صفحه 38 از 68 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Banned

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط adnantaherian نمایش پست ها
    در تایید حرف شما الان ما روسیه خوندیم اما رزیندتی رو ایران نگذروندم . یعنی گواهی نظام پزشکی ندارم . بعضیا میگن میخود ، بعضیا میگن نمیخواد . بعضیا میگن اونجا باید بری مناطق روستاییش . خلاصه سرتونو درد نیارم هر کی یه حدیث میگه واسه خودش . ما هم چون المانی زیاد نمیدونیم نمیتونیم ارتباط داشته باشیم از اون طرف هم موقع خوندن بی انگیزه هست ادم واقعا ! چه داستانیه این تخصص آلمان !!!
    کجا بری مناطق روستاییش؟ایران آلمان روسیه؟
    یه پزشک هست روسیه خونده عمومیشو الان ویریجنیا هست در امریکامتخصص هست. البته تخصصو آمریکا گرفت. حالا اگر خیلی طالب آلمان نیستید اونم چک کنید شاید راهی براتون باز شد.
    اگر اشتباه نکنم براتون میفرستم لینکشو جواب سوالای منو همگی رو ریز و درشت داد هرچی پرسیدم امیدوارم بدردتون بخوره. ایمیلشو میدم بهتون.
    یک ماریا شاراپووا یی پیدا میکردید و مقیم همون مسکو میشدید )))) کار هم میکردید الان کلینیک هست توی مسکو یک پزشک ایرانی مسئولشه کارشم خوب گرفته. البته به روحیاتم هست .

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط Matirx نمایش پست ها
    البته!! لیست بلند بالا در گوگل از تعداد زیادی از کلینیک‌های روان پزشکی آلمان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط megadreamer نمایش پست ها
    کلینیکهایی که ذکر کردید منظورتون بیمارستانهای آکادمیک هستن؟برای تخصص مگه نباید بیمارستان دانشگاهی اپلای بشه؟ممنون میشم پاسخ بدید/منظورم برای کسانی هست که میخوان اقامت داءم رو هم بگیرن

کلینیک‌هایی‌ که شما می‌تونید تخصص بگیرید معمولا یا universitätsklinik یا Lehrkrankenhaus باید باشن. این لیست همه کلینیک‌های روان پزشکی‌ رو آلمان رو ردیف کرده .

موفق باشی‌
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

Junior Member

سلام من امسال پيش دانشگاهي هستم و ميخواستم بدونم با مدرك ديپلم ميتونم براي پذيرش در رشته ي پزشكي در دانشگاه هاي المان اقدام كنم؟؟؟ ( معدل امتحانات نهايي سومم ١٩/٧٧ )

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilll نمایش پست ها
    سلام من امسال پيش دانشگاهي هستم و ميخواستم بدونم با مدرك ديپلم ميتونم براي پذيرش در رشته ي پزشكي در دانشگاه هاي المان اقدام كنم؟؟؟ ( معدل امتحانات نهايي سومم ١٩/٧٧ )
    باید برید 1 سال کالج بخونید و بعد اگه نمرات کالجتون عالی بشه ممکنه شانس داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    باید برید 1 سال کالج بخونید و بعد اگه نمرات کالجتون عالی بشه ممکنه شانس داشته باشید.
    من هيچ اطلاعاتي در اين باره ندارم اگه ميشه راهنماييم كنيد يا يك منبع مورد اعتماد معرفي كنيد راستي يه سوال نتيجه كنكور سراسري تو پذيرش تاثيري داره؟

Junior Member

سلام دوستان در مورد تحصیل دخترا میشه یه توضیح بدین ؟؟ خارج شدن از ایران ممکنه ؟؟ من دانش آموز پیش دانشگاهی ام و تا یک ماه دیگه کنکور دارم ... معدل نهایی م 19.44
    در رشته تجربی و می خوام بدونم برای تحصیل تو رشته پزشکی چه میشه کرد ؟؟ اصن وضعیت دخترای مجرد برای خارج شدن از ایران چطوره ؟ و البته بحث هزینه هم مهمه ! اگه کسی اطلاعاتی داره ازش ممنون میشم در اختیارم بذاره !

