صفحه 72 از 79 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

سلام آقا حامد . من هم همین دانشگاه اپلای کردم و شرایط شما رو دارم. از استادم درباره این موضوع سوال کردو. گفت یه ایمیل بزن و واضح بگو من فقط در صورتی که فاند بگیرم میام استرالیا. با این کار احتمالا منتظر می مونن تا جواب فاندت بیاد. اگه فاند گرفتی به شما ادمیشن هم می دن. در غیز اینصورت چون گواهی مالی ارائه نکردید ادمیشن هم نمیگیرد. این کاری بود که من کردو.
    اما حالت دوم اینه که یه گواهی مالی سنگین (در حد 100 میلیون تومان) از بانک براشون بفرستی تا حتی در صورت نگرفتن اسکالرشیپ باز هم به شما ادمیشن بدن
    ضمنا شرایط شما مشابه من هست. لطفا پ-خ بدین مرتبط باشیم.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    می خواستم کسانی که تجربه دارن نظرشونو در این مورد بیان کنند که در بین دانشگاه های مطرح استرالیا ، در شرایط کاملا مساوی ، شانس گرفتن پذیرش و مخصوصا اسکالرشیپ برای دکتری مهندسی در چه دانشگاه هایی بیشتر و در کجاها کمتره !!؟
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام
    بچه ها من یه کمکی میخوام. من رشته لیسانسم مدیریت صنعتی از دانشگاه شمال با معدل 17 و فوقم مذیریت تکنولوژِی از علامست با معدل 17.73 . ایلتس 7 دارم و با یه مقاله علمی پژوهشی
    اولا چقدر شانس دارم که بورسیه بگیرم
    دوما کدوم کشورها شانسم بیشتره و اگه دانشگاهیو میشناسید که به رشتم نزدیکتر باشه رو بهم معرفی کنید
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.ahmadinia نمایش پست ها
    سلام دوستان من به راهنمایی شما در مورد زیر نیاز فوری دارم.

دانشگاه CQUNIVERSITY در تاریخ ۳۱ اکتبر که بورساش باز بود اپلای کردم همه مدارکم و توصیه نامه ها را ایمیل کردم و مشکلی نداشتم. الان برام از دانشگاه سه فرم رسیده که گفتن باید پر کنی و هرچه زودتر بفرستی. این متن نامشونه:

All applications to CQUniversity are being screened to ensure all applicants are Genuine Temporary Entrants and Genuine Students as defined by the Department of Immigration and Citizenship (DIAC). Further information on these criteria can be found on the DIAC website at www.immi.gov.au .
    Every applicant is required to complete the attached Coversheet, Financial Declaration as well as providing the one page statement. As we do not appear to have received these documents, we are not able to progress your application until such time as these are received.
    Please return the attached Coversheet, Declaration and Statement to the email address notified on your application receipt or via return email. If you have not provided your passport details such as passport number and country of citizenship, can you also please provide this compulsory information so that we can assess your application for admission to the University.
    Your earliest attention to this request would be highly regarded

دوستان سه تا فرمی که دادن شامل Financial Declaration و Applicant Coversheet و Study Statement می باشد. در فرمهای مذکور گفته شما چطور میخوایین هزینه تحصیل و زندگی و ... را بدین و گزینه هاش اینه:
    ۱-هزینه شخصی ۲- اسپانسر خصوصی ۳- وام بانکی ۴- اسپانسر دولتی یا شرکتی تایید شده
    حالا من دوتا مشکل دارم: اول: اینکه درخواست بورس دادم بدون بورس نمی تونم برم و این فرمها را نمی دونم چرا الان دادن آخه هنوز نگفتم بورس بهم تعلق گرفته یا نه؟ الکی اینا رو برای چی میخوان؟ دوم: همانطور که در بالا ملاحظه میکنید اگر بگم شخصی هزینه می کنم باید برم از بانک صورتحصاب بگیرم و بدم ترجمه؟ بنظر شما اینا فقط میخوان پذیرش بدن که الان اینا رو خواستن؟ سر کارم بنظر شما؟ راستی من باهاشون مکاتبه کردم اینا رو جواب دادن:

سوال من:
    In financial details part of Financial Declaration, there is a question entitled "How will you be funding your studies whist living in Australia". As I mentioned in the about, I applied for various PhD scholarships such as APA,IPRA,IPRS and PRIS and I can not afford the tuition fee and other expenses with out it. Therefore, I do not know which of the options I need to choose.(Self-funded, Sponsored(private), Bank Loan, Approved government ....)

