صفحه 50 از 68 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

مرسی از جواب. ولی لیسانس نداره. میخواد تحصیلات دانشگاهی رو تو آلمان شروع کنه.
    روند کلیش رو میخواستم.

بازم ممنون

سلام من مهندسی کامپیوتر خوندم, ولی الان می خوام پزشکی بخونم تو المان میخواستم ببینم اطلاعات دارین؟ میدونین تحصیل رایگان ه پزشکی تو المان هست یا نه؟ مرسی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sholehebrahimi نمایش پست ها
    سلام من مهندسی کامپیوتر خوندم, ولی الان می خوام پزشکی بخونم تو المان میخواستم ببینم اطلاعات دارین؟ میدونین تحصیل رایگان ه پزشکی تو المان هست یا نه؟ مرسی
    شما اگه معدل اخرین مقطع تحصیلیتون بالای 18 باشه و مدرک زبان المانی C1 داشته باشید ممکنه شانسی داشته باشید هرچند رشتتون بی ارتباط هست و این شما رو نسبت به دیگران در اولویت پایینتری قرار میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما اگه معدل اخرین مقطع تحصیلیتون بالای 18 باشه و مدرک زبان المانی C1 داشته باشید ممکنه شانسی داشته باشید هرچند رشتتون بی ارتباط هست و این شما رو نسبت به دیگران در اولویت پایینتری قرار میده.
    نه معدل لیسانسم پایین ه, یعنی شانسی ندارم؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sholehebrahimi نمایش پست ها
    نه معدل لیسانسم پایین ه, یعنی شانسی ندارم؟
    نه متاسفانه شانسی ندارید.

Junior Member

سلام به همگی
    بنده در حال حاضر ترم 2.پزشکی اصفهان هستم با معدل 16.5 و.میخواستم بدونم که.اگه برای تخصص بخوام برم.آلمان آیا الان غیر از تقویت زبان آلمانی چه کاری باید بکنم و.معدلم رو به چه حدی برسونم؟
    خیلی ممنون از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ami76 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بنده در حال حاضر ترم 2.پزشکی اصفهان هستم با معدل 16.5 و.میخواستم بدونم که.اگه برای تخصص بخوام برم.آلمان آیا الان غیر از تقویت زبان آلمانی چه کاری باید بکنم و.معدلم رو به چه حدی برسونم؟
    خیلی ممنون از همگی
    سلام
    قصد ناامیدی ندارم اما بعد مدت ها زحمت و المانی خوندن باید بگم خودتونو اذیت نکنید! شما که تازه ترم 2 هستین یعنی حدود 6 سال دیگه تموم میکنید . همین الانشم تمام ظرفیت ها ی خالی رو رومانییایی ها و بلغار ها و مجار ها و خیلی کشورای اروپایی جهان سومی پر کردن . خود بیمارستان ها هم اولویتشون اونهاست .
    الان شما خیییلی خوش شانس باشی میتونی بری بیمارستان درجه سه غیر دانشگاهی ( که مورد تایید ایرانم نیست) در یک نقطه دور افتاده که تخصص داخلی بخونی .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    سلام
    قصد ناامیدی ندارم اما بعد مدت ها زحمت و المانی خوندن باید بگم خودتونو اذیت نکنید! شما که تازه ترم 2 هستین یعنی حدود 6 سال دیگه تموم میکنید . همین الانشم تمام ظرفیت ها ی خالی رو رومانییایی ها و بلغار ها و مجار ها و خیلی کشورای اروپایی جهان سومی پر کردن . خود بیمارستان ها هم اولویتشون اونهاست .
    الان شما خیییلی خوش شانس باشی میتونی بری بیمارستان درجه سه غیر دانشگاهی ( که مورد تایید ایرانم نیست) در یک نقطه دور افتاده که تخصص داخلی بخونی .
    ببخشید من پزشکی نمیخونم، ولی اگه آماری ارائه میدین به این صورت، منبعش هم اعلام کنین که یه دانشجوی ترم 2 انگیزه اش رو همینطوری از دست نده.
    پ.ن : خودم چند نفر رو میشناسم که همین امسال از بیمارستانهای دانشگاهی مثل هایدلبرگ و هانوفر رزیدنتی گرفتن، اونم نه داخلی.
    این دو تا فایل نمودار، نشون دهنده پزشکان خارجی شاغل در آلمانه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

با سلام

از دوستان در مورد پذیرش نوروسرجری در آلمان اطلاعی داره. مثلا چقدر شدنی هست یا چه پیش نیازی می خاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    ببخشید من پزشکی نمیخونم، ولی اگه آماری ارائه میدین به این صورت، منبعش هم اعلام کنین که یه دانشجوی ترم 2 انگیزه اش رو همینطوری از دست نده.
    پ.ن : خودم چند نفر رو میشناسم که همین امسال از بیمارستانهای دانشگاهی مثل هایدلبرگ و هانوفر رزیدنتی گرفتن، اونم نه داخلی.
    این دو تا فایل نمودار، نشون دهنده پزشکان خارجی شاغل در آلمانه.
    نمیبخشم
    دوست عزیز ، من پستام موجوده برین بخونین که دروغم نمیگم الان تا b1 گرفتم . نمیگم نمیشه اما ورود خیلی سخت تر از قبل شده چون ظرفیتا پر شدن واقعا .
    این امارا که شما نوشتین هم حرف منو نقض نمیکنه .
    اولی نشوته تعداد دکتر های خارجی در سال 2012 . خب دکتر خارجی از سی سال پیش رفته و مونده و الانم کار میکنه . این نمیگه از 2012 چه تعداد اومده این میگه در 2012 این تعداد دکتر خارجی داره . هفت هشت سال پیش با مدرک b1 دکتر میگرفتن و یک چشم بهم زدن gleich میکردن . لینک دوم هم که نشون میده هر سال تعداد رفته بالا که بازم حرف منه . تعداد دکترهایی که اومدن از دهات رومانی و مجارستلن و بلغارستان و اینجور جاها تمام بیمارستنانا رو پر کرده . اونا فقط مدرک زبان میخوان و نیاز نیست gleich بشن . هیچ زحمت اداری و کار مربوط به اقامت هم ندارن برای بیماریستان برخلاف یه خارجی !
    در ضمن من نوشته بودم که نمیخوام ناامیدتون کنم وگرنه چیش به من میرسه. . اصلا هر کی دوست داره بره زبان سومالیایی بخونه بره سومالی حالشو ببره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)