صفحه 57 از 68 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

پزشکی در آلمان یا باید قبولی پزشکی در ایران داشته باشین یا برین کالج که باید حداقل مدرک آلمانی c1 یا تست داف ارائه بدین و علاوه بر اون معدل پیش دانشگاهی و دیپلم خیلی بالا(18 و19 به بالا) داشته باشین

موضوع سنتون هم مطمئنا مشکل سازه و گپ تحصیلی زیادی هم دارین که حساسیت سفارت رو به شدت بالاتر میبره..البته اینا موقعیه که معدل بالایی تو دیپلم و پیش دانشگاهی دارین وگرنه کار به سفارت نمیکشه..

فکر نکنم با وجود سنتون و حجم عظیمی که الان با سن کم و معدل های خیلی بالا برای پزشکی الان خیلی وقته تو نوبت هستن بتونین روی پزشکی و پذیرشش حساب باز کنین

Junior Member

من اگه بدونم مشکل سنم حل میشه دیپلم و پیش تجربی میگیرم.دیپلم و پیش من الان ریاضی هست
    موسسه بمن گفتش که سفارت برای اینکه بت ویزا بده پذیرش از ارشد رشته خودت بگیر(مهندسی برق) و اونجا به فکر تغییر رشته باش

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

مشکل سن که قابل حل نیس چون کالج یه محدودیت سنی ای داره..شما با پذیرش ارشد رشته خودت هم بری اونور بخاطر سن احتمالا کالج گیر میده ..چون اینجا تا مدرک آلمانی مناسب برای پزشکی رو بگیری میشه 29 الی 30 اگه پیش زمینه آلمانی خوندن نداشتی.

دیپلم و پیش دانشگاهی گرفتنش مهم نیس معدل بالای اون مهمه.و صد البته تسلطتون به زبان آلمانی..چون پزشکی خوندن به زبان آلمانی به زبان ساده اس و رویاییه ولی در عمل حتی برای کسایی که تو ایران داشتنپزشکی میخوندن و الان رفتن اونور هم دشواره..چون سطح بالایی از زبان آلمانی رو میطلبه

شما بهتره دنبال ادامه رشته اصلی خودت باشی..رشته بدی هم که نیس..از این شاخه به اون شاخه پریدن دردی رو دوا نمیکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering amirkabir university

سلام دوستان
    کسی از مراحل پروسه ی ولیدیشن مدرک پزشکی عمومی در آلمان اطلاع داره؟

Junior Member megadreamer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine,IAUTMU

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط yashargrkn نمایش پست ها
    سلاموقتتون بخیر و خسته نباشید
    من دانشجوی پزشکی سال 6 هستم , میخواستم در اینده نزدیک برای تخصص در آلمان اقدام کنم. تا سال مدرک b1 رو دارم و تا سال اینده میتونم تا c1 رو بگیرم. رزومه ی خوبی از لحاظ مقاله دارم و چند مقاله isi دارم. معدلم حدود 17 هست. میخواستم ببینم چقدر امیدوار باشم؟ معدلم پایین نیست؟ میتونم به دانشگاه های خوب امیدوار باشم؟ جز این موارد چه چیزی میتونه شانس منو برای گرفتن پذیرش بالا ببره؟
    ممنون
    جع به تخصص المان باید بگم که چون مدرک پزشکی ما از ایران و کشور جهان سوم هست شما هر مقاله و معدل خوبی هم داشته باششی باید امتحانkenntnisprüfungکه امتحان دشواری هست به زبان المانی شفاهی و کتبی پاس کنین و همچنین امتحان زبان تخصصی پزشکی المانی رو هم پاس کنین هیچ کدوم از این امتحانا در ایران برگزار نمیشه و مدرک شما بدون این دو تا بررسی نمیشع بنابراین دلتونو با معدل بالا و مقاله خوش نکنین مورد داشتیم معدل 15تونسته هر دوتا رو پاس کنه و کسی هم بوده که17معدلش بوده مونده تو امتحاناش مهم همون 2تا امتحانه برای وثیقه طرح 80میلیون در کنار اون مبلغی که برا ازاد کردن مدرک میدین باید بپردازین پروسش حداقل2سال طول میکشه صبر میخواد المانی هم زبانی نیس که شما کلاس برین س1بگیرین و تمام خیلی تمرین و تکرار میخواد اگر ادمش هستین بسم الله