جواب اونا:
    You will need to provide evidence of funding, which includes demonstrating you meet the financial obligations of tuition fees, OSHC and living expenses which also includes any dependants you bring. Applicants applying for scholarship are not exempt from providing evidence of their financial requirements.

فرمها را پیوست کردم ببینید بهتر بتونید نظر بدین. منتظر راهنمایی فوری شما بزرگواران هستم
    والا این که مستعد باشید وهزینه رو واسه منم اومد.. تحقیق کردم .. فهمیدم موسسه ها و Agent های رسمی اگه ok بشون بدن اونا مشکلی ندارن ادامه کارم رو اونجا انجام دادم الانم ویزام اومده البته من با هزینه شخصی هستم اما جدیدن موسسات رسمی راحت تر کارهارو انجام میدن دوست داری یک سر برو اونجاها ببین چجوریند کاری واست میکنن یا نه

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

میشه بگید این ایمیل از طرف کدوم قسمت دانشگاه اومده براتون؟ آیا طرف Admission Officer هست؟

از طرف دیگه پایین همین فرم Financial یک قسمت هست که نوشته اگه نمیتونید این مدارک رو بدید، بنویسید که چجوری قصد دارید هزینه اتون رو تامین کنید. شما اونجا بنویسید که برای بورس اقدام کردید و اون بورس هزینه زندگی شما رو تامین خواهد کرد. در صورتیکه همراه داشته باشید ما به التفاوت رو باید خودتون تامین کنید و پرینت حساب بدید به سفارت و همچنین دانشگاه. این مابه التفاوت همون اختلاف میزان بورس با مقداریه که توی همون جدول توی فرم گفته شده.

به نظرم این راهشه و اگه فردی که بهتون ایمیل زده اینو ذکر نکرده صرفا بخاطر اینه که خیلی از کارمندان دانشگاهها، لااقل دانشگاه ما که اینجوریه، واقعا آدم شک میکنه که کارشون براشون مهمه یا نه!

با استادتون هم تماس بگیرید قبل از اینکه فرم رو تحویل بدید و ازش بپرسید که به نظرش همین درسته و همچنین ازش بخواهید که از طریق کسانی که خودش میشناسه براتون بپرسه که این شیوه درسته یا نه.

من شخصا در چند مورد که میخواستم چیزی رو مطمئن بشم، از طریق یک شخص سوم، مثل استادم ، coordinator و نهایتا رئیس دانشکده مسئله رو پیگیری کردم. چون به هر دلیلی کارمندان عزیز اطلاعات درست رو در اختیار من نگذاشته بودند.

در پایان خودتون رو نگران نکنید، به نظر من این فرم صراحتا همین رو که بهتون گفتم خواسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.ahmadinia نمایش پست ها
    سلام دوستان من به راهنمایی شما در مورد زیر نیاز فوری دارم.

دانشگاه CQUNIVERSITY در تاریخ ۳۱ اکتبر که بورساش باز بود اپلای کردم همه مدارکم و توصیه نامه ها را ایمیل کردم و مشکلی نداشتم. الان برام از دانشگاه سه فرم رسیده که گفتن باید پر کنی و هرچه زودتر بفرستی. این متن نامشونه:

All applications to CQUniversity are being screened to ensure all applicants are Genuine Temporary Entrants and Genuine Students as defined by the Department of Immigration and Citizenship (DIAC). Further information on these criteria can be found on the DIAC website at www.immi.gov.au .
    Every applicant is required to complete the attached Coversheet, Financial Declaration as well as providing the one page statement. As we do not appear to have received these documents, we are not able to progress your application until such time as these are received.
    Please return the attached Coversheet, Declaration and Statement to the email address notified on your application receipt or via return email. If you have not provided your passport details such as passport number and country of citizenship, can you also please provide this compulsory information so that we can assess your application for admission to the University.
    Your earliest attention to this request would be highly regarded