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maryssmary نمایش پست ها
    سلام دوستان در مورد تحصیل دخترا میشه یه توضیح بدین ؟؟ خارج شدن از ایران ممکنه ؟؟ من دانش آموز پیش دانشگاهی ام و تا یک ماه دیگه کنکور دارم ... معدل نهایی م 19.44
    در رشته تجربی و می خوام بدونم برای تحصیل تو رشته پزشکی چه میشه کرد ؟؟ اصن وضعیت دخترای مجرد برای خارج شدن از ایران چطوره ؟ و البته بحث هزینه هم مهمه ! اگه کسی اطلاعاتی داره ازش ممنون میشم در اختیارم بذاره !
    برای آلمان دیگه؟
    معدلتون خوبه شانستون هم خوبه . روی زبان کار کنید. و اینکه یک سال کالج برید معدلا با هم جمع میشن و دیگه درخواست میدید ببینید برای کجا میتونید به شرط پاس کردن امتحانات کالج با نمره در همین حد البته+ DSH+ B2 و ..... پذیرش میشید اما با این معدل شانستون بالاست برای پزشکی. فقط یه رشته ای قبول بشید تو کنکور ایران که بتونید از قبولی استفاده کنید. لازم نیست حتما پزشکی باشه وقتی قراره برید کالج باهاش.
    هزینه ای برای تحصیل به اون صورت نمیپردازید در آلمان حدودا 750 یورو در ماکزیمم حالتش. و 350 در کمترین. ماهیانه هم همین حدودا 600-700 EU رو در نظر بگیرید. البته طبیعتا سبک زندگی شما در بالاتر و پایین تر بودن این هزینه نقش داره. و بازم طبیعتا نه در حد اینکه مثلا 700 یورو یا 600 یورو بشه 250 یورو نهایت در حد یه 100 یورویی بازم در صرفه جویانه ترین حالت.
    +توجه کنید در باره شانس گفتم شانستون بالاست هیچ چیزی قطعی نیست و ممکنه رقبای بسیار قوی تری داشته باشید هم در کالج هم از نظر معدل اما طبق رواس کلی شرایط شما خوبه.

Junior Member

خیلی ممنونم .... فکر نمیکردم انقد سریع جواب بگیرم !
    توضیحاتتون خیلی خوب بودن . مرسی !
    ولی یکی از اصلی ترین ابهامات من درباره خروج دخترای مجرد از ایرانه ... مشکلی پیش نمیاره ؟
    و البته اینکه من از گذروندن کالج با نمرات بالا نسبتا از خودم مطمینم و میدونم ک توانایی ش رو دارم ! و کنکور هم که یک ماه دیگه س به احتمال زیاد (صد درصد )پزشکی سراسری قبول میشم !
    به نظرتون اینکه دو ترم پزشکی ایران بخونم و توی این مدت زبان آلمانی رو یاد بگیرم کار مناسبیه ؟ میشه توی یه سال مدارکی که برای زبان آلمانی لازمه رو گرفت ؟
    و سوال دیگه اینکه هزینه دانشگاه که گفتین ماکس و مین بین 750-350 است ... مربوط ب چند مدت یک باره ؟ هر ماه باید پرداخته بشه ؟ یا مال یه ترم تحصیلیه ؟ چند ماهه ؟
    پس با این حساب اگه 600 یورو تقریبا در ماه هزینه زندگی باشه چیزی حدود 2 میلیون در ماه میشه دیگه ؟ این هزینه خونه رو هم شامل میشه ؟
    ممنون /

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maryssmary نمایش پست ها
    خیلی ممنونم .... فکر نمیکردم انقد سریع جواب بگیرم !
    توضیحاتتون خیلی خوب بودن . مرسی !
    ولی یکی از اصلی ترین ابهامات من درباره خروج دخترای مجرد از ایرانه ... مشکلی پیش نمیاره ؟
    و البته اینکه من از گذروندن کالج با نمرات بالا نسبتا از خودم مطمینم و میدونم ک توانایی ش رو دارم ! و کنکور هم که یک ماه دیگه س به احتمال زیاد (صد درصد )پزشکی سراسری قبول میشم !
    به نظرتون اینکه دو ترم پزشکی ایران بخونم و توی این مدت زبان آلمانی رو یاد بگیرم کار مناسبیه ؟ میشه توی یه سال مدارکی که برای زبان آلمانی لازمه رو گرفت ؟
    و سوال دیگه اینکه هزینه دانشگاه که گفتین ماکس و مین بین 750-350 است ... مربوط ب چند مدت یک باره ؟ هر ماه باید پرداخته بشه ؟ یا مال یه ترم تحصیلیه ؟ چند ماهه ؟
    پس با این حساب اگه 600 یورو تقریبا در ماه هزینه زندگی باشه چیزی حدود 2 میلیون در ماه میشه دیگه ؟ این هزینه خونه رو هم شامل میشه ؟
    ممنون /
    ماشالا اعتماد به نفس
    بله میتونید دو ترم بخوندی بدر کنارش زبان آلمانی بخونید ولی خب یه مقدار سخته پاس کردن دروسی مثل بافت و اناتومی و در کنارش آلمانی خوندن. دیگه بسته به توان خودتون هست
    نه اون هزینه ترم به ترم پرداخت میشه
    اره اما 600 دیگه کاملا دانشجویی خیلی معمولی. بله با احتساب هزینه خوابگاه هست این.

Junior Member

من دندونپزشک هستم. میخام تخصص بخونم تو المان. کسی میدونه درامد دستیار تخصصی تو المان چقدره؟ یک زوج تو المان چقدر هزینه دارند؟ واسه اینکه مدرک عمومی مو اوکی کنم چکار باس بکنم؟ امتحان باس بدم؟ من اینجا تخصصم رو هم گرفتم ولی بی خیال شدم . چون طرح نرفتم مدرک تخصصمو بم نمی دن. چطوری میشه ثابت کنم اینجا تخصص خوندم؟ اصلا ثابت کردنش به درد می خوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)