صفحه 54 از 62 نخستنخست ... 444454647484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 614

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در چين و مسائل مرتبط (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصيل در چين و کلیه مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab146 نمایش پست ها
    سلام.نگران نباشم یعنی چی؟یعنی واسه مستر بدم یا لیسانس؟ویه سوال دیگه اگه چینی باشه یعنی از عهدش بر نمیام؟نمی دونم انگار چینی بود یا چینی و انگلیسی باهم؟این چطوره؟ این سایتها اگه اسکولارشیپ که تبلیغ می کنند چه جوریه؟این سایت راحت واسم پذیرش می گیره؟ببخشیدا.لان که زمان تموم شده کی اقدام کنم.یا لان برم زبان بخونم؟می شه راهنماییم کنید؟من خیلی سوال دارم
    دوست عزیز.
    منظور بنده دوره فوق بوده است. چینی باشه کار راحتی ندارید حداقل باید 1 الی 1.5 سال چینی بخونید. البته من دوره چینی - انگلیسی ندیدم اما شاید بهتون پیشنهاد بشه. البته وزارت علوم با تحصیل به چینی مخاف هست. بهتره یک سوالی بپرسید. برای بورس csc در تاریخ مورد نظر از طریق سفارت اقدام کنید. سایت مورد نظر تنها با پرداخت application fee دانشگاه برای شما پذیرش گرفته و به ادرس منزل ارسال خواهد کرد نگران تایید بودنش نباشید اینجا خیلی ها از این سیستم استفاده کرده اند. بله ارز دولتی تعلق میگیره البته اگر ارزی هنوز وجود داشته باشه!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

سلام خواهشا جواب بدید تحصیل در مقطع ارشد در دانشگاه های انگیلیسی زبان در رشته های 1. مدیریت و 2.مهندسی صنایع ترمی چقدر هزینه دارد؟ و آیا در نمره دادن مثل هند سخت گیری میشود یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سلام خواهشا جواب بدید تحصیل در مقطع ارشد در دانشگاه های انگیلیسی زبان در رشته های 1. مدیریت و 2.مهندسی صنایع ترمی چقدر هزینه دارد؟ و آیا در نمره دادن مثل هند سخت گیری میشود یا نه؟
    بستگی به دانشگاه مقصد شما دارد. برای دوره های فوق در چین که عموماً بین 2-3 سال طول میکشه باید سالی بین 25000 تا 40000 یوان تنها برای تحصیلات هزینه کنید. به عنوان مثال دانشگاه Tsinghua برای فوق مدیریت مهندسی سالی 39000 یوان میگیره اما مثلاً دانشگاه NUAA در نانجینگ همین رشته را سالی 24500 یوان میگیره!!! باید بررسی کنید ببینید کجا میتوانید تحصیل کنید. (یوان امروز در ارز مبادلاتی 400 تومان)
    دوره انگلیسی هم در دانشگاهها وجود داره باید بررسی کنید ببینید رشته شما امسال ارائه میشه یا خیر. در خصوص نمره و سخت گیری به طبع با تلاش و کوشش میشه دست پیدا کرد. اینجا دوستانی هستند که از هند امده اند و راضی بودند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avantgarde نمایش پست ها
    برادر من اینکه میگید شما اینجا هرکی رو دیدید که بورسه بنظر من خیلی اطلاعات پرتی هست.چین ملیون ها نفر دانشجو داره.منظورتون از هر چی آدم که می بینید دقیقا کی و در کدوم دانشگاه هست؟من تو ووهان درس می خونم.و اینجا غیر یک ایرانی که به زبان چینی داره درس می خونه عملا هیچ ایرانی دیگه ای رو ندیدم که بورس باشه.اینکه بچه ها بتونن با بورس بیان عالیه ولی به نظر شما یک کشور یک ملییارد و سی صد ملیونی به همه دانشجوهای خارجیش به خواد بورس بده فکر می کنید چقدر منطقیه؟چرا فکر می کنید چین اومدن فقط با بورس می ارزه؟رنک دانشگاش پایین تر از مالزی و فیلیپین هست؟هزینه زندگی توش بالاتر هست؟دقیقا چی؟موسسات اعزام دانشجو به ازای گرفتن بورس حداقل یک ماه از مبلغ بورس رو از شما می گیرن.چرا نباید بورس بگیرن برای شما وقتی ادعا می کنید با هر رزومه ای به دانشجو بورس تعلق می گیره .از پول بدشون میاد؟

آره برادر،۱-هزینهٔ دانشگاه خیلی‌ بالاتر هستش۲-اینجا بالای ۹۰% از دانشجوهای خارجی‌ بورس هستن۳-وقتی‌ سایت دولتی چین هست واسه بورس دیگه خیلی‌ ببخشید طرف سوادش در حد خوندنو نوشتن باشه که بخواد کارشو بده به مؤسسه.۴-هزینهٔ زندگی‌ اینجا با مالزی یکی‌ هست ولی‌ هزینهٔ دانشگاه به مراتب بالاتر هستش.۵-منم با اون دوستمون کاملا موافقم چین بدون بورس ارزشی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    هزینش از ۲۸۰۰۰ یوان به بالاست.نخیر عزیزم.انقد سخت گیری نمی‌شه که خودتون دیگه کلافه میشید.من از همین الان معدل بالای ۹۰ شمارو در فوق لیسانس بهتون تبریک میگم.چون غیر از این باشه خیلی‌ عجیبه از دانشگاههای چین.منتها اگه ایشالا تشریف آوردید به جای واحد مثلا کنترل بهتون واحد مثلا فلسفهٔ اقتصاد دادن و رشتتونم مثلا مهندسی برقه زیاد شگفت زده نشید.به قول بعضی‌ از دوستان خوب به هر حل دانشگاههای چین رنکش بالاست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

