صفحه 60 از 68 نخستنخست ... 1050515253545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

منظورم از رتبه خوب 1تا 300 هستش و معدلم هم تا الان بالاست (19.73)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alsmhb80 نمایش پست ها
    منظورم از رتبه خوب 1تا 300 هستش و معدلم هم تا الان بالاست (19.73)
    سلام
    تا 300 فکر کنم بتونید ایران پزشکی بخونید. به هر حال ورود به پزشکی المان یا از طریق کالج هست یا مستقیم. کالج علاقه ندارید تشریف ببرید باید ایران دانشگاه قبول شده باشید و یک تعداد واحد با نمره خوب پاس کرده باشید (تا حدی که من اطلاع دارم). بدون مدرک زبان هم نمیشه. با این حال شما حتما با کالج/دانشگاه مکاتبه کنید تا مطمئن قدم بردارید. موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

بله من برای پزشکی ایدام کردم اما تنوز نرفتم سوالتون چیه

سلام من دانشجوی سال آخر مهندسی مواد امیرکبیر هستم
    معدل پیش دانشگاهیم ۱۸.۷۹ و معدل دیپلمم ۱۹.۶۷ هست
    سنم ۲۱ساله میتونم برای گرفتن پذیرش برای پزشکی اقدام کنم؟
    شرایط چجوریه؟ ممنون...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimialsvnd نمایش پست ها
    شرایط چجوریه؟ ممنون...
    سلام
    برای شما به نظر آلمان شرایط خیلی سخت است علی الخصوص اینکه رشته دانشگاهی شما هیچ ربطی به پزشکی ندارد و سن شما هم برای ویزا گرفتن دردسر ساز است.ضمنا زبان آلمانی هم بایستی بلد باشید.
    به فکر جای بهتری باشید.
    ایتالیا ازمون ایمت دارد که البته رقابتی است.
    میتونید چین،روسیه،اوکراین،مالزی بخونید.هزینه کمتری دارند البته مورد تایید وزارت بهداشت هستند ولی طبیعتا کیفیت غرب اروپا رو ندارند.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimialsvnd نمایش پست ها
    شرایط چجوریه؟ ممنون...
    سلام
    به نظر من اگر قصد بازگشت به ایران دارید بعد از مدتی یا حتی بعد از عمومی برای آلمان سرمایه گذاری نکنید. من اطلاع ندارم در مورد سن سفارت چه برخوردی دارند. شما اگر در حال حاضر مدرک زبان ندارید فکر می کنم حداقل یک سال هم باید برای زبان وقت بگذارید. این چند فایل رو بخونید از سایت دویچه وله فارسی هستند که در ایران بلاک هست و بصورت pdf پیوست کردم (شاید قبلا خودتون مطالعه کرده باشید) احتمالا خودتون نتیجه بگیرید که میتونید یا نه. موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf 5.pdf (195.9 کیلوبایت, 130 views)
    • نوع فایل: pdf 2.pdf (197.4 کیلوبایت, 75 views)
    • نوع فایل: pdf 3.pdf (229.4 کیلوبایت, 72 views)
    • نوع فایل: pdf 4.pdf (163.2 کیلوبایت, 57 views)
    • نوع فایل: pdf 1.pdf (257.4 کیلوبایت, 131 views)

ا سلام
    خانم بنده یک دعوت نامه کاری از بیمارستان در کیل به عنوان Gastärztin دارن. در این دوره بولی به ایشون برداخت نمیشه و بعد به عنوان تخصص میتونن اونجا با نرخ یک متخصص کار کنن. منتها فقط دعوت نامه Gastarzt دادن. برای سفارت کافی هست که ویزا بلند مدت قابل تمدید بدن ؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط recovery45291 نمایش پست ها
    ا سلام
    خانم بنده یک دعوت نامه کاری از بیمارستان در کیل به عنوان Gastärztin دارن. در این دوره بولی به ایشون برداخت نمیشه و بعد به عنوان تخصص میتونن اونجا با نرخ یک متخصص کار کنن. منتها فقط دعوت نامه Gastarzt دادن. برای سفارت کافی هست که ویزا بلند مدت قابل تمدید بدن ؟

با تشکر
    سلام
    این تاپیک ویزا نیست در انجمن آلمان سوال تون رو مطرح کنید. من اطلاع ندارم پزشک مهمان چه مدارکی لازم دارند و بازه زمانی دعوت نامه چقدر هست. ولی سایت دانشگاه یا بیمارستان معمولا راهنمایی های کلی رو دارند مثلا اینجا اینجا /اینجا یا اینجا یا اینجا. (لینک ها مربوط به دانشگاه یا ایالت های مختلف و بطور کلی). موفق باشید

سلام ،خيلي جالبه.همه فكر ميكنن حالا برن المان ميتونن اونجا راحت پزشكي بخونن. از اين خبرا هيچ كجاي دنيا نيست، پزشكي اونم توي كشور اروپايي سخت تر از ايران نباشه راحت تر نيست، از ما گفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط nafasrayan نمایش پست ها
    سلام ،خيلي جالبه.همه فكر ميكنن حالا برن المان ميتونن اونجا راحت پزشكي بخونن. از اين خبرا هيچ كجاي دنيا نيست، پزشكي اونم توي كشور اروپايي سخت تر از ايران نباشه راحت تر نيست، از ما گفتن
    بخدا منم به همه همینو میگم فکر میکنند اگر همه پزشک بشوند قرار است به من آسیبی برسد ( در ضمن من پزشک نیستم و پزشکی نمیخونم )
    هستن بچه هایی که هنوز اینگلیسی در حد گرامر دبیرستان نظام اموزشی ایران هم بلد نیستن آن وقت میخوان برن روسیه به زبان روسی پزشکی بخونن ! یک سری هم میخوان برن دانشگاه چارلز به چکی بخونند. واسه اطلاع این دسته از دوستان بگم که زبان روسی یکی از سخت ترین زبانهاست و یاد گرفتنش بسیار سخت و طاقت فرساست
    به اونایی که میخوان برن پزشکی بخونن توصیه میکنم یکی از کتب پزشکی رو نه به روسی نه به المانی و نه چکی به زبان لاتین دانلود کنن و سعی کنن چند صفحه از اون رو مطالعه کنن .

در هیچ سیستم اموزشی به مانند ایران به آسانی نمیتوان مدرک گرفت . و برخی در ذهن خود به فکر خرید مدرک هستن تا مطالعه و تحقیق که نتیجه اش میشود تعداد زیاد تحصیل کرده از دانشگاه آزاد و امثالهم شکایت از بیکاری میکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)