صفحه 8 از 79 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member arash20052002 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ‍Civil Engrg. - Sharif

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط a_belfi نمایش پست ها
    سلام,
    من از UNSW بورس گرفتم و 12 دسامبر لاج کردم. به خاطر اینکه بورس من قابل دیفر کردن نیست و از الان 3 ماه بیشتر فرصت ندارم تا ویزا بگیرم, به نظر شما خوبه که واسه دانشگاهای دیگه هم apply کنم و از جاهای دیگه هم پذیرش داشته باشم که اگه خدائی نکرده ویزام به موقع جور نشد واسه جاهای دیگه شانس داشته باشم؟
    ممنون
    به نظرم حتماً این کار را بکنید چون تحربه دوستان در سالهلی قبل نشون داده UNSW در این مورد کاملاً سختگیره و اصلاً کوتاه نمیاد.

Junior Member

سلام دوست گرامی,
    اینم از .CV
    موفق باشید.
    cv1.jpgcv2.jpg

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

نقل قول نوشته اصلی توسط a_belfi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی,
    اینم از .CV
    موفق باشید.
    cv1.jpgcv2.jpg
    سلام دوست عزیز. با استاد در تماس بودید که بهتون فاند دادن؟

Junior Member

با سلام خدمت اساتید فروم...
    من برای PhD در رشته فلسفه، دانشگاه Melbourne اپلای کردم. به خاطر آماه نبودن مدارکم فرستادن اونها خیلی طول کشید. 6 دسامبر از admiission میل زدند که مدارکت داره بررسی میشه و 12 هفته هم زمان میبره! البته من برای ترم دوم اپلای کرده ام. برای من یک ID number فرستادن که نمیدونم به چه دردی می خوره؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. با استاد در تماس بودید که بهتون فاند دادن؟
    سلام,
    واسه دوره دکترا معمولا روند کار به این صورته که اول از همه باید با یه استاد از همون دانشگاه صحبت کرد (چون باید توی درخواست پذیرش که واسه دانشگاه میفرستید اسم استاد پیشنهادیتون رو ذکر کنید, پس بهتر که قبل از اون موافقت استاد رو بگیرید) و پروپوزال رو مطرح کرد, بعد اگه استاد هم از کار و ایده شما خوشش اومد شما رو تشویق میکنه که واسه دانشگاه و Scholarship اقدام کنید.
    آره, من با استاد در ارتباط بودم ولی خود استاد هیچ فاندی نداشت و فقط گفت که شما شرایط نسبتا مطلوبی دارید که بتونید از دانشگاه بورس بگیرید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rojfateh نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید فروم...
    من برای PhD در رشته فلسفه، دانشگاه Melbourne اپلای کردم. به خاطر آماه نبودن مدارکم فرستادن اونها خیلی طول کشید. 6 دسامبر از admiission میل زدند که مدارکت داره بررسی میشه و 12 هفته هم زمان میبره! البته من برای ترم دوم اپلای کرده ام. برای من یک ID number فرستادن که نمیدونم به چه دردی می خوره؟!
    سلام,
    واسه هر دانشگاهی که مدارک رو میفرستی, دانشگاه هم یه نامه به شما میفرسته( letter of acknowledgement) که تو این نامه آدرس شما, مشخصات دوره تحصیلی که درخواست دادید و کمبود مدارک (یعنی مدارکی که باید هر چه سریعتر واسشون بفرستید) ( Outstanding Documentation) و ID Number یا
    Student Number توی این نامه ذکر میشه.
    شما برای تمامی مکاتباتتون با دانشگاه, واسه اقدام کردن برای بورسیه, بررسی آنلاین نتیجه پذیرش و.....به این ID نیاز دارید.
    موفق باشید.

Junior Member

مرسی از جوابتون
    من در نحوه پرداخت application fee مشکل داشتم که حل شد. اما می خواستم بپرسم آیا با این ID number می شه statue را چک یا آپدیت کرد؟ مثلا دانشگاههای کانادا این امکان وجود داره که هر لحظه وضعیت درخواست را ببینی اما من تو سایت ملبورن اینو ندیدم. ممنون می شم اگه لینک بذارین

Junior Member

مرسی از جوابتون
    من در نحوه پرداخت application fee مشکل داشتم که حل شد. اما می خواستم بپرسم آیا با این ID number می شه statue را چک یا آپدیت کرد؟ مثلا دانشگاههای کانادا این امکان وجود داره که هر لحظه وضعیت درخواست را ببینی اما من تو سایت ملبورن اینو ندیدم. ممنون می شم اگه لینک بذارین
    سلام,
    من متاسفانه در مورد دانشگاه ملبورن اطلاع ندارم. ولی مثلا UNSW لینکی به نام myunsw داره.
    البته توی نامه ای که دانشگاه براتون فرستاده باید در مورد نحوه بررسی وضعیتتان هم توضیح داده باشه. شما بهتر هر اطلاعاتی که لازم دارید به دانشگاه ایمیل بزنید و ازشون بپرسید, و مطمئن باشید که خیلی قشنگ جوابتون رو میدن. متاسفانه ما دانشجوهای ایرانی از بس کم کاری و بی توجهی از سیستم اداری دانشگاهامون دیدیم دیگه عادت کردیم که خودمون مسائل و مشکلاتمون رو حل کنیم.
    موفق باشید

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

مرسی از جوابتون
    برررسی وضعیت اپلیکیشن دانشگاه ملبورن واسه کورس های تحقیقاتی:
    https://prod.ss.unimelb.edu.au/stude....EAP.LOGIN.WEB
    که برای ورود به شماره دانشجویی و پسورد نیاز دارید که احتمالا براتون ایمیل زدند.

Junior Member

[QUOTE=baran_xpress;352983]برررسی وضعیت اپلیکیشن دانشگاه ملبورن واسه کورس های تحقیقاتی:
    https://prod.ss.unimelb.edu.au/stude....EAP.LOGIN.WEB
    که برای ورود به شماره دانشجویی و پسورد نیاز دارید که احتمالا براتون ایمیل زدند.
    با سپاس
    من در مورد ملبورن یک کمی گیج زدم! اول hardcopy ها را برایشان فرستادم بعد online اپلای کردم!! حالا دوتا ID دارم به مسؤل ثبت نام میل زدم اما مثل اینکه تعطیلات تشریف دارند! آیا می توان بدون اینکه همه فرم های online را پر کرد به همون ثبت نام کاغذی امیدوار بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)