صفحه 47 از 62 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 614

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در چين و مسائل مرتبط (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصيل در چين و کلیه مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    اگر از کسانی که چین هستند کسی اطلاع داره طول دوره پزشکی در چین چند سال هست 5 یا 8؟ بعلاوه سوالات قبل ممنون میشم بیان کنه.
    پزشکان خارجی میتوانند به عنوان رزیدنت در بیمارستانهای آموزشی چین مشغول به تحصیل شوند که این گزینش مستقیما توسط دانشگاههای علوم پزشکی صورت میگیرد و شخص جهت تحصیل میبایست به دانشگاه شهریه بپردازد .زبان تدریس در اکثر دانشگاههای چین به زبان چینی بوده در تعدادی از دانشگاهها بعضی از رشته ها البته محدود به زبان انگلیسی هم ارائه میشود ولی دانستن زبان چینی برای ارتباط برقرار کردن با بیماران الزامی است. طول دوره ی پزشکی در این دانشگاه هشت سال می باشد و بعد از آن مدرک دکتری به دانشجو تعلق داده می شود .و همچنین دوره های هفت ساله نیز وجود دارد که بعد از گذراندن این دوره به دانشجو مدرک پزشکی عمومی داده می شود .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    پزشکان خارجی میتوانند به عنوان رزیدنت در بیمارستانهای آموزشی چین مشغول به تحصیل شوند که این گزینش مستقیما توسط دانشگاههای علوم پزشکی صورت میگیرد و شخص جهت تحصیل میبایست به دانشگاه شهریه بپردازد .زبان تدریس در اکثر دانشگاههای چین به زبان چینی بوده در تعدادی از دانشگاهها بعضی از رشته ها البته محدود به زبان انگلیسی هم ارائه میشود ولی دانستن زبان چینی برای ارتباط برقرار کردن با بیماران الزامی است. طول دوره ی پزشکی در این دانشگاه هشت سال می باشد و بعد از آن مدرک دکتری به دانشجو تعلق داده می شود .و همچنین دوره های هفت ساله نیز وجود دارد که بعد از گذراندن این دوره به دانشجو مدرک پزشکی عمومی داده می شود .
    درسته من هم این طالاعات رو دیدم اما مسئله اینجاست که امروز من از یک موسسه مورد تایید وزارت علوم پرسیدم میگفت که طول دوره 5 سال و نیم ! چند بار هم تاکید کردم خانوم مطمئنی گفت آره با شهریه 8000 دلار در سال. موسسه الکی هم نیست برای چندین کشور مختلف هم کار میکنه اما موسسات دیگه میگفتند طول دوره همین 7 تا 8 سال و شهریه از 5 تا 7 میلیون تومان.
    برای پزشکی دقت کنید به این اطلاعات
    موسسه شماره 1. زبان تحصیل چینی هزینه 5 تا 7 برای سپتامبر وقت نمونده(هزینه زندگی 150 دلار در ماه!!)
    موسسه شماره 2. زبان انگلیسی .هزینه 5 تا 7 برای سپتمابر برخی جاها وقت هست.(400 )
    موسسه شماره 3. زبان انگلیسی هزینه 8 برای سپتامبر برای همه جا تا آخر هفته فرصت هست.(700)
    موسسه شماره 4. زبان انگلیسی هزینه 4 برای هیچ کجا فرصت نیست(1000)
    ضمیمه:
    دوستانی که برای دوره های پزشکی و دندانپزشکی مایل هستند اقدام کنند وزارت بهداشت برای دانشگاه ها و کشور هایی که در لیست نیستند یا گروه ارزیاب نرفتند(همون بهتر که نرند ! الفاتح لیبی تایید قطعی. فلان دانشگاه آمریکا با رده برتر تایید مشروط!) در صورتی که رتبه زیر 1000 QS یا 400شانگهای رو داشته باشند مورد تایید هستند و نامه دریافت ارز دولتی هم صادر میشه

