صفحه 68 از 68 نخستنخست ... 185859606162636465666768
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 673 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianzs نمایش پست ها
    سلام دوستان پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
    من دانجشوی سال چهارم پزشکی هستم داخل ایران و قصد دارم برای رزیدنتی به آلمان مهاجرت کنم.دیدم دوستان راجع به معدل برای ورود به دوره عمومی خیلی صحبت کردن که باید 18.5 به بالا باشه.میخواستم بدونم برای ورود به پوزیشن های تخصص هم معدل حرف اولو میزنه؟؟ یا مثلا مسائلی مثل سابقه کار یا تسلط خوب به آلمانی کاورش میکنه؟ آخه معدل بالای 18.5 19 برای کل دوره عمومی واقعا خیلی سخت هست و حداقل من کمتر کسی رو دیدم با چنین معدل هایی فارغ التحصیل بشه. خیلی جاها معمولا بیشتر نمرات سالهای آخر و صعودی بودنش رو ملاک قرار میدن میخواستم بدونم تاثیر معدل برای ورود به رزیدنتی به چه شکل هست؟
    و اینکه دیدم یه سری دوستان راجع به پروانه طبابت میگفتن که مثکه دائم نمیدن.کسی اطلاعی از این داره که الان به چه شکل هست؟ یعنی تکلیف چیه اگه پروانه دائم ندن نمیشه کلا واسه اپروبیشن اقدام کرد؟؟ هیچ راه جایگزینی نیست؟؟

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن پاسخ بدن.
    سلام. معدل تاثیر مستقیمی برای ورود به دوره های تخصص در المان نداره. شروط لازم برای وارد شدن به پوزیشن های تخصص ابتدا دانش کافی زبان آلمانی بعد هم پاس کردن ازمون های اپروباسیون و همینطور فاخاشپراخ پرفونگ یا همون زبان تخصصی پزشکی در آلمان هست. بسیاری از پزشکانی که از خارج از اروپا میان معمولا سعی میکنن یه دوره روتیشن بردارن تو یکی از بیمارستان های آلمان که رزومه شون از نظر سابقه کاری تو آلمان تقویت کنن و این مسیله هم میتونه بسیار موثر باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام. معدل تاثیر مستقیمی برای ورود به دوره های تخصص در المان نداره. شروط لازم برای وارد شدن به پوزیشن های تخصص ابتدا دانش کافی زبان آلمانی بعد هم پاس کردن ازمون های اپروباسیون و همینطور فاخاشپراخ پرفونگ یا همون زبان تخصصی پزشکی در آلمان هست. بسیاری از پزشکانی که از خارج از اروپا میان معمولا سعی میکنن یه دوره روتیشن بردارن تو یکی از بیمارستان های آلمان که رزومه شون از نظر سابقه کاری تو آلمان تقویت کنن و این مسیله هم میتونه بسیار موثر باشه.
    خیلی ممنون از پاسختون.
    مسئله دیگه ای که میخواستم بدونم اینه که تا اونجایی که من میدونم دوره های تخصص هم به صورت با حقوق و هم به صورت پزشک مهمان ارائه میشه، میخواستم بدونم پزشکان خارج از اروپا هم برای حالت حقوق دار شانس دارن؟؟ و اینکه اگه به صورت پزشک مهمان پذیرش شیم مثل بقیه دانشجو ها اجازه کار دانشجویی بهمون تعلق میگیره و اون داستانای دانشگاه مثل بلاک کردن پول و اینارو داره؟ حالت با حقوق چی؟ کلا رزیدنت هم مثل دانشجوها حساب میشه یا خیر؟
    و مورد دیگه اینکه غیر از تقویت زبان توصیه خاص دیگه ای بهم دارین که از الان پیگیرش باشم یا نه؟
    شرمنده بابت طولانی شدن سوالات.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianzs نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.
    مسئله دیگه ای که میخواستم بدونم اینه که تا اونجایی که من میدونم دوره های تخصص هم به صورت با حقوق و هم به صورت پزشک مهمان ارائه میشه، میخواستم بدونم پزشکان خارج از اروپا هم برای حالت حقوق دار شانس دارن؟؟ و اینکه اگه به صورت پزشک مهمان پذیرش شیم مثل بقیه دانشجو ها اجازه کار دانشجویی بهمون تعلق میگیره و اون داستانای دانشگاه مثل بلاک کردن پول و اینارو داره؟ حالت با حقوق چی؟ کلا رزیدنت هم مثل دانشجوها حساب میشه یا خیر؟
    و مورد دیگه اینکه غیر از تقویت زبان توصیه خاص دیگه ای بهم دارین که از الان پیگیرش باشم یا نه؟
    شرمنده بابت طولانی شدن سوالات.
    به رزیدنت ها حقوق پرداخت میشه فرقی نمیکنه که اروپایی یا غیر اروپایی باشی شاید گرفتن پوزیشن سخت تر باشه
    ویزای رزیدنتی ویزای کاری هست و هر کاری میشه باهاش کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)