صفحه 71 از 79 نخستنخست ... 2161626364656667686970717273747576777879 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

سلام
    من شنیدم که استرالیا از سال دیگه به دانشجوهای ایرانی پذیرش نمی ده!!
    می خواستم ببینم خبر موثقه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات

سلام
    من میخوام برای مقطع دکترا در رشته برق مخابرات از یه دانشگاه در استرالیا پذیرش بگیریم . لطفا اگه کسی اطلاع داره که کدوم دانشگاهها بهتره ، و راحت تر fund میدن من را راهنمایی کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Amirkabir university

نقل قول نوشته اصلی توسط venus122 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای مقطع دکترا در رشته برق مخابرات از یه دانشگاه در استرالیا پذیرش بگیریم . لطفا اگه کسی اطلاع داره که کدوم دانشگاهها بهتره ، و راحت تر fund میدن من را راهنمایی کنه
    سلام، جواب سوالتون به خیلی چیزها از جمله رزومتون بستگی داره ولی اگر بخوام کلی بگم، هر چه دانشگاه مطرح تر، فاند گرفتن سخت تر و نیاز به رزومه قوی تر هست. در ضمن فاند گرفتن کار راحتی نیست و خیلی رقابتیه و دانشگاه به دانشگاه متفاوته.
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    کانادا من شنیدم زمستون تا 50 درجه زیر صفرم میره دماش!!! نمیشه زندگی کرد دیگه اونجا! درسته؟؟
    آمریکام که همش طوفانو آتش سوزی و ... (بلایایه طبیعی از این دست) ، هرچند وقت 1 بارم که یکی قاطی می کنه یک تفنگ بر می داره ملتو میکشه آخرم خودشو (بلایایه انسانی از این دست). بی بند وباری هم که زیاده.
    حالا دوستان نظر بدن پلیز واسه یک دختر تنها خوبه آمریکا یا کانادا؟
    استرالیا پذیرش گرفتن سختتر از آمریکایا کانادا ست؟ کدوم بهتره؟
    رزومم: شاگرد اول ارشد ریاضی کاربردی با معدل 18.96 بدون نمره پایاننامه. فردوسی مشهد کارشناسی: 16.85 فردوسی مشهد
    یک مقاله واسه ژورنال ISI فرستادم احتمالا اکسپت میشه.یک دونه ام علمی پژوهشی دارم. هنوز جای کارم داره میشه از پایاننامم مقاله خوب در بیارم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    The way you describe canada and america is interesting if these things were true, no one would live in those countries!!! of course I don't deny what you have said but not all parts of these countries are like that. anyway Australia is also a wise choice and I hope you can succeed in your application. your CV is acceptable, I strongly recommend that you should try to publish one more paper in an ISI journal.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimra7891 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بعد از یه مدت پرس و جو من به این نتیجه رسیدم که احتمالا استرالیا فعلا گزینه بهتریه نسبت به آمریکا و کانادا. حالا سوالی که دارم اینه که به نظر شما با این شرایطی که در ادامه میگم، شانس من واسه گرفتن بورسیه از یه دانشگاه خوب استرالیا چقدره :
    لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه شریف
    معدل 17.3
    یه مقاله فرستادیم به کنفرانس ASME توی ترکیه و قبول شد (همون پروژه لیسانسم بود)
    تافل هم 102 شدم.
    الان 3 ساله حدودا که درس رو بیخیال شدم و دارم کار میکنم.البته یه سری چیزای کم اهمیت دیگه هم هست که بیخیال.
    با این اوصاف و با توجه به اینکه شنیدم استرالیا خیلی سخت بورس کامل میکنه، شما میگین شانسی هست واسه من؟ ممنون میشم اگه دلیلی هم بیارین یا مثالی بزنین
    شاد باشین
    دوست من با این شرایط شما حتما از آمریکا پذیرش منجر به فاند میگیرید .... چرا استرلیا آخه... فقط جدیدا باس دقت کنی که دیگه دانشگاهها به پیوسته بودن درس خیلی اهمیت میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد - دانشگاه صنعتی شریف

با سلام خدمت دوستان
    من با یکی از استادان Monash تماس گرفتم و جوابی به صورت زیر دربافت کردم
    Thank you for your interest in doing research with me!
    I only supervise students with sponsors who agree to fund security research projects.
    If you can find a sponsor who can fund your PhD research project, then
    I will be happy to supervise you.
    از دوستانی اگر کسانی هستند که بدونند چه مراحلی را باید طی کنم، تشکر می کنم راهنماییم کنند
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط xsport نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    I only supervise students with sponsors who agree to fund security research projects.
    از دوستانی اگر کسانی هستند که بدونند چه مراحلی را باید طی کنم، تشکر می کنم راهنماییم کنند
    ممنون
    دوست عزیز، این استاد به صورت خیلی محترمانه ردتون کرده و گفته خبری از پول نیست و اگه خودت داری بیا. با توجه به شهریه و هزینه زندگی توی ملبورن، خیلی گرون پاتون میفته. چون ماها معمولا کسی رو نداریم که بخواد هزینه هامون رو ساپورت کنه (مثلا دانشگاه یا شرکت) و عملا یعنی هیچ.
    باز هم دوستان می توانند نظرشون رو بگند.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