امیر جان یه سوال دیگه ارشد مدیریت ارزونتره یا مهندسی صنایع؟در مورد اینکه گفتی به جای کنترل فلسفه میدن متوجه نشدم و اینکه اگه بورس بگیرم کل هزینه های دانشگاه و در بر میگیره؟

Junior Member

سلام به همه ی دوستان....
    من دانشجوی رشته کامپیوتر(نرم افزار)هستم برای ارشد میخوام اقدام کنم برای چین:
    خواستم بدونم،رزومه تاثیر داره برای گرفتن پذیرش،میانگین هزینه چقدره؟،زبان انگلیسی برای دانشجویان کامپیوتر خیلی مهمه،آیا زبان هم انگلیسیه؟چقدر میشه به این موسسات اعزام اعتماد کرد...؟
    ممنون از همگی...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nimbili نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان....
    من دانشجوی رشته کامپیوتر(نرم افزار)هستم برای ارشد میخوام اقدام کنم برای چین:
    خواستم بدونم،رزومه تاثیر داره برای گرفتن پذیرش،میانگین هزینه چقدره؟،زبان انگلیسی برای دانشجویان کامپیوتر خیلی مهمه،آیا زبان هم انگلیسیه؟چقدر میشه به این موسسات اعزام اعتماد کرد...؟
    ممنون از همگی...

دوست عزیز.
    مطالب این تاپیک رو بدقت مطالعه نمایید تمامی پرسشها دستتون خواهد امد. در ضمن برای چین اصلاً نیازی به موسسات نیست هزینه زیادی اخذ می کنند بهتره صفحات قبلی رو بخونید نحوه اخذ پذیرش و سایر امور رو توضیح دادم. کلاً با توجه به هزینه تحصیل در چین کمی گرون در میاد اما زندگی همچنان خوبه و تقریباً منطقی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام به دوستای عزیزم
    من مهندسی شیمی دانشگاه ازاد خوندم و معدلمم 15.5 هستش و توی این فکرم که برای مهر ماه سال اینده از دانشگاه نانجینگ پذیرش بگیرم و به این دلیل سال اینده تا یکم زبانم رو بهتر کنم.سطح زبان من در حد خیلی بالا نیست(کتاب interchange3).حالا چندتا سوال داشتم.
    1-به نظر شما با این شرایط دانشگاه نانجینگ بهم پذیرش میده؟و توی رشته ی مهندسی شیمی سطحش خوبه؟
    2-با این سطح زبان وارد دانشگاه شدن کار درستیه(تا سال اینده قوی ترم میشم)؟و ایا تسلط به زبان اختصاصی رشته ی خودم مهمه؟
    3-دانشگاه تهران شعبه ی بین المللش توی کیشه اما اعتبار مدرکش به اندازه ی دانشگاه تهران نیست.میخاستم بدونم دانشگاه بین الملل چین که اینطوری نیست؟
    اگه جواب بدین کمک بزرگی بهم کردین .ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aminami نمایش پست ها
    سلام به دوستای عزیزم
    من مهندسی شیمی دانشگاه ازاد خوندم و معدلمم 15.5 هستش و توی این فکرم که برای مهر ماه سال اینده از دانشگاه نانجینگ پذیرش بگیرم و به این دلیل سال اینده تا یکم زبانم رو بهتر کنم.سطح زبان من در حد خیلی بالا نیست(کتاب interchange3).حالا چندتا سوال داشتم.
    1-به نظر شما با این شرایط دانشگاه نانجینگ بهم پذیرش میده؟و توی رشته ی مهندسی شیمی سطحش خوبه؟
    2-با این سطح زبان وارد دانشگاه شدن کار درستیه(تا سال اینده قوی ترم میشم)؟و ایا تسلط به زبان اختصاصی رشته ی خودم مهمه؟
    3-دانشگاه تهران شعبه ی بین المللش توی کیشه اما اعتبار مدرکش به اندازه ی دانشگاه تهران نیست.میخاستم بدونم دانشگاه بین الملل چین که اینطوری نیست؟
    اگه جواب بدین کمک بزرگی بهم کردین .ممنون
    دانشگاه نانجینگ سطحش بالاست و جزو دانشگاههای 150 دنیاست و خیلی از سطح دانشگاهها مورد نظر بالاتره در ضمن به نظرم با همین سطح زبان هم بتونید پذیرش بگیرید اما اینکه در دانشگاه چطور بخواهید مکاتبه یا گفتگو بپردازید به خودتان بستگی داره. اصلاً چین دانشگاه بین المللی نداره تا اونجا که میدونم!!! بیشترشون public و درصدی هم private هستند. سوالتون واضح نبود.