از خیلی از بچه ها میتونی بری.فقط یه نمره زبان خوب میخوای که با توجه به توانایی های شما اصلا دور از دسترس نیست. ارزش داره. بر فرض که نهایتا نتونستی بری حداقل زبانت توپ میشه و بعد از 2 سال تو ایران دکترا بخون. ولی اگه بری .....
    آقا وحید واقعا رزومم خوبه؟ بنظرتون کجا بهتره واسه رشته من (ریاضی کاربردی)؟ به آمریکا وکانادا که فکر نمیکنم. آمریکا فکر می کنم خطرناکه، می ترسم.
    استرالیا خوبه؟ یا بهتر از اونجام میتونم برم؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط ans456amin نمایش پست ها
    سلام دوستان

من يه سوالي دارم كه ممنون ميشم هركس كه تجربه داره منو راهنمايي كنه...

اخيراً برام از يكي از اين دانشگاه ها كه اپلاي كردم يه اي ميل اومده كه : استادي كه اون رو به عنوان سوپروايزر انتخاب كردي ميخواد از طريق اسكايپ باهات مصاحبه داشته باشه...

خواستم ببينم دوستان چنين تجربه اي داشتند و معمولاً استادا چه چيزايي تو اين مصاحبه ها مي پرسن؟

با تشكر
    یه نگاهی به این تاپیک بندارید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...81%D9%86%DB%8C
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام دوستان.
    من دارم برای موناش اپلای می کنم. البته اگه پروپوزالم تا 1-2 روز دیگه آماده شه !!!
    یه جا توی سایت خوندم که توی مرحله اپلای ریکامندیشن نیاز نیست و اونها خودشون با رفری ها تماس می گیرند. در صورتی که یه جا دیگه گفته یکی از ریکام ها رو باید موقع اپلای سابمیت کرد. گیج شدم و از طرفی وقت هم ندارم. از دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردند، میخوام بپرسم جزییات ریکامندیشن برای این دانشگاه چجوری هست؟
    ممنون.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من دارم برای موناش اپلای می کنم. البته اگه پروپوزالم تا 1-2 روز دیگه آماده شه !!!
    یه جا توی سایت خوندم که توی مرحله اپلای ریکامندیشن نیاز نیست و اونها خودشون با رفری ها تماس می گیرند. در صورتی که یه جا دیگه گفته یکی از ریکام ها رو باید موقع اپلای سابمیت کرد. گیج شدم و از طرفی وقت هم ندارم. از دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردند، میخوام بپرسم جزییات ریکامندیشن برای این دانشگاه چجوری هست؟
    ممنون.
    علي جان؛
    من پيشنهاد مي كنم كه يه ايميل بزن و ازشون بپرس. اينجوذي خيالت هم راحتتره. چون ممكنه كه پروسه apply كردن نسبت به دوره هاي قبل نغيير كرده باشه.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    علي جان؛
    من پيشنهاد مي كنم كه يه ايميل بزن و ازشون بپرس. اينجوذي خيالت هم راحتتره. چون ممكنه كه پروسه apply كردن نسبت به دوره هاي قبل نغيير كرده باشه.

ایمان جان امروز فردا که تعطیله. ددلاین هم 4شنبه است. به جواب اونها نمی رسم. میخواستم اگه ریکام میخواد، فردا بگیرم دنبال ریکام گرفتن.
    در هر صورت، دوستان سوال من هنوز سر جاشه:

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)