دوستان سه تا فرمی که دادن شامل Financial Declaration و Applicant Coversheet و Study Statement می باشد. در فرمهای مذکور گفته شما چطور میخوایین هزینه تحصیل و زندگی و ... را بدین و گزینه هاش اینه:
    ۱-هزینه شخصی ۲- اسپانسر خصوصی ۳- وام بانکی ۴- اسپانسر دولتی یا شرکتی تایید شده
    حالا من دوتا مشکل دارم: اول: اینکه درخواست بورس دادم بدون بورس نمی تونم برم و این فرمها را نمی دونم چرا الان دادن آخه هنوز نگفتم بورس بهم تعلق گرفته یا نه؟ الکی اینا رو برای چی میخوان؟ دوم: همانطور که در بالا ملاحظه میکنید اگر بگم شخصی هزینه می کنم باید برم از بانک صورتحصاب بگیرم و بدم ترجمه؟ بنظر شما اینا فقط میخوان پذیرش بدن که الان اینا رو خواستن؟ سر کارم بنظر شما؟ راستی من باهاشون مکاتبه کردم اینا رو جواب دادن:

سوال من:
    In financial details part of Financial Declaration, there is a question entitled "How will you be funding your studies whist living in Australia". As I mentioned in the about, I applied for various PhD scholarships such as APA,IPRA,IPRS and PRIS and I can not afford the tuition fee and other expenses with out it. Therefore, I do not know which of the options I need to choose.(Self-funded, Sponsored(private), Bank Loan, Approved government ....)

جواب اونا:
    You will need to provide evidence of funding, which includes demonstrating you meet the financial obligations of tuition fees, OSHC and living expenses which also includes any dependants you bring. Applicants applying for scholarship are not exempt from providing evidence of their financial requirements.

فرمها را پیوست کردم ببینید بهتر بتونید نظر بدین. منتظر راهنمایی فوری شما بزرگواران هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

دوستان خيلي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين
    ميخوام بدونم آيا زماني كه دانشگاه به من Offer ميده و ازم ميخواد كه مدارك نهايي رو براي COE بفرستم، كارنامه لاتين رسمي كه دانشگاه تهران ميده رو به عنوان مدرك نهايي قبول ميكنن يا اينكه حتماً بايد دانشنامه رو آزاد كنم و ترجمش كنم؟ چون با شرايط الانم خيلي بعيد ميدونم كه فرصت كنم دانشنامه رو آزاد كنم.
    خيلي ممنون ميشم اگه دوستاني كه تجربه دارن راهنمايي كنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    دوستان خيلي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين
    ميخوام بدونم آيا زماني كه دانشگاه به من Offer ميده و ازم ميخواد كه مدارك نهايي رو براي COE بفرستم، كارنامه لاتين رسمي كه دانشگاه تهران ميده رو به عنوان مدرك نهايي قبول ميكنن يا اينكه حتماً بايد دانشنامه رو آزاد كنم و ترجمش كنم؟ چون با شرايط الانم خيلي بعيد ميدونم كه فرصت كنم دانشنامه رو آزاد كنم.
    خيلي ممنون ميشم اگه دوستاني كه تجربه دارن راهنمايي كنن.

بهترین کار اینه که بدی به یکی از موسسات اعزام دانشجو تا برات Certify کنه و بفرسته.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که بدی به یکی از موسسات اعزام دانشجو تا برات Certify کنه و بفرسته.
    ممنون دوست عزيز
    فقط مشكلي كه هست اينه كه چون دانشنامه رو آزاد نكردم كارنامه رو به خودم نميدن و به صورت مهر و موم شده به آدرس دانشگاه پست ميكنن.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز
    فقط مشكلي كه هست اينه كه چون دانشنامه رو آزاد نكردم كارنامه رو به خودم نميدن و به صورت مهر و موم شده به آدرس دانشگاه پست ميكنن.
    بهتره ایمیل بزنی به اون دانشگاه و بگی تا کی وقت دارم که مدارک رو بفرستم. بعضی از دانشگاه ها پذیرش کاندیشنال منوط به ارائه مدرک اصلی میدن و میشه مدرک اصلی (مهر و موم شده) رو در موقع ثبت نام حضوری بهشون داد.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    بهتره ایمیل بزنی به اون دانشگاه و بگی تا کی وقت دارم که مدارک رو بفرستم. بعضی از دانشگاه ها پذیرش کاندیشنال منوط به ارائه مدرک اصلی میدن و میشه مدرک اصلی (مهر و موم شده) رو در موقع ثبت نام حضوری بهشون داد.
    مرسي دوست عزيز
    يعني الان همين كارنامه رسمي لاتين كه دانشگاه تهران مهر و موم شده به آدرس دانشگاه پست ميكنه رو به عنوان مدرك نهايي و اصلي قبول نميكنن؟ يا بايد حتماً دانشنامه رو بگيرم و ترجمه رسمي كنم تا به عنوان مدرك اصلي قبول كنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)