صفحه 5 از 62 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 614

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در چين و مسائل مرتبط (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در چين

نقل قول نوشته اصلی توسط jiaotong نمایش پست ها
    سلام
    برای تحصیل به هند و مالزی نرید و قول این که دانشگاهاش انگلیسی زبان هستن را نخورید اگه به چین بیاید هم زبان چینی یاد میگیری و هم انگلیسیت قوی میشه و هم مدرک دانشگاهی میگیری.
    من در خدمتم.
    سلام علیکم

من الان تو یه وضعیت بحرانی گیر افتادمه، من میخوام برا ادامه تحصیل در مقطع ارشد در رشته بیوتکنولوژی گیاهی ادامه تحصیل بدم، همین الان که این کامنتو میدم بهم گفتن که پذیرشم از دانشگاه عثمانی هند با مشکل مواجه شده و ظاهرا ظرفیتتش تکمیله، از قضا من با یکی از این موسسات اعزام دانشجو به خارج در ارتباط بودم و بهم گفتن که به جای هند بیا بفرستیمت چین!!! حالا من دقیقا بین یه دوراهی گیرافتادمه، از این طرف معلوم نیست وضعیت پذیرشم در هند به چه نتیجه ای برسه و از اینطرف هم هیچ شناختی رو کشور چین ندارم و اصلا نمیدونم تو کدوم دانشگاه و کدوم شهرش میشه تحصیل کرد و هزینه های زندگیش چطوریه، ضمنا من فقط میتونم به زبان انگلیسی تحصیل کنم و اصلا پایه نیستم واسه یادگیری زبان چینی، از اونجاییم که همه میگن "برای ادامه تحصیل به هند نرید" دیگه کاملا پادرهوا باقی موندمه و نمیدونم تکلیفم با زندگیم چیه، از شما که اونجایید میخوام که من رو روشن کنید، بقیه اطلاعات مورد نیاز رو به ایمیلتون فرستادم، خواهشا هر چه سریعتر جواب بدید !!!!!

موفق باشید
    ویرایش توسط maziyarsh : September 20th, 2011 در ساعت 06:42 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

سلام . چرا خیلی از سولات و مخصوصا سوالاتی که در مورد هزینه تقریبی زندگی در ماه پرسیده شده بی جواب مونده ؟ راستش من هم می خواستم برای هند اقدام کنم ولی چون زمان اپلای کردن برای امسال تموم شده موسسه مربوطه بهم چین رو پیشنهاد داد !! که من هیچ وقت بهش حتی فکر هم نکرده بودم و در نتیجه هیچ اطلاعی در مورد ادامه تحصیل در رشته های زیر شاخه پزشکی در مقطع فوق لیسانس در این کشور ندارم . خواهشا اگر کسی اطلاعی در مورد رشته های پیراپزشکی کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی و هزینه های دانشگاه و زندگی و کلا شرایط تحصیل در چین داره در اختیار ما هم قرار بده . خیلی مهمه و وقت هم به قول معروف تنگ هست . یک دنیا ممنون .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1361 نمایش پست ها

سلام
    من دانشجوی دکترای عمران در کشور چین هستم.فوق لیسانسم را در کشور هند گذروندم،در مقام مقایسه سطح دانشگاههای چین قابل مقایسه با هند نیست،چه از نظر اساتید،امکانات دانشگاهی،دانشجویان... بسیاری از دانشجویان بدون آگاهی‌ کشورهای مثل مالزی،هند یا قبرس را انتخاب میکنند،بدون اینکه بدانند بسیاری از این دانشگاها مورد تأئید حتا وزارت علوم ایران نیست،در حالی‌ که اغلب دانشگاههای چین دارای رتبه ممتاز وزارت علوم هستند.هزینهٔ زندگی‌ در شهرهای دانشجویی چین پایین تر از شهرهای هند یا مالزی و در سطح معقولی می‌باشد چرا که شما با خواب گاه و سالن غذا خوری مناسب و تمیز مواجه هستید چیزی که من خودم در هند اصلا تجربه نکردم.
    اگر دوستان سوالی داشتند من در خدمتم.

سلام من لیسانس عمران دارم و میخوام برای ارشد در چین اقدام کنم؟ هزینه زندگی ماهیانه چقدره؟ کدوم دانشگاه و شهر مناسبه؟ من معدلم 50/13 است میشه فاند بگیرم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzabeigi نمایش پست ها
    سلام من لیسانس عمران دارم و میخوام برای ارشد در چین اقدام کنم؟ هزینه زندگی ماهیانه چقدره؟ کدوم دانشگاه و شهر مناسبه؟ من معدلم 50/13 است میشه فاند بگیرم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    فکر کنم به صورت زیر باشه(اگه اشتباه کردم دوستان درست کنن) :
    • هزینه زندگی در چین (ماهانه) : 600,000 تا 850,000 تومان
    • هزینه دانشگاه(سالی) : 6,052,000 تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    فکر کنم به صورت زیر باشه(اگه اشتباه کردم دوستان درست کنن) :
    • هزینه زندگی در چین (ماهانه) : 600,000 تا 850,000 تومان
    • هزینه دانشگاه(سالی) : 6,052,000 تومان
    سلام
    نه خیلی دست بالا گرفتید
    خود موسسه ها تو وب سایتشون نوشتن ماهانه 200هزار تومان هزینه زندگی سالانه 5000دلار تحصیل.

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام
    نه خیلی دست بالا گرفتید
    خود موسسه ها تو وب سایتشون نوشتن ماهانه 200هزار تومان هزینه زندگی سالانه 5000دلار تحصیل.
    ممنون، میشه سایتشون رو اینجا قرار بدید. من با توجه به این تاپیک گفتم (هر یوان تقریبا برابر با 170 تومان است )

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

600هزار تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نه بابا.چه خبره.مگه تو المان میخوای زندگی کنی؟همون 200$صحیح تره
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    600هزار تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نه بابا.چه خبره.مگه تو المان میخوای زندگی کنی؟همون 200$صحیح تره
    باز هم میگم لطفا منبع رو ذکر کنید.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

این همه بچه هایی که در چین دارن تحصیل میکنن فکر کنم معتبر ترین منبع باشن که همه هزینه ی ماهانه رو بین 150تا 200دلار گفتن
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

با سلام.دوستان به این نکته توجه کنند که ابتدا باید دانشگاه مورد نظر رو انتخاب کنند تا مشخص شود که در کدام شهر چین هست چون هزینه ها در هر شهر ی متفاوت است و برای اطمینان از هزینه ها می تونید به خود وب سایت دانشگاه قسمت accommodationبرید و اگر بازهم اطلاعاتی در مورد هزینه وجود نداشت می تونند به اداره ای که مربوط به student lifeهست ایمیل بزنید و ازشون بپرسید و برای اطلاع از هزینه تحصیل قسمتtuitions fee دانشگاه برید. ویا در قسمت سرچ دانشگاه این عبارات را تایپ کنید
    با تشکر