صفحه 58 از 68 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member

سلام ميخواستم بدونم آمريكا مدرك پزشكي آلمان رو قبول داره؟؟حالا چه پزشكي عمومي چه تخصص،يعني ميشه با مدرك آلمان در آمريكا طبابت كرد؟؟
    ...........................
    سلام،من معدل همه مقاطع تحصيليم بالاي 19هست ولي معدل پيش دانشگاهيم نزديك 15 هست،چون ميخوام براي پذيرش پزشكي آلمان اقدام كنم،اين معدل برام دردسر ميشه؟؟البته اينجا ميتونم دوباره برم امتحان بدم و معدلمو ببرم بالا..
    ویرایش توسط maxi1 : July 26th, 2017 در ساعت 12:12 PM

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    سلام،من معدل همه مقاطع تحصيليم بالاي 19هست ولي معدل پيش دانشگاهيم نزديك 15 هست،چون ميخوام براي پذيرش پزشكي آلمان اقدام كنم،اين معدل برام دردسر ميشه؟؟البته اينجا ميتونم دوباره برم امتحان بدم و معدلمو ببرم بالا..
    اگه مدرک دانشگاهی ندارید و میخواید کالج برید این معدل پیش دانشگاهیتون در نهایت ترتیب اثر داده میشه و شانس پذیرشتون رو پایین میاره.

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

با سلام
    در حال حاضر پیش دانشگاهی هستم.معدل دیپلمم بالای ۱۹.
    رتبه ۱ المپیاد نانو و مدال المپیاد نانو دارم. چگونه برای پزشکی المان میتوانم پذیرش بگیرم؟
    ایا شانس پزیرش در دانشگاه های سطح اول المان مثل هایدلبرگ یا ماکسیمیلیانز یا هانوفر ... دارم؟؟؟
    ویرایش توسط Mohammad_mkh : July 22nd, 2017 در ساعت 01:33 AM

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_mkh نمایش پست ها
    با سلام
    در حال حاضر پیش دانشگاهی هستم.معدل دیپلمم بالای ۱۹.
    رتبه ۱ المپیاد نانو و مدال المپیاد نانو دارم. چگونه برای پزشکی المان میتوانم پذیرش بگیرم؟
    ایا شانس پزیرش در دانشگاه های سطح اول المان مثل هایدلبرگ یا ماکسیمیلیانز یا هانوفر ... دارم؟؟؟
    سلام . ببینید این مدال های شما تاثیری در پذیرشتون نداره. شما باید یک سال کالج بخونید به زبان المانی . اگه نمرات پایانی کالجتون خوب بشه طبعا شانس خواهید داشت. استپ اول اینه که زبان المانی رو تا مقطع b2 بیاموزید . بهد مدرک گوته بگیرید و امتحان ورودی کالج رو شرکت کنید.

سلام. سپاس از پاسختون.با رتبه کنکور هم نمیتونم پزیرش بگیرم؟قضیه این که میگن در صورت قبولی پزشکی سراسری ایران میتونیم المان پذیرش بگیریم چیه پ؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_mkh نمایش پست ها
    سلام. سپاس از پاسختون.با رتبه کنکور هم نمیتونم پزیرش بگیرم؟قضیه این که میگن در صورت قبولی پزشکی سراسری ایران میتونیم المان پذیرش بگیریم چیه پ؟
    خیر هیچ تاثیری نداره. روال به همون صورت هست که در پست قبل بهتون گفتم.

Junior Member

با سلام
    در مورد بحث تخصص در رشته های محتلف میخواستم بدونم آیا داشتن نظام پزشکی برای شروع دوره تخصص الزامیست یا خیر؟ بنده فارغ التحصیل پزشکی از فیلیپین هستم که مورد تایید ایالات مختلف در آمریکا نیز هم هست. اما در حال حاضر نظام پزشکی ایران رو ندارم. زمان آلمانی رو تا سطح ب 2 خوندم. آیا بدون داشتن نظام پزشکی ایران میشود medizinerkenntnisse prüfung رو داد و approbation آلمان رو گرفت؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Medab نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد بحث تخصص در رشته های محتلف میخواستم بدونم آیا داشتن نظام پزشکی برای شروع دوره تخصص الزامیست یا خیر؟ بنده فارغ التحصیل پزشکی از فیلیپین هستم که مورد تایید ایالات مختلف در آمریکا نیز هم هست. اما در حال حاضر نظام پزشکی ایران رو ندارم. زمان آلمانی رو تا سطح ب 2 خوندم. آیا بدون داشتن نظام پزشکی ایران میشود medizinerkenntnisse prüfung رو داد و approbation آلمان رو گرفت؟
    سلام داشتن لایسنس کار یا همون نظام پزشکی الزامی هست و بدون اون نمیتونین approbation رو بگیرین.

Junior Member

سلام.من امسال میرم پیش دانشگاهی و کنکور دارم . معدل نهایی سال سومم هم 17.82 هست. برای بالا بردن احتمال اپلای برای دندانپزشکی بعد از کنکور و پیش دانشگاهی باید معدل پیش و رتبه ی کنکورم چقدر باشه ؟

و اینکه اگر حدودا اوایل تیر کنکور بدم بعدش چقدر فرصت دارم تا زبان آلمانی بخونم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام داشتن لایسنس کار یا همون نظام پزشکی الزامی هست و بدون اون نمیتونین approbation رو بگیرین.
    پس با داشتن لایسنس کشور دیگر آیا دادن امتحان بورد آلمان هم الزامی هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)