ApplyAbroad Superstar

درسته من هم این طالاعات رو دیدم اما مسئله اینجاست که امروز من از یک موسسه مورد تایید وزارت علوم پرسیدم میگفت که طول دوره 5 سال و نیم ! چند بار هم تاکید کردم خانوم مطمئنی گفت آره با شهریه 8000 دلار در سال. موسسه الکی هم نیست برای چندین کشور مختلف هم کار میکنه اما موسسات دیگه میگفتند طول دوره همین 7 تا 8 سال و شهریه از 5 تا 7 میلیون تومان.
    برای پزشکی دقت کنید به این اطلاعات
    موسسه شماره 1. زبان تحصیل چینی هزینه 5 تا 7 برای سپتامبر وقت نمونده(هزینه زندگی 150 دلار در ماه!!)
    موسسه شماره 2. زبان انگلیسی .هزینه 5 تا 7 برای سپتمابر برخی جاها وقت هست.(400 )
    موسسه شماره 3. زبان انگلیسی هزینه 8 برای سپتامبر برای همه جا تا آخر هفته فرصت هست.(700)
    موسسه شماره 4. زبان انگلیسی هزینه 4 برای هیچ کجا فرصت نیست(1000)
    ضمیمه:
    دوستانی که برای دوره های پزشکی و دندانپزشکی مایل هستند اقدام کنند وزارت بهداشت برای دانشگاه ها و کشور هایی که در لیست نیستند یا گروه ارزیاب نرفتند(همون بهتر که نرند ! الفاتح لیبی تایید قطعی. فلان دانشگاه آمریکا با رده برتر تایید مشروط!) در صورتی که رتبه زیر 1000 QS یا 400شانگهای رو داشته باشند مورد تایید هستند و نامه دریافت ارز دولتی هم صادر میشه
    من نمیدونم موسسه که شما فرمودید در چه حدیه و اختیاراتش تو چین چقدر خریدار داره!!! اما من چیزی که تو اینجا دیدم که همه چیز هر ماه ممکنه تغییر کنه!!! از شهریه تا زبان دانشگاه. اما کلاً چیزی که واسه پزشکی مرسومه طول مدتش 8 ساله بیشتر به زبان چینی و شهریه 6 تا 8 هزار دلار سالیانه و در ضمن واسه چین تا 2 ماه قبل از شروع کلاسها هم میشه اقدام کرد. البته به موسسه هم بستگی داره که چقدر حرفه ای باشه تا برات پذیرش با همه مواردی که در بالا ذکر کردید تو دانشگاههای تاپ بگیره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    من نمیدونم موسسه که شما فرمودید در چه حدیه و اختیاراتش تو چین چقدر خریدار داره.
    کلید حل همه مسئله همینه!
    یعنی متاسفانه عدم صداقتی که در عمده موسسات دانشجویی حکمفرماست(البته هستند انسانهای صادق هم در این بین) عمدتا اختیارات و توانایی هاشون رو فراتر از اون چیزی که هست نشون میدند. یا کاری رو که نمیتونند کلا اونقدر برای متقاضی سخت میکنند که بنده خدا فکر میکنه اون کار اصلا نشده.نمونه هایی از این دست رو برخی دوستانی که برای کشئرهایی مثل هندوستان فیلیپین و ... اقدام کردن و در شهرهای بدون امکانات هند یا در دانشگاهای غیر معتبر فیلیپین ثبت نام شدند به وفور میبینیم.حتی برای کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و ....

