صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: رشته علوم ارتباطات اجتماعی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته علوم ارتباطات اجتماعی

من تنها اطلاعاتی که راجع به رشته خودمون دارم و کسانی رو که می شناسم اینه که همکلاسیهای دوران لیسانسم در علامه
    ( 2 نفر خانم) سال 83 و 84 واسه آمریکا بورسیه شدند و رفتند .البته یکی از اون خانمها یادمه که واسه تافل خیلی خوب خونده بود و یک مقاله علمی-پژوهشی هم در انگلیس ارائه کرد..الان هم اقدامی که خودم برای اپلای کردن دارم انجام میدهم اینه که یک کلاس خصوصی برای تافل به صورت فشرده با 2 نفر از همکارانم گرفتیم و امیدوارم بتونه سطح زبان مون رو به سطح قابل قبولی برسونه..
    آقا محسن قبول دارم که مشغله ها خیلی زیاده ..من هم هفته ای نزدیک به 30 ساعت تدریس دارم و خوبی اش اینه که همه درس های رشته خودمون رو یک بار دیگه دارم مرور میکنم .الان توی این دانشگاه حدود 16 عنوان درس داده ام که همش مربوط به خبرنگاری و روابط عمومی است و البته من تصمیم دارم برای رشته ارتباطات غیرکلامی در دانشگاههای آمریکا اپلای کنم.
    اما فعلا باید روی زبانم کار کنم . ایشالا خبرای جدیدی هم از اقدامات جدید شما و دوستان در این تاپیک می شنویم.
    موفق باشید

من دانشجوی ترم آخر ارتباطات و فناوری اطلاعات علامه م. معدلم حدود 17/30 ئه. مقاله تا حالا نداشتم و همش در حد تحقیقات کلاسی بوده. ولی دارم زبان میخونم چون شنیدم خیلی مهمه. به نظرتون میتونم آمریکا ادمیشن بگیرم؟ حتی شده بدون فاند چون باز هم شنیدم برای مستر اصلا فاند نمیدن یا اگر بدن طرف باید خیلی شاهکار باشه... خود اساتید علامه ای هم که شکرخدا هییییییییچ کمکی نمیکنن به آدم. کسی هست اینجا منو راهنمایی کنه و تجربه داشته باشه؟

سلام به دوستان عزیز من دارای مدرک ارشد مدیریت رسانه هستم کسی هست که در زمینه پذیرش دکترای این رشته در آمریکا و انگلستان به من راهنمایی بده؟ممنون

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی ترم 3 ارشد ارتباطات هستم میخواستم در مورد مراحل اقدام به بورسیه راهنمایی بگیرم که آیا اصلا تو این رشته بورس دکتری میدن یا نه؟با تشکر

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Media_studies از این لینک میتونید اسم کشورها همراه با ادرس لینک دانشگاه های مطرح جهان در علوم ارتباطات رو ببینید.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Media_studies از این لینک میتونید اسم کشورها همراه با ادرس لینک دانشگاه های مطرح جهان در علوم ارتباطات رو ببینید.

Junior Member

سلام دوستان من و همسرم قصد داریم برای دکترای ارتباطات سال بعد اقدام کنیم.
    برای این معیارهایی که میگم کدوم کشور رو پیشنهاد میدین؟
    ۱- یک کشور دنج و مدرن با آب و هوای مدیترانه ای و امن با مردم خونگرم و سنتی
    ۲- امکان داشتن حجاب کامل خودم
    ۳- امکان رایگان تحصیل در مقطع دکترا
    ۴-امکان تحصیل رایگان و با کیفیت فرزندم در دوره دبستان
    ۵- امکان کار همزمان با تحصیل

اگر ممکنه راهنماییم کنید از اول باید چکار کنیم؟

سلام دوستان با توجه به این فروم و سایر رشته نمیدونم نظرم درست باشه یا نه چون فکر میکنم به علت تقاضای کم برای این رشته شانس گرفتن پذیرش با فاند بیشتر میشه و یا اینکه برعکس دانشگاه ها انقدر کم دانشجو میگیرن و شرایط سخت که کسی حاضر نیست برای این رشته وقت بزاره
    ولی من خوشبینانه موضوع را میبینم و امیدوارم بتونم تو مقطع ارشد از دانشگاههای کانادا امسال پذیرش بگیرم و اگه دوستی در این رشته تحصیل کرده و پذیرش گرفته لطفا تجربش را هم در اختیار ما بزاره.

سلام وقت خوش
    شما تونستید جایی را پیدا کنید و پذیرش بگیرید؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)