صفحه 70 از 79 نخستنخست ... 206061626364656667686970717273747576777879 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

سلام
    دوستان بعد از یه مدت پرس و جو من به این نتیجه رسیدم که احتمالا استرالیا فعلا گزینه بهتریه نسبت به آمریکا و کانادا. حالا سوالی که دارم اینه که به نظر شما با این شرایطی که در ادامه میگم، شانس من واسه گرفتن بورسیه از یه دانشگاه خوب استرالیا چقدره :
    لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه شریف
    معدل 17.3
    یه مقاله فرستادیم به کنفرانس ASME توی ترکیه و قبول شد (همون پروژه لیسانسم بود)
    تافل هم 102 شدم.
    الان 3 ساله حدودا که درس رو بیخیال شدم و دارم کار میکنم.البته یه سری چیزای کم اهمیت دیگه هم هست که بیخیال.
    با این اوصاف و با توجه به اینکه شنیدم استرالیا خیلی سخت بورس کامل میکنه، شما میگین شانسی هست واسه من؟ ممنون میشم اگه دلیلی هم بیارین یا مثالی بزنین
    شاد باشین

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

کسی که پذیرش کاندیشنال گرفته برای اکسپتش باید الان اقدام کنه یا بعد از نتایج اسکالرشیپ؟
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    کسی که پذیرش کاندیشنال گرفته برای اکسپتش باید الان اقدام کنه یا بعد از نتایج اسکالرشیپ؟
    اگه اکسپت کردن منوط به پرداخت هزینه ای هست بهتره که صبر کنید تا نتیجه اسکالرشیپ مشخص بشه. ولی اگر Condition ها مربوط به ارسال مدارک زبان یا گواهی تحصیلی و ... هست بهتره از منشی دانشکده بپرسین که تا چه زمانی میشه اون مدارک رو فرستاد. با توجه به جواب تصمیم گیری کنید. بعضی دانشگاه ها میگن نیاز به پست مدارک نیست و فقط اون روزکه داری واسه ثبت نام میای اونا رو با خودت بیار. بعضی ها هم میگن باید پستش کنی.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

بچه ها من چند تا سوال داشتم ممنون می شوم اگه جوابم را بدین. اول اینکه معمولا زمان اپلای برای IPRS در چه بازه زمانی است؟ من چیزهایی در مورد راند اول ( شانس بیشتر) و راند دوم شنیدم. و اینکه معمولا پروپوزال نوشتن چه مدت طول می کشه ایا خود استاد کمک می کنه؟
    پروسه انتخاب استاد راهنما و نوشتن پروپوزال فقط مربوط به Phd research است؟ فرق ان با course work چی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimra7891 نمایش پست ها
    سلامدوستان بعد از یه مدت پرس و جو من به این نتیجه رسیدم که احتمالا استرالیا فعلا گزینه بهتریه نسبت به آمریکا و کانادا. حالا سوالی که دارم اینه که به نظر شما با این شرایطی که در ادامه میگم، شانس من واسه گرفتن بورسیه از یه دانشگاه خوب استرالیا چقدره :لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه شریف معدل 17.3 یه مقاله فرستادیم به کنفرانس ASME توی ترکیه و قبول شد (همون پروژه لیسانسم بود)تافل هم 102 شدم.الان 3 ساله حدودا که درس رو بیخیال شدم و دارم کار میکنم.البته یه سری چیزای کم اهمیت دیگه هم هست که بیخیال.با این اوصاف و با توجه به اینکه شنیدم استرالیا خیلی سخت بورس کامل میکنه، شما میگین شانسی هست واسه من؟ ممنون میشم اگه دلیلی هم بیارین یا مثالی بزنینشاد باشین
    شما با این معدل میتونی تو امریکا راحتر پذیرش بگیری .الان استرالیا بی حساب کتاب شده . بازم دوستان نظر بدن

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    بچه ها من چند تا سوال داشتم ممنون می شوم اگه جوابم را بدین. اول اینکه معمولا زمان اپلای برای IPRS در چه بازه زمانی است؟ من چیزهایی در مورد راند اول ( شانس بیشتر) و راند دوم شنیدم. و اینکه معمولا پروپوزال نوشتن چه مدت طول می کشه ایا خود استاد کمک می کنه؟
    پروسه انتخاب استاد راهنما و نوشتن پروپوزال فقط مربوط به Phd research است؟ فرق ان با course work چی هست؟
    زمانش برای ترم اول برای اکثر دانشگاهها تمام شد.برای ترم دوم یا همون راند 2 باید ببینید کی دوباره بخش اپلای اسکالرشیپ اون دانشگاهها باز میشه که اطلاع دقیقی ندارم.
    پروپوزال هم از یکی دو ساعت تا هرچقدر که بخواید مینونید وقت بذاری.مستقیم از استاد بپرسید بعضی براشون مهمه بعضی میگن فقط یه چیزی بده بعد عوضش میکنم.
    جالت دوم یعنی course work گویا برای فاند گرفتن شانسی ندارید
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

