صفحه 56 از 68 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

سلام دوستان.
    من تو یکی از دانشگاههای ترکیه پزشکی انگلیسی میخونم و تازه شروع کردم .معدل ترم اولم از ۴>۳.۶ شده .تقریبا از بیست ۱۷.در صورتی که مدرک زبان المانی بگیرم ،بعد ۲ ترم شانس ورود به دانشگاههای المانی رو دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goodengineer نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من تو یکی از دانشگاههای ترکیه پزشکی انگلیسی میخونم و تازه شروع کردم .معدل ترم اولم از ۴>۳.۶ شده .تقریبا از بیست ۱۷.در صورتی که مدرک زبان المانی بگیرم ،بعد ۲ ترم شانس ورود به دانشگاههای المانی رو دارم؟
    سلام
    به نظرم همین ترکیه عمومی رو بگیر برای تخصص اگه خواستی برو المان یا اتریش...این کاری که الان میخوای بکنی یه خورده به زحمت میوفتی و صد درصد نیست

سلام به همه دوستان عزیز در سایت خوب اپلای...دوستان من دانشجوی رشته پزشکی ام و تازه ترم دو رو میخونم.یعنی ورودی مهر ۹۵.عرض کنم بنا به دلایل شخصی قصد مهاجرت دارم.المان اولین و اولویت من میباشد.میخواستم بدونم من میتوانم انتقالی به المان بگیرم یا نه؟یعنی همونطور که یکی از خارج میاد ایران درس میخونه...من برم خارج با انتقالی...ایا باید ازمون خاصی بدم؟من دانشگاه ازاد هستم.ایا باید دانشگاه سراسری باشه؟لطفا اگرشرایط رو میدونید من رو راهنمایی کنید سپاس از همتون.راستی اگر کشور دیگری هم میشناسید که بدون ازمون و این چیزا انتقالی رو میپذیره بهم معرفی کنید....سپاس گذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahardoulaty نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز در سایت خوب اپلای...دوستان من دانشجوی رشته پزشکی ام و تازه ترم دو رو میخونم.یعنی ورودی مهر ۹۵.عرض کنم بنا به دلایل شخصی قصد مهاجرت دارم.المان اولین و اولویت من میباشد.میخواستم بدونم من میتوانم انتقالی به المان بگیرم یا نه؟یعنی همونطور که یکی از خارج میاد ایران درس میخونه...من برم خارج با انتقالی...ایا باید ازمون خاصی بدم؟من دانشگاه ازاد هستم.ایا باید دانشگاه سراسری باشه؟لطفا اگرشرایط رو میدونید من رو راهنمایی کنید سپاس از همتون.راستی اگر کشور دیگری هم میشناسید که بدون ازمون و این چیزا انتقالی رو میپذیره بهم معرفی کنید....سپاس گذارم
    سلام
    در یک جمله کامل و ساده : به هیچ کشوری از دنیا نمیتونید انتقالی بگیرید! نه المان نه جزایر گینه بیسایوو !
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

سلاموقتتون بخیر و خسته نباشید
    من دانشجوی پزشکی سال 6 هستم , میخواستم در اینده نزدیک برای تخصص در آلمان اقدام کنم. تا سال مدرک b1 رو دارم و تا سال اینده میتونم تا c1 رو بگیرم. رزومه ی خوبی از لحاظ مقاله دارم و چند مقاله isi دارم. معدلم حدود 17 هست. میخواستم ببینم چقدر امیدوار باشم؟ معدلم پایین نیست؟ میتونم به دانشگاه های خوب امیدوار باشم؟ جز این موارد چه چیزی میتونه شانس منو برای گرفتن پذیرش بالا ببره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط yashargrkn نمایش پست ها
    من دانشجوی پزشکی سال 6 هستم , میخواستم در اینده نزدیک برای تخصص در آلمان اقدام کنم. تا سال مدرک b1 رو دارم و تا سال اینده میتونم تا c1 رو بگیرم. رزومه ی خوبی از لحاظ مقاله دارم و چند مقاله isi دارم. معدلم حدود 17 هست. میخواستم ببینم چقدر امیدوار باشم؟ معدلم پایین نیست؟ میتونم به دانشگاه های خوب امیدوار باشم؟ جز این موارد چه چیزی میتونه شانس منو برای گرفتن پذیرش بالا ببره؟
    ممنون
    سلام
    شما اگه روزانه میخونید که تا چند سال مدرکتون آزاد نمیشه.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahardoulaty نمایش پست ها
    با سلام

برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و شاخه های ان در اروپا بایستی حتما به زبان ان کشور تسلط کامل داشته باشید. البته برای پوزیشن های اکادمیک PHD قصه کمی متفاوت است.

چیزی به نام انتقالی به اروپا به هیچ وجه وجود ندارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    شما اگه روزانه میخونید که تا چند سال مدرکتون آزاد نمیشه.
    چجوری میتونم ازاد کنم؟ بعد از دو سال طرح آزاد نمیشه؟

بعد از گذروندن طرح مبلغ زیادی واسه آزاد کردنش می خوان؟
    ویرایش توسط maxi1 : July 19th, 2017 در ساعت 03:53 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط yashargrkn نمایش پست ها
    ممنون
    سلام
    شما امیدوار باشید! تاپیک آزاد کردن مدارک و طرح وجود دارند. میتونید طرح رو بگذرونید و تعهدات اموزش رایگان رو بپردازید یا طرح نرید و وثیقه بذارید ( در تاپیک های مرتبط به طور کامل توضیح داده شده).معدل خوب هست. ولی تنها موردی که شما باید اقدام کنید ایجاد لینک با اساتید آلمانی هست و این لازم هست و رو در رو باید صحبت کنید (با ایمیل نمیشه).
    موفق باشید

Junior Member

سلام.دوستان من 28 سالمه.آلمان واسه پزشکی شرط سنی نداره؟من از یکی از موسسات مجاز اعزام دانشجو پرسیدم گفت سفارت به گپ تحصیلی حساسه.سال 90 درس من تموم شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)