صفحه 41 از 62 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 614

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در چين و مسائل مرتبط (تا پایان سال 2012)

Junior Member haghjoo_vahid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : تحصيل در چين و کلیه مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط whitesky نمایش پست ها
    دوستان عزیز بسیار سپاس از پاسخگویتان
    اما من بدنبال رشته nutration هستم ان هم به زبان انگلیسی البته iles or toefl ندارم ولی در تلاش هستم که با کلاس رفتن تکمیل کنم
    خیلی ممنون میشم کمک کنید
    دوست عزیز اگه شما نظر من رو خونده بودید و سری به سایت دانشگاه زده بودید دیگه این نظر رو دوباره نمی نوشتید .دانشگاهی که معرفی کردم یکی از شاخه های اصلیش nutrition
    است .خواهشا یه کم بیشتر توجه کنید .ممنون .
    studyabroad.jiangnan.edu.cn/en/sch2.html
    این لینک لیست رشته های دوره ارشد دانشگاه جیانگ نان هست . رشته هایی که ستاره دار هست به انگلیسی تدریس میشه .
    این دانشگاه مدرک زبان لازم نداره دوست عزیز .
    تا وقتی نفس میکشی امید داشته باش تا به هدفت برسی

Banned

میشه یک سایت معرفی کنید که دانشگاه های انگلیسی زبان در مقطع لیسانس رو در جهان (چین) نشون بده ؟
    مثلا دانشگاه شریف کیش که لیسانسشم انگلیسی هست ...

رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط sorry نمایش پست ها
    میشه یک سایت معرفی کنید که دانشگاه های انگلیسی زبان در مقطع لیسانس رو در جهان (چین) نشون بده ؟
    مثلا دانشگاه شریف کیش که لیسانسشم انگلیسی هست ...
    فکر نکنم سایتی برای کل جهان باشه . اسیا جدا و اروپا هم جدا .

Banned

خوب همون اسیا جدا و اروپا هم جدا رو میشه بدی ..؟ ؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

خوب همون اسیا جدا و اروپا هم جدا رو میشه بدی ..؟ ؟
    این برای اروپاست
    http://www.bachelorsportal.eu/
    اسیا رو نمیدونم داداش

رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

اینم پیدا کردم برای اسیاست
    http://education-portal.com/articles...formation.html

سلام دوستان این رزومه منه آیا صلاح میدونین برای چین اقدام کنم؟ من دارم واسه اروپا (نروژ- اتریش- آلمان) و آمریکا آماده میشم
    دانشجوی ترم آخر زیست شناسی دانشگاه ارومیه- 4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1.5-3 که 99% اکسپت میشن- 6 تا RA از دانشگاه آزاد در مورد زخم- 2تا پروژه نوروساینس و زخم تو دانشگاه خودمون- 1پوستر تو مطرحترین کنفرانس داخلی ایران در مورد درد و زخم معده- تافل حتما بالای 95 ام- GRE sub و GRE general هم دارم میخونم و وضعم خوبه- 1.5 سابقه lab assistant تو آزمایشگاه دانشگاه ارومیه- سه ماه سابقه کار آموزی در بخش نوروساینس انیستیتو پاستور- چند تا واحد ارشد در مورد نوروساینس از ارشد هم به صورت ماضاد بر واحدهای کارشناسیم پاس کردم با نمره بالای 17- ولی معدلم نقطه ضعفمه که 13.5 اه-
    دنبال دانشگاه های با بورس و ارزون میگردم چون برای ادامه تحصیل به فاند باید متکی باشم اونطوری که خوندم وضع چین هم بد نیست ولی میخوام حتما دکترام رو از امریکا بگیرم به نظرتون میتونم رو چین به عنوان سکوی پرش حساب کنم و آیا احتمال گرفتن فاند رو دارم؟ اگه بشه چنتا از دانشگاههایی که احتمال پذیرش با فاند رو دارم بهم معرفی کنین آخه در مورد چین هیچی نمیدونم
    مرسی.

رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    سلام دوستان این رزومه منه آیا صلاح میدونین برای چین اقدام کنم؟ من دارم واسه اروپا (نروژ- اتریش- آلمان) و آمریکا آماده میشم
    دانشجوی ترم آخر زیست شناسی دانشگاه ارومیه- 4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1.5-3 که 99% اکسپت میشن- 6 تا RA از دانشگاه آزاد در مورد زخم- 2تا پروژه نوروساینس و زخم تو دانشگاه خودمون- 1پوستر تو مطرحترین کنفرانس داخلی ایران در مورد درد و زخم معده- تافل حتما بالای 95 ام- GRE sub و GRE general هم دارم میخونم و وضعم خوبه- 1.5 سابقه lab assistant تو آزمایشگاه دانشگاه ارومیه- سه ماه سابقه کار آموزی در بخش نوروساینس انیستیتو پاستور- چند تا واحد ارشد در مورد نوروساینس از ارشد هم به صورت ماضاد بر واحدهای کارشناسیم پاس کردم با نمره بالای 17- ولی معدلم نقطه ضعفمه که 13.5 اه-
    دنبال دانشگاه های با بورس و ارزون میگردم چون برای ادامه تحصیل به فاند باید متکی باشم اونطوری که خوندم وضع چین هم بد نیست ولی میخوام حتما دکترام رو از امریکا بگیرم به نظرتون میتونم رو چین به عنوان سکوی پرش حساب کنم و آیا احتمال گرفتن فاند رو دارم؟ اگه بشه چنتا از دانشگاههایی که احتمال پذیرش با فاند رو دارم بهم معرفی کنین آخه در مورد چین هیچی نمیدونم
    مرسی.
    ببینید چین برای گرفتن بورس و پذیرش احتیاجی به رزومه ی خیلی خاص نیست . و معمولا با وضع خیلی عادی تر از شما هم میشه بورس گرفت .
    دانشگاه های اسکاندیناوی ( نروژ- فنلاند و ...) و بعضی از دانشگاه های المان میتونید راحت پذیرش بگیرید ولی در رابطه با فاند راستش دقیق نمیدونم . البته رزومه شما خیلی خوبه و احتمال فاند شما زیاده . معدل مهمه ولی تنها ملاک نیست .به نظر من برای حداقل 10 تا دانشگاه در کشورهای مختلف شرکت کنید . نتایج پذیرش که اومد بعد راخت میشه تصمیم گرفت . و از همه مهم تر رزومه خودتون رو در تاپیک های کشورهای مختلف در قسمت شانس پذیرش وارد کنید تا بقیه دوستان بیان نظر بدن . موفق باشید .

Banned

دوستان که برای رشته های مربوط به وزارت بهداشت میخوان پذیرش بگیرند حتما این سایت را مطالعه کنند
    edd.behdasht.gov.ir

رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پذیرش ...
    من باز نمیتونم بت پیام بدم .
    19 تا لیسانس کامپیوتر و ای تی به زبون انگلیسی تو این سایت معرفی کرده برای چین
    من نمیدونم چرا انتخاب نمیکنی ؟!!!!

http://www.cucas.edu.cn/degreeSearch...-0-0-0-20.html