صفحه 9 از 79 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 789

موضوع: آرشیو شده : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

[QUOTE=rojfateh;353144]
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    برررسی وضعیت اپلیکیشن دانشگاه ملبورن واسه کورس های تحقیقاتی:
    https://prod.ss.unimelb.edu.au/stude....EAP.LOGIN.WEB
    که برای ورود به شماره دانشجویی و پسورد نیاز دارید که احتمالا براتون ایمیل زدند.
    با سپاس
    من در مورد ملبورن یک کمی گیج زدم! اول hardcopy ها را برایشان فرستادم بعد online اپلای کردم!! حالا دوتا ID دارم به مسؤل ثبت نام میل زدم اما مثل اینکه تعطیلات تشریف دارند! آیا می توان بدون اینکه همه فرم های online را پر کرد به همون ثبت نام کاغذی امیدوار بود؟
    به نظر من اون اپلیکیشنی که اول دستشون رسیده رو مد نظر قرار می دن! در ضمن تجربه به من ثابت کرده که با ایمیل راه به جایی نمی برید باید تلفن بزنید و پیگیری کنید حتما.

[QUOTE=rojfateh;353144]
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    برررسی وضعیت اپلیکیشن دانشگاه ملبورن واسه کورس های تحقیقاتی:
    https://prod.ss.unimelb.edu.au/stude....EAP.LOGIN.WEB
    که برای ورود به شماره دانشجویی و پسورد نیاز دارید که احتمالا براتون ایمیل زدند.
    با سپاس
    من در مورد ملبورن یک کمی گیج زدم! اول hardcopy ها را برایشان فرستادم بعد online اپلای کردم!! حالا دوتا ID دارم به مسؤل ثبت نام میل زدم اما مثل اینکه تعطیلات تشریف دارند! آیا می توان بدون اینکه همه فرم های online را پر کرد به همون ثبت نام کاغذی امیدوار بود؟
    دوست عزیز اینجا کسی تعطیلات نرفته. خوشبختانه مثل ایران نیست که همگی دسته جمعی تعطیل کنند کلیدارم ببرن با خودشون!.....دوباره ایمیل بزنید و بپرسی. موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member

دوستان سلام
    ایا این امکان وجود داره که در صورت گرفتن پذیرش و بورس برای شروع در یک ترم مشخص، هر دو رو به یک ترم بعد عقب انداخت؟

توضیح: استاد محترم میگن برای جولای اپلای کنی بهتره، من سربازیم تا سپتامبر کاملا تموم میشه و ترجیح میدم که بمونم ایران تا تموم بشه بعد برم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam55 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ایا این امکان وجود داره که در صورت گرفتن پذیرش و بورس برای شروع در یک ترم مشخص، هر دو رو به یک ترم بعد عقب انداخت؟

توضیح: استاد محترم میگن برای جولای اپلای کنی بهتره، من سربازیم تا سپتامبر کاملا تموم میشه و ترجیح میدم که بمونم ایران تا تموم بشه بعد برم.
    با تشکر
    دوست عزیز این کاملا به دانشگاه و دانشکده ای که شما اقدام میکنید بستگی داره در بعضی از دانشگاه ها امکان عقب انداختن بورس وجود نداره حتی به دلیل دیر آمدن ویزا، ولی بعضی دیگر با موافقت استاد، رئیس دانشکده یا معادل و همچنین Graduate Studies Office برای یه ترم قابل عقب انداختن هست. بهترین راه هم برا دونستنش پرسیدن از Graduate Studies Office هستش چون اغلب استادا خیلی در مورد این مسائل مطلع نیستن

Senior Member pouya4 آواتار ها

توی فرم درخواست دانشگاه پرسیده شده که چه زمانی می خوام شروع کنم، با فرض این که ویزا بدن، پروسه پذیرش و ویزا و این داستان ها در کل حدودا در چه بازه ای هست که یه عدد خیلی پرت ننویسم؟ خیلی ممنون!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4 نمایش پست ها
    توی فرم درخواست دانشگاه پرسیده شده که چه زمانی می خوام شروع کنم، با فرض این که ویزا بدن، پروسه پذیرش و ویزا و این داستان ها در کل حدودا در چه بازه ای هست که یه عدد خیلی پرت ننویسم؟ خیلی ممنون!
    دوست عزیز شما نگاه کن شروع ترمی که براش پذیرش داری کیه و مثلا یک الی دو هفته قبل اون رو بزن زمانی که میخوای شروع کنی. پروسه ویزا از زمانی که مدارک رو تو سفارت تحویل دادی به صورت متوسط 90 روز طول میکشه ولی دوستان 1.5 ماه هم گرفتن البته واسه بعضی ها هم بیشتر از سه ماه شده

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m-kor نمایش پست ها
    دوست عزیز شما نگاه کن شروع ترمی که براش پذیرش داری کیه و مثلا یک الی دو هفته قبل اون رو بزن زمانی که میخوای شروع کنی. پروسه ویزا از زمانی که مدارک رو تو سفارت تحویل دادی به صورت متوسط 90 روز طول میکشه ولی دوستان 1.5 ماه هم گرفتن البته واسه بعضی ها هم بیشتر از سه ماه شده
    خیلی ممنون. والا اون طوری که من متوجه شدم برای دکترا شروع ترم خاصی نداره، من دیدم همه دانشگاه ها نوشتن: هر زمان از سال. اشتباه می کنم؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

خیلی ممنون. والا اون طوری که من متوجه شدم برای دکترا شروع ترم خاصی نداره، من دیدم همه دانشگاه ها نوشتن: هر زمان از سال. اشتباه می کنم؟
    درسته منظورشون اینه که واسه اقدام ددلاین خاصی نیست ولی باز دانشجویان دکتری هم همینطوری وسط ترم نمیان بنابراین نگاه به وقت خودت کن و به نظرم یه ترم رو انتخاب کن و اون رو بنویس البته اگه بورس میخوای به تاریخهای اونم دقت کن و تصمیم بگیر. موفق باشی

دانشجوی دکتری هر زمان از سال میتونه برای پذیرش قدام کنه و هر زمان از سال هم میتونه درسشو شروع کنه و محدودیتی برای تاریخ شروع برای دانشجویان دکتری نیست/موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

البته بعد از پذیرش تا یه ددلاین مشخصی می تونین دیر برید. در ضمن اگه واسه ترم دو اقدام کنید تو بعضی از uni ها شانس بورس گرفتنتون می آد پائین. همچنین اگه قبل ددلاین ها اقدام کنید، پروسه سریعتر و راحتتر صورت می گیره!
    0000

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)