صفحه 69 از 79 نخستنخست ... 195960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    کدوم دانشگاه های استرالیا هنوز ددلاین اسکولارشیپش نگذشته و میشه اقدام کرد؟
    کدوم دانشگاه استرالیا ددلاین نداره؟
    برای ترم اول 2013 ددلاین همشون گذشته (main Round) فقط Tasmania توی سایتش زمان اپلای کردن رو نوشته: Anytime

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام به همگی
    من دارم برای دکترا اپلای می کنم.به یکی از استادای ملبورن ایمیل زدم اونم جواب داده و یه موضوع پیشنهاد کرده و گفته باید یه پروپوزال در مورد اون موضوع بنویسم. حالا من می خوام بدونم اگه بتونم پذیرش بگیرم، این موضوع همون موضوعی می شه که توی دکترا باید روش کار کنم؟؟ چون خودم موضوعش رو دوست ندارم. یعنی به استاده بگم یه موضوع دیگه بده بهم یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط MahSSa نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من دارم برای دکترا اپلای می کنم.به یکی از استادای ملبورن ایمیل زدم اونم جواب داده و یه موضوع پیشنهاد کرده و گفته باید یه پروپوزال در مورد اون موضوع بنویسم. حالا من می خوام بدونم اگه بتونم پذیرش بگیرم، این موضوع همون موضوعی می شه که توی دکترا باید روش کار کنم؟؟ چون خودم موضوعش رو دوست ندارم. یعنی به استاده بگم یه موضوع دیگه بده بهم یا نه؟
    خیر. به احتمال خیلی زیاد می توانید موضوعتان را عوض کنید.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

سلام به همگی
    if it is a DEFINED project, (I mean the funds come from a project) you cannot change it, but if you are getting your scholarship from the university itself, you can change it and it won't be an issue. Good luck with your application

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام به همگی
    مي توني تغيير بدي. چه بورست از دانشگاه باشه چه از جاي ديگه. منم الان روي موضوعي كه كار مي كنم با موضوعي كه باهاش اپلاي كردم كاملا با هم فرق مي كنند. اما بايد موضوع جديد تو زمينه كاري اون باشه.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    کسی یه پروپازل آماده اگه داره ممنون میشم اگه اتچ کنه. می خوام ببینم پروپزالو چجوری می نویسن. مرسی از همتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    کسی یه پروپازل آماده اگه داره ممنون میشم اگه اتچ کنه. می خوام ببینم پروپزالو چجوری می نویسن. مرسی از همتون
    ببینید من خودم توی اون 2-3 ماهی که درگیر اپلای بودم بیش از 10 تا روپوزال نوشتم. پروپوزال بستگی به استاد داره بعضیها خیلی گیر هستن و بعضی ها فقط میخوان یه چیزی یه موضوعی بهشون بدی و خودشون هم میگن که بعدا بسطش میدیم و بعدا تغییرش میدیم. ولی در کل شما 2 تا 3 صفحه مطلب که در حیطه کاری اون استاد و در تخصص خودت هست بنویسید که شامل یه introduction; Background و Objective باشه. اگر بتونی روش کار رو هم اضافه کنی خیلی خوبه. من خودم در برخی موارد اصلا نمیدونستم باید چیکار کنم و روش کار رو نمینوشتم ومیگفتم مشکل اینه، هدف ما هم اینه. امیدوارم که کامل توضیح داده باشم

Junior Member

برای گرفتن ویزای دانشجویی مقطع دکتری آیا باید کارت پایان خدمت داشت؟
    من نگاه میکردم قدیم نمیخواست! کسی میدونه علتش چیه که میخوان؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    دوستان بعد از یه مدت پرس و جو من به این نتیجه رسیدم که احتمالا استرالیا فعلا گزینه بهتریه نسبت به آمریکا و کانادا. حالا سوالی که دارم اینه که به نظر شما با این شرایطی که در ادامه میگم، شانس من واسه گرفتن بورسیه از یه دانشگاه خوب استرالیا چقدره :
    لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه شریف
    معدل 17.3
    یه مقاله فرستادیم به کنفرانس ASME توی ترکیه و قبول شد (همون پروژه لیسانسم بود)
    تافل هم 102 شدم.
    الان 3 ساله حدودا که درس رو بیخیال شدم و دارم کار میکنم.البته یه سری چیزای کم اهمیت دیگه هم هست که بیخیال.
    با این اوصاف و با توجه به اینکه شنیدم استرالیا خیلی سخت بورس کامل میکنه، شما میگین شانسی هست واسه من؟ ممنون میشم اگه دلیلی هم بیارین یا مثالی بزنین
    شاد باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    دوستان بعد از یه مدت پرس و جو من به این نتیجه رسیدم که احتمالا استرالیا فعلا گزینه بهتریه نسبت به آمریکا و کانادا. حالا سوالی که دارم اینه که به نظر شما با این شرایطی که در ادامه میگم، شانس من واسه گرفتن بورسیه از یه دانشگاه خوب استرالیا چقدره :
    لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه شریف
    معدل 17.3
    یه مقاله فرستادیم به کنفرانس ASME توی ترکیه و قبول شد (همون پروژه لیسانسم بود)
    تافل هم 102 شدم.
    الان 3 ساله حدودا که درس رو بیخیال شدم و دارم کار میکنم.البته یه سری چیزای کم اهمیت دیگه هم هست که بیخیال.
    با این اوصاف و با توجه به اینکه شنیدم استرالیا خیلی سخت بورس کامل میکنه، شما میگین شانسی هست واسه من؟ ممنون میشم اگه دلیلی هم بیارین یا مثالی بزنین
    شاد باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)