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6699 نمایش پست ها
    مشکل سن که قابل حل نیس چون کالج یه محدودیت سنی ای داره..شما با پذیرش ارشد رشته خودت هم بری اونور بخاطر سن احتمالا کالج گیر میده ..چون اینجا تا مدرک آلمانی مناسب برای پزشکی رو بگیری میشه 29 الی 30 اگه پیش زمینه آلمانی خوندن نداشتی.

دیپلم و پیش دانشگاهی گرفتنش مهم نیس معدل بالای اون مهمه.و صد البته تسلطتون به زبان آلمانی..چون پزشکی خوندن به زبان آلمانی به زبان ساده اس و رویاییه ولی در عمل حتی برای کسایی که تو ایران داشتنپزشکی میخوندن و الان رفتن اونور هم دشواره..چون سطح بالایی از زبان آلمانی رو میطلبه

شما بهتره دنبال ادامه رشته اصلی خودت باشی..رشته بدی هم که نیس..از این شاخه به اون شاخه پریدن دردی رو دوا نمیکنه
    سلام
    دقیقا من هم با صحبت شما موافق هستم. الان من با کسانی که المان پزشکی یا دندان میخونن صحبت میکردم میگفتن بچه ها اینجا تنها مشکلی که دارن مشکل سختی زبان المانی هست و هنوز هم همه با کلی امتحان زبان المانی و غیره که پاس کردیم موقع درس خوندن با زبان مشکل داریم

Junior Member

سلام،من ميخواستم بدونم شهريه دانشگاه هاي آلمان براي پزشكي عمومي چقدر هست؟؟و اينكه به نظر شما براي پزشكي خوندن در آلمان داشتن ليسانس زيست بهتر هست يا ميكروبيولوژي؟؟

رشته و دانشگاه
    Medicine,IAUTMU

فرقی نمیکنه زیست باشه یا میکروبیولوژی معدل بالای19شانس خوبی داره (در مورد بالای 18هم شانس داره ولی مسلمن کمتره) ولی باز هم تضمینی نیست چون رقابت در پذیرش از لیسانس به پرشکی خیلی بالاست و منقاضی زیاده مضاف بر اینکه باید امتحان dsh(زبان المانی)که در المان برگزار میشه و امتحان سختی هست رو پاس کنین درمورد شهریه هم شهریه ندارن ولی هر ترم یه مبلغ معینی که از300یورو بالاتر نمیره و در دانشگاها متفاوته رو باید بپردازین همین باعث شده که هجوم به دانشکده های پزشکی بالا بره و المان پذیرش پزشکی سختتری داشته باشه چون هم به صرفه تر و هم کیفیت بالایی داره در کل بهتره با دانشگاه های پزشکی از طریق ایمیل مکاتبه کنین و مدارک لازم و سوالاتونو بپرسین و مطمئن باشین اگه روز تعطیل نباشه نهایتن تا 2ساعت بعد جواب ایمیل رو خواهید گرفتهمچین ادمایین المانیهای دوس داشتنی

Junior Member

سلام
    ميخواستم بدونم ايا راهي براي رفتن قبل از اينترني وجود داره،به طوريكه بعد استيجري بشه اقدام كرد؟

رشته و دانشگاه
    Medicine,IAUTMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarakhm نمایش پست ها
    سلام
    ميخواستم بدونم ايا راهي براي رفتن قبل از اينترني وجود داره،به طوريكه بعد استيجري بشه اقدام كرد؟
    از اول بخواین شروع کنین با شرط معدل بالای18و حداقل 2ترم در دانشگاه دولتی میتونین مدارکتون و مدرک زبان بفرستین و شانستونو امتحان کنین برای استاجری و اینترنی احتمالش نزدیک به صفره چون دانشگاههای ایران دانشکده جهان سوم و پایینتر از المان محسوب میشه امید دادن به اینکه شدنیه بیخود و نا به جاست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)