U have a better chance for North America, due to supervisor's fund over there. In my opinion low chance for Aus that you should apply for PhD nd ur CV is not strong enough
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimra7891 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بعد از یه مدت پرس و جو من به این نتیجه رسیدم که احتمالا استرالیا فعلا گزینه بهتریه نسبت به آمریکا و کانادا. حالا سوالی که دارم اینه که به نظر شما با این شرایطی که در ادامه میگم، شانس من واسه گرفتن بورسیه از یه دانشگاه خوب استرالیا چقدره :
    لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه شریف
    معدل 17.3
    یه مقاله فرستادیم به کنفرانس ASME توی ترکیه و قبول شد (همون پروژه لیسانسم بود)
    تافل هم 102 شدم.
    الان 3 ساله حدودا که درس رو بیخیال شدم و دارم کار میکنم.البته یه سری چیزای کم اهمیت دیگه هم هست که بیخیال.
    با این اوصاف و با توجه به اینکه شنیدم استرالیا خیلی سخت بورس کامل میکنه، شما میگین شانسی هست واسه من؟ ممنون میشم اگه دلیلی هم بیارین یا مثالی بزنین
    شاد باشین
    Mostafa

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

سلام ببخشید میشه فوری به سوالای من جواب بدین؟ عجله دارم. من میخوام برای دانشگاه های پرت اقدام کنم. برای من که لیسانس دارم کدومو باید واسه ارشد انتخاب کنم؟
    graduate diploma, graduate certificate ya master

. چه مدارکی لازم هست؟

Copies of previous academic results یعنی چی؟
    certified copies of all previous qualification یعنی چی؟
    certified copies of acadamic transcript یعنی چی؟

میشه با ریز نمرات انگلیسی که دانشگاه میده اقدام کرد؟ یا حتما باید مدرکمو بخرم؟
    بعد این ها رو + ایلتس باید اسکن کنم تو انلاین اپلیکیشن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    سلام ببخشید میشه فوری به سوالای من جواب بدین؟ عجله دارم. من میخوام برای دانشگاه های پرت اقدام کنم. برای من که لیسانس دارم کدومو باید واسه ارشد انتخاب کنم؟
    graduate diploma, graduate certificate ya master

. چه مدارکی لازم هست؟

Copies of previous academic results یعنی چی؟
    certified copies of all previous qualification یعنی چی؟
    certified copies of acadamic transcript یعنی چی؟

میشه با ریز نمرات انگلیسی که دانشگاه میده اقدام کرد؟ یا حتما باید مدرکمو بخرم؟
    بعد این ها رو + ایلتس باید اسکن کنم تو انلاین اپلیکیشن؟

زبان که حتما باید داشته باشی . البته بستگی به دانشگاه داره.اگر مدرک نداری باید مدارکتو ببری یکی از موسسات تا برات Certify کنه و بفرسته.
    transcriptsیعنی ریز نمرات. Academic res... یعنی مدرک لیسانس. perv....... هم یعنی اینکه اگر توی چیز خاصی certificate داشته باشی
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما نباید واسه انتخاب کشور وسواس بخرج بدی و باید واسه اروپا، استرالیا، کانادا و آمریکا اپلای کنی. اصلا هم به این موضوع فکر نکن که فلان کشور ویزا نمیده یا دیر میده و ... .با وجود تمام مشکلات دیپلماتیک، دوستان ما هر ساله دارن میرن آمریکا، انگلیس و ... . آمریکا چرا خطرناکه؟ لولو داره؟!!!
    واسه این میگم که باید واسه همه جا اپلای کنی که معلوم نسیت که حتما از یه کشور خاص بتونی ادمیشن بگیری و اصول کار اپلای کرن هم اینه که تا جایی که میتونی ایمیل بزنی. حتی اون دسته از دوستانمون که از تهران و شریف و ...فارغ التحصیل شدن و بهترین رزومه ها رو دارن به بیش از 500 استاد ایمیل میزنن. چون خیلی هاشون جواب نمیدن یا میگن فاند نداریم. ولی بهر حال اگه تلاش کنی حتما میتونی ادمیشن و فاند بگیری چون این کاریه که خیلی ها کردن و جواب گرفتن.
    کانادا من شنیدم زمستون تا 50 درجه زیر صفرم میره دماش!!! نمیشه زندگی کرد دیگه اونجا! درسته؟؟
    آمریکام که همش طوفانو آتش سوزی و ... (بلایایه طبیعی از این دست) ، هرچند وقت 1 بارم که یکی قاطی می کنه یک تفنگ بر می داره ملتو میکشه آخرم خودشو (بلایایه انسانی از این دست). بی بند وباری هم که زیاده.
    حالا دوستان نظر بدن پلیز واسه یک دختر تنها خوبه آمریکا یا کانادا؟
    استرالیا پذیرش گرفتن سختتر از آمریکایا کانادا ست؟ کدوم بهتره؟
    رزومم: شاگرد اول ارشد ریاضی کاربردی با معدل 18.96 بدون نمره پایاننامه. فردوسی مشهد کارشناسی: 16.85 فردوسی مشهد
    یک مقاله واسه ژورنال ISI فرستادم احتمالا اکسپت میشه.یک دونه ام علمی پژوهشی دارم. هنوز جای کارم داره میشه از پایاننامم مقاله خوب در بیارم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)