Junior Member

با سلام
    من براي دكترا در رشته زبانشناسي از دانشگاه ژجيانگ پذيرش گرفتم كه دانشگاه هم بهم بورس نوع B داده كه شامل ماهانه 2000 يوان و بيمه و خوابگاه رايگان هست.
    اما شهريه رو كه سالانه 30000 يوان هست رو خودم بايد بدم.
    به نظرتون ارزش داره كه برم؟ با توجه به اينكه اين روزا سخت شده از اروپا بورس و حتي پذيرش گرفتن...
    ميشه از چين رفت جاي ديگه؟ يا حتي اونجا موند؟
    ميشه تو چين كار كرد حين تحصيل؟
    از وضعيت خوابگاه ها خصوصا خوابگاههاي دانشگاه ژجيانگ اگه اطلاعاتي دارين منون مبشم در اختيارم بذاريد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amin198 نمایش پست ها
    با سلام
    من براي دكترا در رشته زبانشناسي از دانشگاه ژجيانگ پذيرش گرفتم كه دانشگاه هم بهم بورس نوع B داده كه شامل ماهانه 2000 يوان و بيمه و خوابگاه رايگان هست.
    اما شهريه رو كه سالانه 30000 يوان هست رو خودم بايد بدم.
    به نظرتون ارزش داره كه برم؟ با توجه به اينكه اين روزا سخت شده از اروپا بورس و حتي پذيرش گرفتن...
    ميشه از چين رفت جاي ديگه؟ يا حتي اونجا موند؟
    ميشه تو چين كار كرد حين تحصيل؟
    از وضعيت خوابگاه ها خصوصا خوابگاههاي دانشگاه ژجيانگ اگه اطلاعاتي دارين منون مبشم در اختيارم بذاريد...
    دروود.
    البته این بورس ممکنه برای سال بعد با درخواست شما و با توجه به همکاری و پیشرفت تحصیلی بیشتر هم بشه. در چین اجازه کار دانشجویی با داشتن work permit مشکلی نداره یعنی این قسمت را باید از سفارت پیگیر بشید. کلاً چین یک دانشجو رو به عنوان ارز میبینه. اما بودن کسانی که از چین به دانشگاهها و کشورهای مطرح رفتند. البته بنده هم با توجه به وضعیت حال حاضر اروپا این پیشنهاد را میدهم که در چین تحصیل نمایید.

Banned

سلام.
    یک سوال داشتم میخاستم بدونم که حدود نمرات در چین چنده ؟ منظورم معدل کارشناسی یا ارشد ...
    با این اوضاع که چین با امریکا مشکل پیدا کرده ایا هنوز هم از چین کسایی میتونن بورس امریکا بگیرن ؟

Banned

دوستان کسی چیزی راجع به دانشگاه نانجینگ و شهر نانجینگ میدونه؟ سطح علمی.امکانات.محیط بین المللی. محیط شهری و امکانات شهری و آب و هوا
    همینطور راجع به شهر و دانشگاه ووهان.
    و اینکه آیا الان فرصت مونده برای دانشگاه های پکن و شانگهای اقدام کردن یا نه؟ و در صورتی که کسی یک سال رو در دانشگاه های نانجینگ یا ووهان بگذرونه امکان داره برای سال بعد انتقال بگیره به پکن؟ اصلا این دانشگاه ها برای رشته پزشکی ارزش وقت و هزینه رو داره یا نه؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

دوستان کسی چیزی راجع به دانشگاه نانجینگ و شهر نانجینگ میدونه؟ سطح علمی.امکانات.محیط بین المللی. محیط شهری و امکانات شهری و آب و هوا
    همینطور راجع به شهر و دانشگاه ووهان.
    و اینکه آیا الان فرصت مونده برای دانشگاه های پکن و شانگهای اقدام کردن یا نه؟ و در صورتی که کسی یک سال رو در دانشگاه های نانجینگ یا ووهان بگذرونه امکان داره برای سال بعد انتقال بگیره به پکن؟ اصلا این دانشگاه ها برای رشته پزشکی ارزش وقت و هزینه رو داره یا نه؟
    ممنون
    کلاً دو شهر نانجینگ و ووهان بعد از بیجینگ و شانگهای قطب علمی در چین محسوب میشن. خود دانشگاه NANJING UNIVERSITY , Huazhong science and tech , Wuhan university دانشگاههای ممتاز و معروفی هستند در رنکینگ جهانی qs رتبه زیر 400 دنیا را دارند البته من بیشتر در زمینه فنی ومهندسی میدونم که خیلی قوی هستند در زمینه پزشکی بیشتر از دانشگاه ووهان تعریف شندیم. در ضمن در چین امکان انتقال به شهر دیگر هم وجود دارد. هر دو شهر از شهریت و امکانت خوبی برخوردارند فقط ووهان شاید تابستانهای گرم و خشنی داشته باشه. به هر حال از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه است.

Banned

دوستان آیا محدودیت سنی هم داره برای پزشکی در چین؟من جایی نشنیدم اما توی یک سایتی میخوندم