با سلام خدمت دوستان
    ممنون
    دوست من این استاد با توجه به کلمه فقط که آورده منظورش اینه که حتی از طریق بورس دانشگاه(که واسه خودم هم سئواله) هم دانشجو نمیگیره. فقط دانشجوهایی قبول میکنه که پروژه های صنعتی یا تحقیقاتی با بودجه مشخص و کافی داشته باشن. البته من جای تو بودم در مورد بورس دانشگاه هم ازش سئوال می کردم. چون موناش تعداد بورس هایی که میده از تمام دانشگاههای استرالیا بیشتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    دوست من این استاد با توجه به کلمه فقط که آورده منظورش اینه که حتی از طریق بورس دانشگاه(که واسه خودم هم سئواله) هم دانشجو نمیگیره. فقط دانشجوهایی قبول میکنه که پروژه های صنعتی یا تحقیقاتی با بودجه مشخص و کافی داشته باشن. البته من جای تو بودم در مورد بورس دانشگاه هم ازش سئوال می کردم. چون موناش تعداد بورس هایی که میده از تمام دانشگاههای استرالیا بیشتره.
    با سلام خدمت دوستان
    ممنون
    به نظر منهم شما به ایشون بگید که فعلا جایی شما رو فاند نمیکنه و شما مایلید برای بورس دانشگاهی موناش اقدام کنید و اگر ایشون موافقند شما برای اپلای و تهیه پروپوزال اقدام کنید و ببنید چه جوابی خواهد داد.

Banned

Unhappy پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

سلام دوستان من به راهنمایی شما در مورد زیر نیاز فوری دارم.

دانشگاه CQUNIVERSITY در تاریخ ۳۱ اکتبر که بورساش باز بود اپلای کردم همه مدارکم و توصیه نامه ها را ایمیل کردم و مشکلی نداشتم. الان برام از دانشگاه سه فرم رسیده که گفتن باید پر کنی و هرچه زودتر بفرستی. این متن نامشونه:

All applications to CQUniversity are being screened to ensure all applicants are Genuine Temporary Entrants and Genuine Students as defined by the Department of Immigration and Citizenship (DIAC). Further information on these criteria can be found on the DIAC website at www.immi.gov.au .
    Every applicant is required to complete the attached Coversheet, Financial Declaration as well as providing the one page statement. As we do not appear to have received these documents, we are not able to progress your application until such time as these are received.
    Please return the attached Coversheet, Declaration and Statement to the email address notified on your application receipt or via return email. If you have not provided your passport details such as passport number and country of citizenship, can you also please provide this compulsory information so that we can assess your application for admission to the University.
    Your earliest attention to this request would be highly regarded

دوستان سه تا فرمی که دادن شامل Financial Declaration و Applicant Coversheet و Study Statement می باشد. در فرمهای مذکور گفته شما چطور میخوایین هزینه تحصیل و زندگی و ... را بدین و گزینه هاش اینه:
    ۱-هزینه شخصی ۲- اسپانسر خصوصی ۳- وام بانکی ۴- اسپانسر دولتی یا شرکتی تایید شده
    حالا من دوتا مشکل دارم: اول: اینکه درخواست بورس دادم بدون بورس نمی تونم برم و این فرمها را نمی دونم چرا الان دادن آخه هنوز نگفتم بورس بهم تعلق گرفته یا نه؟ الکی اینا رو برای چی میخوان؟ دوم: همانطور که در بالا ملاحظه میکنید اگر بگم شخصی هزینه می کنم باید برم از بانک صورتحصاب بگیرم و بدم ترجمه؟ بنظر شما اینا فقط میخوان پذیرش بدن که الان اینا رو خواستن؟ سر کارم بنظر شما؟ راستی من باهاشون مکاتبه کردم اینا رو جواب دادن:

سوال من:
    In financial details part of Financial Declaration, there is a question entitled "How will you be funding your studies whist living in Australia". As I mentioned in the about, I applied for various PhD scholarships such as APA,IPRA,IPRS and PRIS and I can not afford the tuition fee and other expenses with out it. Therefore, I do not know which of the options I need to choose.(Self-funded, Sponsored(private), Bank Loan, Approved government ....)

جواب اونا:
    You will need to provide evidence of funding, which includes demonstrating you meet the financial obligations of tuition fees, OSHC and living expenses which also includes any dependants you bring. Applicants applying for scholarship are not exempt from providing evidence of their financial requirements.

فرمها را پیوست کردم ببینید بهتر بتونید نظر بدین. منتظر راهنمایی فوری شما بزرگواران هستم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)