صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: گرفتن مجوز فعالیت پزشکی و ورود به تخصص برای پزشکان مهاجر ایرانی

پیش فرض پاسخ : گرفتن مجوز فعالیت پزشکی و ورود به تخصص برای پزشکان مهاجر ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط fyo نمایش پست ها
    امریکا و استرالیا هم دست کمی ندارند. و روند برای کار طبابت چیزی شبیه رد شدن از پل صراط! بدون لغزش میلیمتری به اطراف هست!!!!و همزمان اژدها از پایین بپره بالا بخواد آدمو گاز بگیره و از آسمان هم گوی های آتشین ببارن.. ولی این همه آدم تونستن پس میشه.
    قبول دارم همه جا سخته ولی درصد موفقیت متفاوته. کانادا درصدش بسیار پایین است. ضمن اینکه "این همه آدم هم "برای کانادا درست نیست. خیلی کلی گویی است. کسانی رو می شناسم بعد چند سال از کانادا رفتن آمریکا برای پیدا کردن رزیدنتی. متاسفانه دوستانی هم که کانادا هستن اینجا از تجربه شون نمی گن.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

دوستان یه چیز جالبی که امروز برام اتفاق افتاد اینکه من به یه دلایل پزشکی امروز رفتم پیش متخصص. دکتر یه آقای ایرانی کارش هم خوب بود. ایشون سال 2010 اومده کانادا.
    پارسال هم دکتری که واسه زایمان من شیفت بود و دخترمون رو به دنیا اورد ایرانی بود !!
    الان هم دکتر دخترم یه خانم ایرانیه که خیلی معروفه و عالیه. سال 2008 هم اومده . متخصصی هم که بیمارستان برای دخترم معرفی کرد ایرانی ارمنی بود!!

سوال من اینکه آیا روال کار راحت شده یا تو ده ما دکتر ایرانی زیاد اومده؟ یا اینا نابغه ان؟
    دوستم پزشکه و دارن برای مهاجرت میان کلگری خیلی نا امیده میخوام بهش امید بدم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتراى عمومى دندانپزشكى

سلام ميشه راهنمايى كنيد من سال ٢٠١٠ اكراين مدرك دندانپزشكى گرفتم،بعدش اومدم ايران و بعد سپرى كردن دوره ايى ايرانم تاييد كردم و الان ٣ساله ايران دارم كار ميكنم.جديدا با خانمم تصميم گرفتيم مهاجرت كنيم به كانادا، وكيل گفت چون خانمم گرافيك خونده از طريق خانمم راحتتره قبول شدن .حالا سوالم اينه من براى تاييد مدركم اونجا چه مراحلى رو بايد بگذرونم تا بتونم اجازه كار داشته باشم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)