صفحه 7 از 79 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member arash20052002 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ‍Civil Engrg. - Sharif

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    دوستان ملبورنی که در جریان مشکل من هستند، بعد از تلفن به همه پرسنل دانشگاه ملبورن(!!) الان توی همون پورتالی که واسه دانشگاه اپلای کردم یه اپلیکیشن دیگه واسه بورس دانشگاه اضافه شده که تاریخش برابر با تاریخ نامه پذیرش قطعی منه. این یعنی اینکه حله؟ منو واسه بورس در نظر گرفتند دیگه ان شالله؟ پس user و pass واسه SCHOLS نمیخوام دیگه؟
    به نظرم مشکلتون رفع شده ایشالا. در مورد SCHOLS هم آنچه برای من پیش آمد این بود که من بصورت کاغذی اقدام کردم و بعد از پذیرش هرچی منتظر شدم user/pass برای SCHOLS نیامد. چند بار هم email زدم بهشون فایده ای نداشت (یه خرده ملبورن در مسائل الکترونیکی گیج میزنه هنوز) تا اینکه بالاخره خود ایمیل بورس اومد و بی خیال SCHOLS شدم.

Junior Member

سلام نگران نباشید . منم نامه پذیرشم ۱ماه پیش اومد (PhD in Biomed) بعد از پذیرش اتوماتیک برای بورسیه در نظر گرفته میشید. من چند روز پیش به scholarship office ایمیل زدم. دیروز جواب دادند که هنوز نتیجه بورسیه ها نیومده و تا ۲۴ دسامبر ایمیل بتون میزنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

سلام دوستان عزیز.چندتا سوال داشتم ممنون میشم از دوستان اگه پاسخ بدن.
    من 22 سالمه سال 3 عمران در دانشگاه ازاد هستم.
    1.بنده میخواستم برای رشته داروسازی از ابتدا اقدام کنم و از فنی انصراف بدم ایا دانشگاه های استرالیا مدارک ریاضی رو برای پزشکی قبول میکنن؟
    2.هزینه رشته ی داروسازی تقریبی به چه صورت هستش؟
    3.ایا به نضر شما دوستان عمران رو ادامه بدم و برای فوق واسه استرالیا اقدام کنم بهتره یا الان واسه داروسازی؟
    4.برای رشته داروسازی از نظر دانشگاهی بهتر از استرالیا کدوم کشورا هستن؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

دوستان سلام.
    من از دانشگاه اتاوا کانادا واسه مستر و چند جا توی آمریکا Direct PhD پذیرش دارم ولی‌ بورسیه ندارم. حالا می‌خواستم ببینم با شرایط زیر شانس پذیرش و بورس شدن تو استرالیا چطوره؟ ممنونم که جواب میدین.
    Bachelor of Science in Mech. Engr. from SHIRAZ UNIVERSITY
    Overall GPA: 15.42/20
    1 Int'l Conference Paper
    1 Journal Paper in progress
    iBT: 95
    GRE: 790/800, 320/800, 3/6
    Konkoure Karshenasi Rank: 240
    Can get Good Recommendations
    من در زمینهٔ اپلای واسه استرالیا یه خورده ناشیم. اگه لطف کنین یه راهنمائی کوچیک کنین ممنون میشم.
    مرسی

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من از دانشگاه اتاوا کانادا واسه مستر و چند جا توی آمریکا Direct PhD پذیرش دارم ولی‌ بورسیه ندارم. حالا می‌خواستم ببینم با شرایط زیر شانس پذیرش و بورس شدن تو استرالیا چطوره؟ ممنونم که جواب میدین.
    1 Int'l Conference Paper
    من در زمینهٔ اپلای واسه استرالیا یه خورده ناشیم. اگه لطف کنین یه راهنمائی کوچیک کنین ممنون میشم.
    مرسی
    برای پذیرش مشکلی ندارید ولی شانستون واسه بورس کمه چون معدلتون کمه. در ضمن رکامندیشن توپ هم هیچ تاثیری تو امتیاز شما نداره. برای اینکه شانس بورستون بالا بره باید مقاله ژورنالی بیشتر داشته باشید. GRE هم که استرالیا اصلا نمی خواد.
    ویرایش توسط baran_xpress : December 11th, 2010 در ساعت 09:15 PM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    برای پذیرش مشکلی ندارید ولی شانستون واسه بورس کمه چون معدلتون کمه. در ضمن رکامندیشن توپ هم هیچ تاثیری تو امتیاز شما نداره. برای اینکه شانس بورستون بالا بره باید مقاله ژورنالی بیشتر داشته باشید. GRE هم که استرالیا اصلا نمی خواد.
    ممنون. به طور کلی بورسهای استرالیا Departmental Scholarship هستن یا از طریق استاد مثل RA و TA ؟

دوستان سلام.
    1 Int'l Conference Paper
    مرسی
    ممنون. به طور کلی بورسهای استرالیا Departmental Scholarship هستن یا از طریق استاد مثل RA و TA ؟
    دوست عزیز برای بورس در استرالیا تقریبا میشه گفت شانسی ندارید. علاوه بر اینکه باید برای ارشد در استرالیا اپلای کنید و گرفتن بورس در ارشد در استرالیا بسیار کمه. معدل پایین و نداشتن مقالات در ژورنال امتیاز کمی واسه شما داره. درضمن بارها هم اینجا گفته شده که مقالاتی که برای ژونالی میفرستید (in progress) هر چند تا که باشه هیچ تاثیر و وزنی در رزومه ی شما در هیچ دانشگاه معتبری (غیر از ایران!) نداره/// بورس های استرالیا از طریق دانشکده است (البته برخی اساتی هم گرنت هایی دارند ولی روال کلی با داشنکده است.) موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

در تأیید صحبت دوست عزیزمون meshki بورس های استرالیا یه سری محدود مال دولت هست و یه سری کمتر محدود مال دانشگاه که در هر صورت متولی اون دانشگاه هست. البته من یه جا راجع به studentship هم خوندم که دانشکده می ده ولی در حین تحصیل داده می شه و بقیه شرایطشو نمی دونم.

Junior Member

سلام,
    من از UNSW بورس گرفتم و 12 دسامبر لاج کردم. به خاطر اینکه بورس من قابل دیفر کردن نیست و از الان 3 ماه بیشتر فرصت ندارم تا ویزا بگیرم, به نظر شما خوبه که واسه دانشگاهای دیگه هم apply کنم و از جاهای دیگه هم پذیرش داشته باشم که اگه خدائی نکرده ویزام به موقع جور نشد واسه جاهای دیگه شانس داشته باشم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a_belfi نمایش پست ها
    سلام,
    من از UNSW بورس گرفتم و 12 دسامبر لاج کردم. به خاطر اینکه بورس من قابل دیفر کردن نیست و از الان 3 ماه بیشتر فرصت ندارم تا ویزا بگیرم, به نظر شما خوبه که واسه دانشگاهای دیگه هم apply کنم و از جاهای دیگه هم پذیرش داشته باشم که اگه خدائی نکرده ویزام به موقع جور نشد واسه جاهای دیگه شانس داشته باشم؟
    ممنون
    دوست عزیز می‌شه مختصری از رزومتونو اینجا بنویسید که ما هم استفاده کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)